Turniej na maksy

Środa, 30 lipca 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
17Stanisław Nadkierniczny
Stanisław Wachel
2.5
5.0
DSDS/6863.0319
254Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MPMP/8962.7919
317Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6862.3118
484Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPWM/4161.8917
585Bernard Pszczoła
Lech Grabski
7.0
5.0
WMWM/4161.4416
657Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8959.7315
751Robert Podsiadły
Marek Heichel
2.0
2.5
MPMP/8959.6215
863Stanisław Mierzwa
Janusz Natorski
7.0
3.0
MPMP/8958.3614
92Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
15.0
DSDS/6858.3413
1098Wiktor Cała
Andrzej Daszczuk
4.0
3.0
MA
WM
WM/4158.0812
111Łukasz Gaweł
Paweł Wittenbeck
5.0
9.0
DSDS/6857.8211
1214Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
LB
DS
DS/6857.4811
1376Anna Czarnowska
Grzegorz Bettin
2.0
0.0
DSWM/4157.3110
1421Jakub Andruszkiewicz
Stanisław Mączka
1.5
2.0
MAMA/6257.209
1530Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
4.0
SL
MP
MP/8956.828
1692Witold Czarniawski
Ireneusz Jagielski
3.0
7.0
MA
WM
WM/4156.748
1793Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
7.0
12.0
MAWM/4156.627
1812Janusz Pawlicki
Krzysztof Lewandowski
5.0
5.0
DS
WP
DS/6856.476
1970Kazimierz Chłobowski
Marcin Wilczyński
7.0
3.0
MPMP/8956.375
2087Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
2.0
3.0
MAWM/4156.285
2160Danuta Krupnik
Jacek Klimczak
5.0
7.0
MA
MP
MP/8956.044
2227Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMP/8955.814
2316Grzegorz Debita
Marcin Baj
3.0
3.0
DSDS/6855.144
2494Grzegorz Lasocki
Kamil Puczyłowski
7.0
0.0
WMWM/4154.944
2564Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
9.0
9.0
MPMP/8954.924
2656Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
12.0
5.0
PK
MP
MP/8954.914
2758Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
5.0
4.0
MPMP/8954.513
2835Jacek Kalinowski
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/8954.023
2949Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8953.913
3088Walerian Mizera
Walerian Kamiński
0.0
0.0
MPWM/4153.563
3195Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
0.5
1.0
WMWM/4153.463
3220Marian Ganicz
Wojciech Lubas
2.0
4.0
DSDS/6853.273
3353Wit Klapper
Grzegorz Superson
21.0
7.0
MPMP/8953.173
3428Marek Jaworski
Witold Stachnik
9.0
7.0
MPMP/8953.143
354Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6853.132
3643Marek Orłowicz
Joanna Sroka
2.0
3.0
MP
WP
MP/8953.062
3742Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
MPMP/8952.862
3837Tadeusz Garbacik
Zbigniew Przeginiak
9.0
2.0
MPMP/8952.682
3983Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAWM/4152.132
4069Małgorzata Praszałowicz
Stanisław Sarat
5.0
0.0
MPMP/8951.502
4179Mariusz Bakalarski
Jadwiga Bakalarska
1.0
1.0
SLWM/4151.462
4277Zbigniew Świderek
Adam Rydz
3.0
1.5
MP
MA
WM/4151.231
4329Adam Serafin
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/89-0.1950.971
4441Leszek Faber
Bożena Czarska
2.0
7.0
MPMP/8950.761
4578Benedykt Mieszczak
Piotr Wróblewski
2.0
0.0
KP
MA
WM/4150.761
4631Piotr Kamiński
Janusz Buksa
4.0
5.0
MP
SL
MP/8950.431
4723Karol Koryciński
Adam Smolik
1.0
1.0
MAMA/62-0.2450.221
4819Tomasz Jaworski
Piotr Kossobudzki
7.0
5.0
DSDS/68-0.1850.171
4932Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8949.771
506Paweł Litwiński
Aleksander Czajka
7.0
7.0
DSDS/6849.76
5189Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSWM/4149.64
5271Magdalena Wąsowska
Elżbieta Szymańska
1.5
0.0
PMWM/4149.60
5359Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
9.0
MPMP/8949.45
5426Piotr Radzikowski
Andrzej Lasota
7.0
4.0
MPMP/8949.37
5540Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
2.5
MPMP/8949.17
5618Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/6849.14
5746Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.0
MPMP/8948.82
5874Krzysztof Skąpski
Jan Skąpski
2.5
3.0
MP
WM
WM/4148.37
5938Józef Barczyk
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8948.36
6036Stanisław Jaros
Mieczysław Szwarc
5.0
3.0
MPMP/8948.26
6110Marian Szymonowicz
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/6847.89
6290Janina Błażuk
Maria Ewertowska
1.0
1.5
PMWM/4147.64
6344Łukasz Brede
Maciej Kliś
15.0
1.5
MA
MP
MP/8947.60
645Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6847.36
6597Krystyna Marson
Heinrich Manz
0.0
0.0
WM/4147.34
6615Sławek Robel
Wiesław Kubiński
4.0
4.0
DSDS/68-0.5447.29
6765Damian Bober
Tomasz Twaróg
2.0
3.0
PK
MP
MP/8947.01
6867Jarosław Posłuszny
Edward Warząchowski
9.0
12.0
MPMP/8946.57
6924Hanna Ciuńczyk
Joanna Dziekańska
1.0
0.5
MAMA/6246.18
7022Karolina Bilewicz
Piotr Jasiński
0.5
1.5
MAMA/6246.16
7166Iwona Gronkiewicz-Marcisz
1.0
0.0
MP
 
MP/8946.00
7262Jacek Brózda
Jacek Gurgul
2.5
4.0
MPMP/8945.97
7375Lucyna Krutelewicz
Alina Gudecka
4.0
1.5
WMWM/4145.93
7480Anna Bułat
Jacek Florkiewicz
2.0
0.0
MP
AUS
WM/4145.42
7582Anna Jaskowiak
Leonard Jaskowiak
1.0
12.0
WMWM/4145.37
7634Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8944.93
7739Kazimierz Dziadkowiec
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/8944.67
7825Mieczysław Trybała
Zbigniew Sagan
5.0
7.0
FRA
MP
MP/8943.87
7948Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
9.0
MPMP/8943.40
8045Tytus Bisping
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8943.39
818Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/680.3643.38
8247Szczepan Kaczka
Mirosław Kwiatkowski
3.0
1.5
MPMP/8943.01
8396Elżbieta Skąpska
Franciszek Miska
1.5
3.0
MPWM/4142.76
8472Halina Oleszkiewicz
Barbara Woźniak
0.0
0.0
MA
PM
WM/4142.54
8555Marek Radoń
Wiesław Skrzyszowski
3.0
7.0
MPMP/8942.45
8652Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MPMP/8942.16
8799Ewa Krakówka
Leszek Muras
0.0
1.5
KP
ZP
WM/4142.09
889Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
0.5
1.0
DSDS/6842.08
8986Ewa Czarnecka-Napieraj
Wojciech Sadowski
0.0
0.0
WM/4142.07
903Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
7.0
3.0
DSDS/6840.13
9113Piotr Klubiński
Dariusz Budnik
7.0
1.5
DSDS/6839.89
9273Ellena Marczykiewicz-Olech
Tamara Cesarz
1.0
0.0
MA
WM/4139.72
9350Janusz Matiolański
Łukasz Pląder
7.0
2.5
MPMP/8939.59
9433Jerzy Pasich
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MPMP/8938.65
9561Wacław Nawrocki
Krzysztof Arabski
1.5
2.0
MPMP/8936.99
9691Adam Słodykiewicz
Stefan Łysek
0.0
0.0
MP
WM/4136.73
9711Bartłomiej Kuras
Marcin Pastudzki
0.5
1.5
DS
PM
DS/6825.57

Statystyka ośrodków...