Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 31 lipca 2014

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
141Jarosław Hryniewicz
Tomasz Stopierzyński
2.0
5.0
WMWM/4175.4812
214Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/7274.1412
330Dariusz Milewski
Marek Piętak
1.0
0.0
PM
PM/10855.3411
44Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/674.8052.8010
544Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSWM/4151.069
650Anna Bułat
Ireneusz Jagielski
2.0
7.0
MP
WM
WM/4143.338
752Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
7.0
MAWM/4140.458
851Witold Czarniawski
Lech Skwarżyński
3.0
2.0
MA
WM
WM/4138.257
922Joanna Dziekańska
Stanisław Mączka
0.5
2.0
MAMA/626.0037.976
1025Piotr Jasiński
Jakub Andruszkiewicz
1.5
1.5
MAMA/626.0037.355
1132Antoni Sękowski
Andrzej Michałowski
18.0
3.0
PMPM/10833.055
1261Jadwiga Bakalarska
Mariusz Bakalarski
1.0
1.0
SLWM/4130.734
1315Roland Lippik
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7230.233
1436Barbara Boros
Marek Boros
1.5
4.0
PMPM/10829.993
155Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/674.8029.583
1611Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
4.0
DSDS/7226.323
1728Sławomir Hennig
Bogusław Wasłowicz
1.0
1.5
PMPM/10822.372
1854Anna Jaskowiak
Leonard Jaskowiak
1.0
12.0
WMWM/4120.022
1920Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
1.5
1.5
DSDS/7217.142
2060Walerian Kamiński
Walerian Mizera
0.0
0.0
MPWM/4116.332
2163Jadwiga Cała
Wiktor Cała
0.0
4.0

MA
WM/4114.792
2229Alison Nissen
Roman Rudnicki
1.5
1.5
PMPM/10813.452
2337Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMWM/4111.392
2458Andrzej Daszczuk
Edmund Reczuga
3.0
5.0
WMWM/4111.362
2510Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
3.0
4.0
DSDS/729.631
2664Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPWM/419.461
2757Adam Słodykiewicz
Stefan Łysek
0.0
0.0
MP
WM/419.181
2835Maria Kierzkowska
Ryszard Kierzkowski
0.5
1.0
PMPM/1088.671
2940Grzegorz Bettin
Anna Czarnowska
0.0
2.0
DSWM/415.351
307Marcin Motykiewicz
Wojciech Szałapak
2.5
3.0
DSDS/674.804.991
3116Franciszek Sromek
Piotr Rapacki
0.0
1.0

DS
DS/722.591
3217Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
3.0
DSDS/720.79
3326Adam Smolik
Karol Koryciński
1.0
1.0
MAMA/626.000.49
3459Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
2.0
3.0
MAWM/41-3.16
352Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/674.80-5.96
366Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
4.0
DSDS/674.80-6.46
3749Władysław Skowroński
Janina Bakuła
7.0
5.0
WMWM/41-7.37
3862Krystyna Marson
Heinrich Manz
0.0
0.0
WM/41-11.70
3934Janusz Warchoł
Stanisław Wachnicki
4.0
3.0
PMPM/108-12.70
403Sławek Robel
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/674.80-12.83
4142Zbigniew Świderek
Adam Rydz
3.0
1.5
MP
MA
WM/41-13.40
4255Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPWM/41-13.68
4323Filip Wrona
Krystian Bączek
0.5
1.5
MAMA/625.25-15.02
4453Ewa Czarnecka-Napieraj
Wojciech Sadowski
0.0
0.0
WM/41-17.53
4538Halina Oleszkiewicz
Barbara Woźniak
0.0
0.0
MA
PM
WM/41-20.92
469Bronisław Tabisz
Ryszard Wodziński
3.0
2.0
DSDS/72-22.36
4739Alina Gudecka
Lucyna Krutelewicz
1.5
4.0
WMWM/41-23.65
4812Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5
DSDS/72-27.29
491Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
0.5
DSDS/674.80-28.52
5024Karolina Bilewicz
Hanna Ciuńczyk
0.5
1.0
MAMA/626.00-29.14
5118Jan Kulczycki
Marek Kwaśniak
1.0
0.0
DS
DS/72-30.77
5246Piotr Wróblewski
Benedykt Mieszczak
0.0
2.0
MA
KP
WM/41-32.35
5319Eugeniusz Swendrowski
Edward Boguta
0.5
3.0
DSDS/72-33.10
5443Leszek Muras
Ewa Krakówka
1.5
0.0
ZP
KP
WM/41-36.25
5556Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAWM/41-37.12
5648Anna Michnowska
Anna Wójcik
0.0
0.0
WMWM/41-42.21
5727Anna Krasińska
Bogdan Śnieżko
0.0
0.0
NZPM/108-46.64
5831Piotr Suchodolski
Adam Suchodolski
4.0
1.5
PMPM/108-46.73
5913Wanda Kowalik
Janusz Kozioł
0.0
1.5

DS
DS/72-47.32
6045Ewa Piotrowska
Maryla Nakoneczna
0.5
1.0
MA
ZP
WM/41-55.75
6133Dariusz Socha
Leszek Szybowski
0.0
0.0
PM
PM/108-56.80
6247Ellena Marczykiewicz-Olech
Tamara Cesarz
1.0
0.0
MA
WM/41-62.10

Statystyka ośrodków...