Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 lipca 2014

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1110Marek Janik
Adam Meller
4.0
4.0
WPWP/3065.7219
238Waldemar Siuda
Jakub Patreuha
9.0
1.5
DSDS/7263.0719
311Grzegorz Debita
Zbigniew Sobczyk
3.0
12.0
DSDS/6762.0418
471Marek Heichel
Adam Cichoń
2.5
1.5
MPMP/40-0.3761.7417
58Bolesław Szkodziński
Marek Jakubowski
0.0
1.5

DS
DS/14461.2216
687Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
4.0
PKPK/5161.0516
797Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.0
4.0
WPWP/3061.0215
875Zbigniew Przeginiak
Paweł Skałacki
2.0
7.0
MPMP/4059.2314
934Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
3.0
4.0
DSDS/7258.7914
1072Tytus Bisping
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4058.7113
1170Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/4057.9812
12108Ryszard Nowicki
Jerzy Stefanowski
3.0
3.0
WPWP/3057.8912
1337Sławomir Zimniak
Patryk Patreuha
5.0
1.5
DSDS/7257.3311
1422Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6757.2710
1527Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
4.0
7.0
DSDS/7257.0010
167Aleksander Poznysz
Zbigniew Samek
12.0
7.0
DSDS/14456.919
1795Hieronim Nowacki
Jerzy Rodziewicz
5.0
4.0
WPWP/3056.778
18109Maciej Kokorniak
Piotr Długi
1.5
1.5
WPWP/3056.558
1915Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/6756.497
2066Janusz Natorski
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MPMP/4056.356
21107Adam Peszke
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WPWP/3055.776
2255Dariusz Sosin
Piotr Markiewicz
5.0
5.0
MPMP/13755.355
2350Adam Krysa
Ryszard Skotarski
7.0
9.0
MPMP/13755.294
2482Jarosław Dębicki
Jerzy Biegalski
4.0
4.0
SWPK/5155.244
2589Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
4.0
5.0
PKPK/5155.144
2635Tomasz Łowicki
Zdzisław Patreuha
2.0
3.0
DSDS/7254.644
2759Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
1.0
2.5
MPMP/13754.214
2857Andrzej Broda
Roman Żurowski
12.0
0.0
MPMP/13753.724
2923Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6753.534
3043Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KPMA/4653.483
31105Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
3.0
3.0
WPWP/3053.213
3285Bogusław Ferenc
Stanisław Cisek
7.0
5.0
PKPK/5153.143
3321Marian Krzypkowski
Andrzej Szczotka
0.0
1.5
DSDS/6753.083
3477Eugenia Stefanów
Andrzej Trygar
1.5
12.0
MPMP/4052.923
3548Adam Stono
Krzysztof Ziewacz
7.0
4.0
PK
MP
MP/13752.653
363Zdzisław Miezianko
Franciszek Miazga
3.0
3.0
DSDS/14452.593
3724Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
4.0
4.0
DSDS/6752.333
3845Robert Mostek
Sławomir Reising
3.0
2.0
MPMP/13752.323
3979Jacek Brózda
Mirosław Kołton
2.5
7.0
MPMP/4052.322
40103Jerzy Bajka
Janusz Suszczyński
4.0
3.0
WPWP/3052.272
4113Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
2.5
DSDS/6752.222
4274Ewa Kwiecień
Reginald Sukiennik
2.5
9.0
MPMP/4052.202
4344Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
2.0
3.0
MAMA/4651.892
4453Bogusław Lesiecki
Wacław Sypień
12.0
5.0
PK
MP
MP/13751.892
4596Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
4.0
WPWP/3051.262
4651Andrzej Pietrucha
Krzysztof Kapusta
7.0
4.0
MPMP/13751.192
479Agnieszka Grocholska
Paweł Grocholski
2.0
2.0
DSDS/14451.152
4869Zdzisław Gędłek
Kazimierz Chłobowski
4.0
7.0
MPMP/4050.811
4952Leszek Gabriel
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/13750.671
5063Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/4050.641
5149Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
7.0
MPMP/13750.611
5267Anna Dymek
Dorota Gadaś
2.0
2.0
MPMP/4050.601
5386Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
4.0
PKPK/5150.401
5414Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6750.331
5578Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
3.0
3.0
MPMP/4050.221
56102Janusz Kopras
Wojciech Witkowski
2.5
1.5
WPWP/3050.12
57104Beata Bojarska
Justyna Stachowiak
4.0
3.0
WPWP/3049.99
5894Stanisław Drzymała
Maciej Wybranowski
5.0
4.0
WPWP/3049.92
5947Mariusz Kita
Kazimierz Banek
12.0
7.0
PK
MP
MP/13749.77
601Tomasz Baj
Paweł Górzyński
3.0
1.5
DSDS/14449.68
615Jan Grocholski
Lesław Grakowicz
2.0
2.0
DSDS/14449.49
6261Józef Barczyk
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/4049.23
6342Jacek Nowicki
Marek Kanty
0.0
0.0
NZMA/4649.21
64112Jerzy Roszak
Barbara Podgórska
7.0
3.0
WPWP/3049.12
6530Albina Suder
Andrzej Suder
2.0
0.0
DS
DS/7248.81
6616Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
2.0
3.0
DSDS/6748.50
6718Ryszard Mazurkiewicz
Ryszard Rolka
1.0
4.0
DSDS/6748.42
6817Marcin Motykiewicz
Wojciech Szałapak
2.5
3.0
DSDS/6747.78
6939Ryszard Suder
Janusz Kozioł
2.0
1.5
DSDS/7247.69
7020Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6747.58
7190Zygmunt Szczudło
Marek Rusek
1.5
2.0
PKPK/5147.55
7281Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.0
2.0
PKPK/5147.29
73100Leszek Zembrowski
Zofia Szczerkowska
3.0
1.5
WPWP/3047.24
7460Jan Kozłowski
Feliks Wawrzon
0.0
1.0
MPMP/13747.12
75111Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
1.0
1.0
WPWP/3047.11
7662Marcin Wilczyński
Halina Święch
3.0
5.0
MPMP/4047.05
7719Dariusz Budnik
Barbara Radomska
1.5
3.0
DSDS/67-0.5846.67
7883Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZPK/5146.67
7912Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
7.0
3.0
DSDS/6746.59
8033Jarosław Molenda
Artur Winkler
7.0
7.0
DSDS/7246.51
8176Tadeusz Garbacik
Małgorzata Praszałowicz
9.0
5.0
MPMP/4046.36
8291Jarosław Marczewski
Waldemar Bąk
2.0
1.0
WPWP/3046.23
834Edward Wójcik
Zygmunt Połeć
2.0
0.0
DSDS/14446.00
8436Ireneusz Ślęzak
Jerzy Brandt
0.5
0.0
DSDS/7245.96
8573Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.0
MPMP/4045.79
8656Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPMP/13745.61
8792Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Mazurek
12.0
7.0
WPWP/3045.56
882Marek Kacprzyński
Andrzej Łada
1.5
2.0
DSDS/14445.51
8941Dariusz Jagodziński
Karol Sawicki
1.0
0.5
MAMA/4645.42
9088Jan Warchoł
Bronisław Mycielski
2.0
4.0
PKPK/5145.39
9158Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/13744.83
9246Adam Dmochowski
Jan Prewendowski
5.0
4.0
MPMP/13744.65
9328Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/7244.16
94101Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPWP/3044.09
9531Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/7242.37
9680Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MPMP/4042.22
9798Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
3.0
2.0
WPWP/3042.19
9826Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
0.5
DSDS/67-0.5841.88
99106Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/3041.62
10032Dorota Kwintkiewicz
Marek Kwaśniak
2.0
0.0
DS
DS/7241.57
10164Maciej Stefaniuk
Magdalena Lankosz
12.0
7.0
MPMP/4040.82
10299Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WPWP/3040.50
10354Mirosław Jastrząb
Zygmunt Wróbel
2.0
2.0
MPMP/13740.14
10429Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
1.5
1.0
DSDS/7240.07
10565Piotr Stefanów
Halina Samborek
1.5
1.5
MPMP/4038.41
10684Jan Porada
Eugeniusz Osiński
4.0
3.0
PKPK/5138.13
1076Józef Brzuchalski
Henryk Kowal
0.0
0.0
DS/14437.45
10893Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.0
0.0
WPWP/3036.62
10968Maria Haldenby
Colin Haldenby
5.0
5.0
GBRMP/4036.03
11025Dariusz Marczak
Wiesław Musiałczyk
4.0
2.0
DSDS/6734.11

Statystyka ośrodków...