Turniej na maksy

Środa, 6 sierpnia 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
15Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
4.0
DSDS/6863.7817
242Agata Kowal
Henryk Gawkowski
5.0
0.0
MP
MP/4162.4816
313Łukasz Gaweł
Janusz Pawlicki
5.0
5.0
DSDS/68-0.1862.3116
433Szymon Superson
Michał Kuczkowski
0.0
1.0
MPMP/4161.9015
560Jan Skuciński
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/8961.6314
635Kinga Kiraga
Marcin Kuflowski
1.0
4.0
MA
MP
MP/4160.8313
772Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
1.5
21.0
MPMP/8960.6612
844Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
3.0
3.0
MPMP/8960.5911
940Mateusz Słuszniak
Maciej Kędzierski
0.0
0.0
MPMP/4160.2211
1012Franciszek Zarzecki
Marek Bałdysz
13.0
13.0
DS
LB
DS/6858.6110
1120Dominik Brożyna
Oskar Trybus
1.5
0.5
PK
MP
MP/4158.599
1225Tomasz Bajorek
Piotr Kruczek
7.0
1.0
PKMP/4157.678
1336Krzysztof Superson
Stanisław Kachniewski
3.0
0.0
MP
MP/4157.517
1458Jacek Kalinowski
Kazimierz Chłobowski
7.0
7.0
MPMP/8957.497
1538Łukasz Kostek
Sebastian Maciąga
3.0
0.0
SL
MP
MP/4157.116
1657Marek Jaworski
Witold Stachnik
9.0
7.0
MPMP/8956.795
1774Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8956.664
1852Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8956.204
199Piotr Klubiński
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/6855.754
202Bronisław Baran
Tomasz Struzik
7.0
5.0
DSDS/68-0.1855.584
2123Bożena Kopka
Tomasz Kopka
0.0
2.0
MAMP/4155.373
2254Zbigniew Sagan
Mieczysław Trybała
7.0
5.0
MP
FRA
MP/8955.263
2331Wiktor Pantak
Filip Trojański
0.0
0.0
SL
MA
MP/4154.933
2459Rafał Synowiec
Przemysław Gałek
7.0
5.0
MPMP/8954.843
2518Antonina Sadło
Marta Grodzka
0.0
2.0
LUMP/4154.753
2673Andrzej Kopański
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/8954.333
2784Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
1.5
18.0
MP
PK
MP/8954.053
2871Robert Podsiadły
Adam Cichoń
2.0
1.5
MPMP/8953.882
2969Magdalena Lankosz
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MPMP/8953.072
308Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/680.3652.852
3119Bartosz Wróbel
Karolina Kupczyk
0.0
1.0
MP
MA
MP/4152.752
3237Stanisław Herjan
Bartosz Wolak
0.0
0.0
MPMP/4152.752
3351Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8952.172
3430Julia Grodzka
Dariusz Grodzki
0.5
2.0
LUMP/4151.782
3578Bogdan Palczyński
Mirosław Sady
7.0
9.0
MPMP/8951.551
3656Wit Klapper
Tadeusz Garbacik
21.0
9.0
MPMP/8951.421
3711Jan Marcinkowski
Kazimierz Bednarek
3.0
7.0
DSDS/6851.351
3880Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
3.0
3.0
MPMP/8951.231
3975Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/8950.861
4043Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
7.0
3.0
MPMP/8950.551
4147Janusz Matiolański
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/8949.731
4226Tomasz Tarnawski
Tomasz Kanas
0.0
0.0

PM
MP/4149.68
431Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/6849.31
4462Grzegorz Superson
Andrzej Dudzik
7.0
12.0
MPMP/8949.15
4577Krystyna Hawlena
Włodzimierz Wierzbicki
3.0
4.0
MPMP/8949.05
4664Józef Barczyk
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8948.73
4776Paweł Skałacki
Tytus Bisping
7.0
5.0
MPMP/8948.62
4850Barbara Batkiewicz
Barbara Lesiecka
7.0
7.0
MP
SL
MP/8948.35
4968Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MPMP/8948.30
507Kazimierz Dulas
Grzegorz Jarząbek
4.0
5.0
DSDS/6848.24
514Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
4.0
5.0
DSDS/68-0.7148.09
5249Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/8947.91
5381Justyna Stachowiak
Tomasz Kluz
3.0
9.0
WP
MP
MP/8947.58
5424Katarzyna Kopińska
Krzysztof Hajdo
0.0
0.0
MPMP/4147.05
5532Jakub Zembaczyński
Daniel Ryszka
0.0
0.0
MPMP/4146.81
5646Mirosław Kwiatkowski
Janusz Sokołowski
1.5
0.0
MPMP/8946.38
5783Roman Madej
Magdalena Madej
0.0
2.0
MPMP/8946.34
5867Michał Igła
Ewa Beldzik
3.0
1.5
MPMP/8946.16
5916Marian Ganicz
Wojciech Lubas
2.0
4.0
DSDS/6845.97
6017Jakub Mitera
Jeremi Mazur
0.5
0.0
MPMP/4145.86
616Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6845.85
6255Bożena Czarska
Leszek Faber
7.0
2.0
MPMP/8945.76
633Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6845.52
6453Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
2.5
MPMP/8945.33
6561Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.0
MPMP/8944.86
6679Jacek Brózda
Mirosław Kołton
2.5
7.0
MPMP/8944.56
6710Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6844.27
6848Ryszard Cieślik
Marek Gumuła
1.5
0.5
MPMP/8944.09
6922Zofia Skrzypulec
Mateusz Czerwień-Knora
0.0
0.0
MP
SL
MP/4143.81
7045Stanisław Jaros
Marcin Wilczyński
5.0
3.0
MPMP/8943.57
7170Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MPMP/8943.53
7241Alicja Trojanowska
Piotr Bednarek
0.0
0.0
MP/4140.52
7321Hanna Łazarczyk
Anna Żuralska
0.0
0.0
MP/4139.78
7466Bogusław Wardzała
Beata Madej
7.0
1.5
MP
SL
MP/8939.36
7565Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8938.95
7614Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/6837.64
7739Marianna Hernandez
Matylda Hernandez
0.0
0.0
MAMP/4136.96
7827Weronika Przeorska
Nikola Chlebowska
0.0
0.0
MAMP/4136.96
7928Iza Myśliwiec
Aleksandra Bajorek
0.0
0.0
MPMP/4136.27
8063Zbigniew Przeginiak
Marek Heichel
2.0
2.5
MPMP/8934.39
8115Sławek Robel
Marcin Baj
4.0
3.0
DSDS/6834.17
8234Patryk Pera
Dawid Szczęch
0.0
0.0
PKMP/4128.94

Statystyka ośrodków...