Turniej na maksy

Czwartek, 7 sierpnia 2014

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
178Łukasz Kostek
Mateusz Kostek
3.0
0.0
SL
MP
MP/4168.6113
275Marzena Bucholz
Tomasz Tarnawski
0.0
0.0
PM
MP/4167.4413
376Maciej Kędzierski
Mateusz Słuszniak
0.0
0.0
MPMP/4167.3612
466Piotr Kruczek
Michał Kuczkowski
1.0
1.0
PK
MP
MP/4166.5611
534Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
2.0
3.0
MPMP/10365.8111
632Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
2.5
MAMA/8863.1510
765Kinga Kiraga
Karolina Kupczyk
1.0
1.0
MAMP/4162.9410
845Zbigniew Sagan
Halina Święch
7.0
5.0
MPMP/10362.329
972Jakub Patreuha
Iza Myśliwiec
1.5
0.0
DS
MP
MP/4162.268
1051Sebastian Maciąga
Maciej Janeczko
0.0
5.0
MP
SL
MP/4161.888
1174Michał Maszenda
Tomasz Pawełczyk
1.5
1.0
MA
SL
MP/4161.417
1270Kacper Kopka
Kacper Kuflowski
2.0
0.0
MA
MP
MP/4160.757
1325Sławomir Grędziński
Wojciech Adamkiewicz
5.0
3.0
MAMA/8859.866
1483Antoni Sękowski
Szczepan Chruścicki
18.0
4.0
PMPM/10859.085
1585Dariusz Socha
Leszek Szybowski
0.0
0.0
PM
PM/10858.925
1638Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
5.0
18.0
MP
PK
MP/10358.284
1763Bożena Kopka
Tomasz Kopka
0.0
2.0
MAMP/4158.194
1821Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.0
5.0
DSDS/7257.013
1914Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/7255.803
2015Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
3.0
DSDS/7255.213
2133Barbara Batkiewicz
Bożena Czarska
7.0
7.0
MPMP/10355.153
2239Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/10354.353
2317Zdzisław Patreuha
Krzysztof Grela
3.0
4.0
DSDS/7253.753
248Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6753.372
2580Barbara Boros
Marek Boros
1.5
4.0
PMPM/10853.312
2659Aleksandra Bajorek
Patryk Patreuha
0.0
1.5
MP
DS
MP/4152.762
2746Janusz Matiolański
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/10352.722
286Sławek Robel
Włodzimierz Szczepanik
4.0
7.0
DSDS/6752.322
291Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
3.0
DSDS/6752.252
3026Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8852.182
313Janusz Piernikowski
Bronisław Baran
7.0
7.0
DSDS/6752.022
3222Edward Boguta
Zbigniew Naskręt
3.0
1.5
DSDS/7251.922
3368Wiktor Pantak
Filip Trojański
0.0
0.0
SL
MA
MP/4151.492
3424Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
1.5
1.5
MAMA/8851.411
354Janusz Kowalski
Andrzej Suchodolski
0.5
4.0
DSDS/6750.871
3650Krzysztof Superson
Szymon Superson
3.0
0.0
MPMP/4150.811
3720Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5
DSDS/7250.611
3840Halina Samborek
Czesław Usarz
1.5
0.5
MPMP/10350.601
3913Marek Kwaśniak
Tomasz Łowicki
0.0
2.0

DS
DS/7250.441
4018Bronisław Tabisz
Andrzej Janiak
3.0
2.0
DSDS/7250.331
4177Marianna Hernandez
Nikola Chlebowska
0.0
0.0
MAMP/4150.241
4219Ryszard Suder
Janusz Kozioł
2.0
1.5
DSDS/7250.011
4312Albina Suder
Andrzej Suder
2.0
0.0
DS
DS/7249.931
4436Szczepan Kaczka
Stanisław Cebula
3.0
1.0
MPMP/10349.57
4541Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.0
MPMP/10349.57
4643Małgorzata Praszałowicz
Marek Heichel
5.0
2.5
MPMP/10349.50
4723Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8849.49
4879Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
1.5
4.0
PMPM/10849.36
4948Andrzej Kopański
Jerzy Bałon
3.0
1.5
MPMP/10347.92
5042Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MPMP/10347.87
5131Witold Moreń
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MAMA/8847.54
529Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
4.0
DSDS/7247.46
5384Anna Krasińska
Andrzej Michałowski
0.0
3.0
NZ
PM
PM/10847.42
5467Jakub Zembaczyński
Daniel Ryszka
0.0
0.0
MPMP/4147.33
555Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/6746.99
567Marcin Pastudzki
Arkadiusz Poziemski
1.5
0.5
PM
DS
DS/6746.68
5773Dominik Brożyna
Oskar Trybus
1.5
0.5
PK
MP
MP/4146.65
5816Eugeniusz Swendrowski
Stanisław Horochowski
0.5
0.0
DS
DS/7246.28
5958Tomasz Kanas
Stanisław Herjan
0.0
0.0
PM
MP
MP/4145.90
6029Waldemar Surmacz
Janusz Krzykowski
1.5
0.5
MAMA/8845.81
612Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
4.0
DSDS/6745.51
6230Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8845.35
6361Henryk Gawkowski
Stanisław Kachniewski
0.0
0.0
MP/4145.31
6457Michał Janeczko
Krzysztof Hajdo
0.0
0.0

MP
MP/4144.96
6562Antonina Sadło
Julia Grodzka
0.0
0.5
LUMP/4144.94
6635Bolesław Zysek
Ryszard Calik
1.0
3.0
MPMP/10344.61
6727Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MAMA/8844.03
6856Marcin Kuflowski
Weronika Preorska
4.0
0.0
MP
MP/4143.54
6944Marzena Kwiecińska-Wilk
Robert Podsiadły
4.0
2.0
MPMP/10343.09
7049Michał Kaleta
Mateusz Czerwień-Knora
1.5
0.0
SLMP/4142.51
7169Agata Kowal
Andrzej Nowakowski
5.0
0.0
MP
MP/4142.48
7210Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/7242.15
7371Hanna Łazarczyk
Anna Żuralska
0.0
0.0
MP/4142.05
7481Magda Kozarzewska
Roman Rudnicki
0.0
1.5

PM
PM/10841.94
7528Jan Domański
Kazimierz Domański
2.0
3.0
MAMA/8841.18
7654Bartosz Wróbel
Bartosz Wolak
0.0
0.0
MPMP/4140.70
7782Jan Pastudzki
Wojciech Sosnowski
0.0
0.0
PM
NZ
PM/10839.97
7864Jeremi Mazur
Jakub Mitera
0.0
0.5
MPMP/4139.36
7911Wanda Kowalik
Ewa Sokolińska
0.0
0.0
DS/7239.09
8047Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.0
MPMP/10336.65
8155Zofia Skrzypulec
Kinga Kołecka
0.0
0.0
MP
PM
MP/4134.84
8253Alicja Bigońska
Kinga Kowal
0.0
0.0

MP
MP/4133.75
8352Patryk Pera
Dawid Szczęch
0.0
0.0
PKMP/4133.26
8437Zdzisław Baran
Jerzy Dobrowolski
0.0
0.0
MPMP/10332.00
8560Piotr Bednarek
Alicja Trojanowska
0.0
0.0
MP/4130.65

Statystyka ośrodków...