Turniej na maksy

Środa, 13 sierpnia 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
167Tadeusz Urbanek
Wojciech Micek
5.0
3.0
PKPK/11864.6720
213Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/68-0.1861.7319
321Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
3.0
3.0
MPMP/8961.2218
448Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8959.7717
55Marian Szymonowicz
Piotr Kulesza
7.0
4.0
DSDS/6859.7117
610Piotr Klubiński
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/6859.6616
764Małgorzata Rojkowicz
Artur Wasik
5.0
7.0
PKPK/11858.8515
823Józef Barczyk
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8958.4314
954Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
1.5
18.0
MP
PK
MP/8958.3813
1070Mieczysław Sipowicz
Jerzy Paja
4.0
7.0
PKPK/11858.0612
1124Janusz Matiolański
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/8958.0511
1265Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
2.0
1.5
PKPK/11857.1411
1347Piotr Stefanów
Aleksandra Jurkiewicz
1.5
4.0
MPMP/8957.1310
1463Jakub Zawada
Jacek Znamirowski
3.0
12.0
PKPK/11857.079
1515Michał Wittenbeck
Paweł Wittenbeck
7.0
9.0
DSDS/68-0.1857.068
1646Barbara Batkiewicz
Zbigniew Sagan
7.0
7.0
MPMP/8956.997
1760Karol Suchoń
Andrzej Lembas
2.0
1.5
MP
OP
MP/8956.836
1887Marian Górecki
Andrzej Knap
5.0
5.0
PK
E
PK/11856.615
1972Aleksander Bobko
Ilona Bobko
4.0
4.0
PKPK/11855.824
2073Marek Michalski
Tadeusz Przybyło
5.0
7.0
PKPK/11855.744
2135Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8955.644
2233Włodzimierz Wala
Grzegorz Superson
21.0
7.0
MPMP/8955.464
2336Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MPMP/8955.454
2457Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
9.0
12.0
MPMP/8955.294
2514Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6854.854
2675Stanisław Drobot
Jerzy Rybarski
7.0
1.0
PKPK/11853.843
274Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6853.783
2850Kazimierz Chłobowski
Mirosław Sady
7.0
9.0
MPMP/8953.723
2943Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
MPMP/8953.543
3018Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8952.923
3132Tomasz Radko
Jacek Gurgul
5.0
4.0
MPMP/8952.393
3231Marek Jaworski
Witold Stachnik
9.0
7.0
MPMP/8952.383
3352Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMP/8952.322
3461Tomasz Ukraiński
Jerzy Góralczyk
12.0
4.0
PKPK/11852.152
3520Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
7.0
MPMP/8952.072
3671Adam Żarnowski
Wojciech Paszko
7.0
5.0
PKPK/11851.782
3759Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
5.0
5.0
MPMP/8951.482
388Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/6851.482
3976Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
18.0
15.0
PKPK/11851.002
4085Karol Grzywacz
Eugeniusz Strzyż
2.0
4.0
PKPK/11850.371
4125Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
5.0
5.0
MPMP/8950.341
421Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/6850.321
4319Barbara Lesiecka
Jerzy Pasich
7.0
7.0
SL
MP
MP/8950.241
4469Bogusław Surowiec
Lesław Chmiel
5.0
4.0
PKPK/11850.101
4556Mirosław Kołton
Jacek Brózda
7.0
2.5
MPMP/8949.371
4674Bogusław Kruczek
Zdzisław Baryła
7.0
4.0
PKPK/11849.18
4738Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MPMP/8949.16
4858Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
2.5
3.0
MPMP/8948.27
4980Jan Rusin
Stanisław Lipiński
5.0
5.0
PKPK/11848.12
5051Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8948.12
5178Hieronim Furman
Ryszard Zdon
7.0
5.0
PKPK/11848.09
5282Stanisław Sołtys
Jan Serafin
1.0
0.5
PKPK/11847.98
5377Jan Porada
Eugeniusz Osiński
4.0
3.0
PKPK/11847.83
5434Anna Adamus
Janusz Adamus
0.0
0.0
MPMP/8947.60
5511Karol Filipowicz
Grzegorz Jarząbek
13.0
5.0
DSDS/680.3647.45
5668Robert Kwiatkowski
Sebastian Wybranowski
3.0
3.0
PKPK/11846.79
572Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
7.0
4.0
DSDS/680.3646.75
5830Tadeusz Garbacik
Andrzej Dudzik
9.0
12.0
MPMP/8946.45
5942Adam Grobler
Jacek Stasica
4.0
13.0
MPMP/8946.43
609Stanisław Nadkierniczny
Grzegorz Nowakowski
2.5
4.0
DSDS/6846.39
6155Marek Heichel
Robert Podsiadły
2.5
2.0
MPMP/8946.38
6284Tomasz Czapkiewicz
Tomasz Jędrzejek
1.5
3.0
PKPK/11846.26
6340Marcin Wilczyński
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MPMP/8946.11
6486Wincenty Chmiel
Renata Kielar
5.0
0.0
PK
NZ
PK/11846.05
6529Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8945.72
6644Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/8945.56
6766Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
4.0
5.0
PKPK/11845.45
6883Robert Przybyło
Tomasz Bajorek
7.0
7.0
PKPK/118-0.1745.28
6917Adam Serafin
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/89-2.2245.25
7062Władysław Chodziński
Janusz Jarząbek
7.0
5.0
PKPK/11845.18
7128Jan Skuciński
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/8944.80
7241Adam Cichoń
Zbigniew Przeginiak
1.5
2.5
MPMP/8944.79
7353Ewa Beldzik
Michał Igła
1.5
3.0
MPMP/8944.78
746Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
4.0
5.0
DSDS/6844.64
7522Mirosław Kwiatkowski
Janusz Sokołowski
1.5
0.0
MPMP/8944.13
7681Małgorzata Knap
Zbigniew Kwoka
0.0
4.0
E
PK
PK/11843.85
7727Eugenia Stefanów
Krystyna Hawlena
1.5
3.0
MPMP/8943.63
7837Dorota Gadaś
Szczepan Kaczka
2.0
3.0
MPMP/8943.12
7916Marian Ganicz
Wojciech Lubas
2.0
4.0
DSDS/6842.72
8079Andrzej Ankiersztejn
Bogusław Pawlak
3.0
3.0
PKPK/11842.40
8139Małgorzata Praszałowicz
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8942.36
8288Edward Barczewski
Stanisław Cisek
7.0
5.0
PKPK/11842.06
8326Bożena Czarska
Leszek Faber
7.0
2.0
MPMP/8941.99
8489Jan Kadula
Jacek Szczerba
12.0
2.0
PKPK/11841.57
8512Łukasz Gaweł
Kazimierz Dulas
5.0
4.0
DSDS/6841.54
863Janusz Pawlicki
Sammy Bałdysz
5.0
3.0
DSDS/68-0.5441.12
877Sławek Robel
Krzysztof Obłój
4.0
3.0
DSDS/6840.61
8890Jadwiga Żulińska
Stanisław Kocój
1.5
3.0
PKPK/11840.56
8949Tytus Bisping
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/8939.93
9045Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MPMP/8933.78

Statystyka ośrodków...