Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 lipca 2014

Wyniki z 10 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1103Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
4.0
5.0
PKPK/5166.8723
2108Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
7.0
12.0
MAWM/4165.7523
375Stanisław Jaros
Marcin Wilczyński
5.0
3.0
MPMP/4065.0622
467Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
MPMP/10162.4321
5119Ewa Krakówka
Leszek Muras
0.0
1.5
KP
ZP
WM/4162.2620
619Jarosław Molenda
Artur Winkler
7.0
7.0
DSDS/7261.7820
713Zdzisław Patreuha
Krzysztof Grela
3.0
4.0
DSDS/7260.8719
8121Maja Żabierek
Ireneusz Jagielski
3.0
7.0
MA
WM
WM/4160.7519
9139Jarosław Ostrowski
Ilya Shpuntou
13.0
7.0
MA
WP
WP/3060.3618
1025Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
4.0
DSDS/7260.0417
11102Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
4.0
PKPK/5159.7617
1279Barbara Batkiewicz
Marek Stefaniuk
7.0
1.0
MPMP/4059.7016
1345Andrzej Niewiadomski
Hilary Ślesicki
4.0
4.0
MA
WP
MA/16459.6415
1428Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
9.0
12.0
DSDS/7259.5315
1531Robert Rychlicki
Wiesław Paczkowski
4.0
5.0
KPKP/5059.2114
1614Andrzej Janiak
Piotr Birowski
2.0
1.0
DSDS/7259.1614
172Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/6758.9213
1861Dariusz Sosin
Piotr Markiewicz
5.0
5.0
MPMP/10158.8312
19120Tatiana Verkhos
Witold Czarniawski
2.0
3.0
MAWM/4158.4412
206Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6758.1411
21113Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPWM/4158.0810
2281Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
3.0
3.0
MPMP/4057.9010
23146Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
7.0
7.0
WPWP/3057.879
24141Justyna Stachowiak
Ewa Mielcarzewicz
3.0
4.0
WPWP/3057.509
2566Kazimierz Banek
Bogusław Lesiecki
7.0
12.0
MP
PK
MP/10156.858
2629Tomasz Łowicki
Marek Kwaśniak
2.0
0.0
DS
DS/7256.647
2732Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
4.0
5.0
KPKP/50-0.1756.267
28144Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
3.0
WPWP/3056.076
2936Rafał Konieczny
Adam Drążek
7.0
1.5
KPKP/5056.015
3062Maciej Rodzaj
Józef Danek
5.0
5.0
MPMP/10155.725
3198Jan Warchoł
Bronisław Mycielski
2.0
4.0
PKPK/5155.715
3223Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
3.0
4.0
DSDS/7255.645
3380Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4055.475
34128Wojciech Kaniewski
Barbara Podgórska
4.0
3.0
WPWP/3055.335
355Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6755.085
3638Jarosław Żurawski
Jerzy Kowalski
3.0
13.0
KPKP/5055.054
3752Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
3.0
2.0
MAMA/4654.894
3878Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
4.0
5.0
MPMP/40-0.1954.794
3946Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
1.5
2.5
MAMA/16454.724
40138Maciej Wybranowski
Andrzej Kędzierski
4.0
4.0
WPWP/3054.614
4139Bogdan Zieliński
Jan Nawrocki
4.0
7.0
KPKP/5054.594
4282Józef Gładysz
Mieczysław Trybała
4.0
5.0
MP
FRA
MP/4054.564
4355Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
1.5
5.0
MAMA/4654.424
44133Leszek Rosochowicz
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WPWP/3054.314
4521Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
1.5
1.5
DSDS/7254.273
4673Maciej Grabiec
Wojciech Stachnik
4.0
4.0
MPMP/10154.003
47145Jerzy Nowak
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPWP/3053.513
4858Adam Dmochowski
Jerzy Stępień
5.0
4.0
MPMP/10153.403
49109Zbigniew Świderek
Anna Bułat
3.0
2.0
MPWM/4153.293
50101Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
4.0
PKPK/5153.093
51127Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPWP/3052.833
52147Grażyna Busse
Piotr Busse
9.0
18.0
WPWP/3052.743
5337Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
3.0
4.0
KPKP/5052.693
54117Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSWM/4152.492
551Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
4.0
4.0
DSDS/6752.362
56148Danuta Kazmucha
Cezary Serek
13.0
9.0
WPWP/3052.152
5717Roland Lippik
Jacek Rutowicz
4.0
4.0
DSDS/7251.942
5810Marcin Motykiewicz
Wojciech Szałapak
2.5
3.0
DSDS/6751.892
5963Andrzej Gałęza
Krzysztof Kapusta
4.0
4.0
MPMP/10151.872
6083Adam Cichoń
Marek Heichel
1.5
2.5
MPMP/4051.852
6149Wojciech Adamkiewicz
Wojciech Palmowski
3.0
7.0
MAMA/16451.522
6259Renata Wajdowicz
Robert Mostek
12.0
3.0
PK
MP
MP/10151.382
63125Jadwiga Bakalarska
Mariusz Bakalarski
1.0
1.0
SLWM/4151.272
6444Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
5.0
4.0
MAMA/16450.901
6511Krzysztof Lewandowski
Bogusław Chmielewski
5.0
4.0
WP
DS
DS/6750.831
66106Halina Oleszkiewicz
Barbara Woźniak
0.0
0.0
MA
PM
WM/4150.781
6726Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/7250.501
6834Zbigniew Dąbek
Jerzy Powalisz
4.0
1.5
KPKP/5050.241
6987Zbigniew Przeginiak
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/4050.141
70136Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.0
WPWP/3049.971
71118Jan Skąpski
Krzysztof Skąpski
3.0
2.5
WM
MP
WM/4149.951
724Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
3.0
7.0
DSDS/6749.941
7394Jacek Brózda
Mirosław Kołton
2.5
7.0
MPMP/4049.94
7484Marek Jaworski
Grzegorz Superson
9.0
7.0
MPMP/4049.74
7571Andrzej Broda
Zbigniew Szkołut
12.0
4.0
MPMP/10149.48
7648Sławomir Grabowski
Marian Rutkowski
4.0
4.0
MAMA/16449.45
77129Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/3049.42
7864Maciej Kita
Michał Krysa
4.0
3.0
MPMP/10149.36
79137Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/3049.35
809Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6749.24
81126Elżbieta Skąpska
Franciszek Miska
1.5
3.0
MPWM/4149.04
82107Ellena Marczykiewicz-Olech
Tamara Cesarz
1.0
0.0
MA
WM/4149.02
837Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/6748.99
8489Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
9.0
13.0
MPMP/4048.92
8570Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
2.0
PK
MP
MP/10148.89
8692Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
3.0
3.0
MPMP/4048.67
87115Benedykt Mieszczak
Piotr Wróblewski
2.0
0.0
KP
MA
WM/4148.50
8877Bożena Czarska
Leszek Faber
7.0
2.0
MPMP/40-0.1948.41
89135Jerzy Bajka
Janusz Suszczyński
4.0
3.0
WPWP/3048.27
9065Adam Krysa
Wacław Sypień
7.0
5.0
MPMP/10148.25
9157Mariusz Kita
Marek Surmiak
12.0
5.0
PK
MP
MP/10148.19
9251Andrzej Chrzanowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MAMA/4648.00
93143Łukasz Kaczmarek
Piotr Stanikowski
3.0
2.0
WPWP/3047.98
94124Krystyna Marson
Heinrich Manz
0.0
0.0
WM/4147.98
95132Janusz Kopras
Wojciech Witkowski
2.5
1.5
WPWP/3047.97
9653Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZMA/4647.72
9797Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.5
2.0
PKPK/5147.50
9815Waldemar Siuda
Jan Kulczycki
9.0
1.0
DSDS/7247.48
993Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/6747.29
10076Halina Święch
Małgorzata Praszałowicz
5.0
5.0
MPMP/40-0.3746.97
10133Stanisław Łański
Wojciech Giżyński
7.0
4.0
KPKP/5046.40
102114Ewa Czarnecka-Napieraj
Wojciech Sadowski
0.0
0.0
WM/4145.67
10350Stanisław Bronowski
Stanisław Westwalewicz
4.0
4.0
MAMA/16445.52
104105Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMWM/4145.09
10554Sławomir Malanowski
Zdzisław Marcinkowski
1.5
1.0
MAMA/4644.96
10643Jan Malinowski
Marcin Stryczyński
5.0
4.0
MAMA/16444.94
10727Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5
DSDS/7244.82
108122Adam Słodykiewicz
Stefan Łysek
0.0
0.0
MP
WM/4144.65
10974Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.0
2.0
MPMP/10144.48
11060Leszek Gabriel
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
MPMP/10144.41
11135Ryszard Nowicki
Henryk Jeliński
3.0
1.5
WP
KP
KP/5044.33
11286Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/4044.18
11388Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/4043.98
11485Wiesław Dymek
Anna Dymek
1.0
2.0
MPMP/4043.95
115100Zygmunt Szczudło
Marek Rusek
1.5
2.0
PKPK/5143.47
11647Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
5.0
4.0
MAMA/16443.31
117112Anna Czarnowska
Grzegorz Bettin
2.0
0.0
DSWM/4143.13
118130Stefan Żuberek
Witold Szczepaniak
4.0
4.0
WPWP/3043.03
11940Andrzej Kolański
Marek Bałabuch
1.0
0.0
KPKP/5042.84
12091Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Stefaniuk
4.0
12.0
MPMP/40-0.1942.36
12196Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZPK/5141.81
122104Józef Turecki
Bogdan Ortyl
2.0
0.0
PK
NZ
PK/5141.79
12390Danuta Krupnik
Jacek Klimczak
5.0
7.0
MA
MP
MP/40-0.1941.77
124140Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
4.0
WPWP/3041.50
12541Piotr Proporowicz
Leszek Hejne
3.0
5.0
KPKP/5041.17
12642Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
1.0
3.0
KPKP/5041.03
127142Marek Janik
Adam Meller
4.0
4.0
WPWP/3040.82
12893Wacław Nawrocki
Krzysztof Arabski
1.5
2.0
MPMP/4040.53
129111Anna Michnowska
Anna Wójcik
0.0
0.0
WMWM/4140.24
13016Albina Suder
Andrzej Suder
2.0
0.0
DS
DS/7240.19
13195Andrzej Janda
Mieczysław Cisło
4.0
0.0
PK
PK/5139.99
1328Wojciech Skonieczny
Ryszard Mazurkiewicz
5.0
1.0
DSDS/6739.71
133123Jacek Florkiewicz
Adam Rydz
0.0
1.5
AUS
MA
WM/4139.18
134134Waldemar Nowak
Jerzy Stefanowski
3.0
3.0
WPWP/3038.56
13520Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/7238.23
13672Feliks Wawrzon
Jan Szybiak
1.0
1.0
MPMP/10138.07
13712Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
2.5
DSDS/6737.61
13869Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPMP/10137.11
13924Adam Szewczak
Andrzej Świrzewski
1.0
0.0
DS
 
DS/7236.66
14018Edward Boguta
Eugeniusz Swendrowski
3.0
0.5
DSDS/7236.66
141131Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.0
3.0
WPWP/3036.61
14222Janusz Kozioł
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSDS/7234.46
143110Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAWM/4133.69

Statystyka ośrodków...