Turniej na impy (cav.)

Piątek, 8 sierpnia 2014

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
118Karolina Kupczyk
Marcin Kuflowski
1.0
4.0
MA
MP
MP/4172.318
240Maciej Janeczko
Jakub Zembaczyński
5.0
0.0
SL
MP
MP/412.4067.128
327Krzysztof Superson
Szymon Superson
3.0
0.0
MPMP/4153.797
43Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DSDS/6753.336
544Roland Lippik
Eryk Kierzkowski
4.0
0.0
DS
MP
MP/412.4048.625
630Wiktor Pantak
Filip Trojański
0.0
0.0
SL
MA
MP/412.4040.465
715Oskar Trybus
Dominik Brożyna
0.5
1.5
MP
PK
MP/4139.014
843Michał Kuczkowski
Krzysztof Hajdo
1.0
0.0
MPMP/412.4034.823
939Sebastian Maciąga
Daniel Ryszka
0.0
0.0
MPMP/412.4033.343
106Marcin Motykiewicz
Dariusz Marczak
2.5
4.0
DSDS/6731.682
1121Piotr Kruczek
Kinga Kiraga
1.0
1.0
PK
MA
MP/4128.972
1228Artur Toeplitz
Tomasz Kanas
5.0
0.0
PMMP/4127.372
1331Bartosz Wolak
Stanisław Herjan
0.0
0.0
MPMP/412.4023.922
1433Henryk Gawkowski
Stanisław Kachniewski
0.0
0.0
MP/412.4023.802
1519Bożena Kopka
Tomasz Kopka
0.0
2.0
MAMP/4122.481
1634Agata Kowal
Kinga Kowal
5.0
0.0
MPMP/412.4020.331
179Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
2.0
3.0
DSDS/6718.791
1810Barbara Radomska
Ryszard Wiącek
3.0
1.5
DSDS/6710.611
1923Krzysztof Ziewacz
Tomasz Tarnawski
4.0
0.0
MP
MP/419.801
205Piotr Kulesza
Dariusz Budnik
4.0
1.5
DSDS/678.201
217Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/671.651
221Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/670.381
2332Kacper Kuflowski
Kacper Kopka
0.0
2.0
MP
MA
MP/412.40-2.96
242Bogdan Sokół
Piotr Klubiński
4.0
7.0
DSDS/67-3.09
2511Jerzy Więcławski
Michał Stadnik
4.0
4.0
DSDS/67-6.15
2626Nikola Chlebowska
Piotr Bednarek
0.0
0.0
MA
MP/41-7.76
2713Bogusław Chmielewski
Ryszard Rolka
4.0
4.0
DSDS/67-13.21
2842Łukasz Kostek
Mateusz Kostek
3.0
0.0
SL
MP
MP/412.40-14.07
298Paweł Litwiński
Janusz Staniów
7.0
5.0
DSDS/67-15.56
3012Marcin Pastudzki
Bartłomiej Kuras
1.5
0.5
PM
DS
DS/67-15.78
3137Hanna Łazarczyk
Anna Żuralska
0.0
0.0
MP/412.40-17.90
3222Katarzyna Kopińska
Antonina Sadło
0.0
0.0
MP
LU
MP/41-18.85
3316Julia Grodzka
Mateusz Czerwień-Knora
0.5
0.0
LU
SL
MP/41-23.46
3441Maciej Kędzierski
Mateusz Słuszniak
0.0
0.0
MPMP/412.40-28.80
3517Bartosz Wróbel
Zofia Skrzypulec
0.0
0.0
MPMP/41-33.96
3614Jerzy Neter
Leszek Haber
5.0
4.0
DSDS/67-35.39
374Andrzej Szczotka
Marian Krzypkowski
1.5
0.0
DSDS/67-35.45
3825Kinga Kołecka
Weronika Przeorska
0.0
0.0
PM
MA
MP/41-45.44
3920Jeremi Mazur
Michał Janeczko
0.0
0.0
MP
MP/41-47.28
4035Patryk Pera
Dawid Szczęch
0.0
0.0
PKMP/412.40-58.96
4136Alicja Trojanowska
Matylda Hernandez
0.0
0.0

MA
MP/412.40-61.02
4238Marianna Hernandez
Andrzej Nowakowski
0.0
0.0
MA
MP/412.40-67.25
4324Aleksandra Bajorek
Iza Myśliwiec
0.0
0.0
MPMP/41-70.42

Statystyka ośrodków...