Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 17 lipca 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
17Jerzy Gładysz
Piotr Kalinowski
12.0
7.0
DSDS/6760.4512
214Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/723.6052.8811
327Ryszard Suder
Anna Jankowska
2.0
1.5
DSDS/7245.7810
437Robert Podsiadły
Marek Heichel
2.0
2.5
MPMP/1033.6037.759
544Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.0
3.0
MPMP/10337.558
636Marek Pietrzak
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.0
MPMP/1033.6035.457
741Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10331.906
819Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/723.6028.425
92Zbigniew Sobczyk
Piotr Klubiński
12.0
7.0
DSDS/6724.754
1030Bolesław Zysek
Ryszard Calik
1.0
3.0
MPMP/1033.6018.953
1120Jarosław Molenda
Rafał Molenda
7.0
2.0
DSDS/723.6018.123
126Józef Leśnik
Stanisław Szuba
2.0
4.0
DSDS/6715.752
1317Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
3.0
DSDS/723.6014.872
1431Adam Matyasik
Janusz Matiolański
5.0
7.0
MPMP/1033.6014.002
155Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/6713.702
1629Halina Święch
Zbigniew Sagan
5.0
7.0
MPMP/1033.6011.702
171Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
3.0
DSDS/679.852
1842Dorota Gadaś
Stanisław Cebula
2.0
1.0
MPMP/1039.051
198Ryszard Mazurkiewicz
Janusz Kowalski
1.0
0.5
DSDS/677.551
2024Albina Suder
Marek Kwaśniak
2.0
0.0
DS
DS/726.181
2116Patryk Patreuha
Jakub Patreuha
1.5
1.5
DSDS/723.605.631
2211Wojciech Szałapak
Dariusz Marczak
3.0
4.0
DSDS/674.851
2345Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MPMP/1030.75
2426Zdzisław Patreuha
Roland Lippik
3.0
4.0
DSDS/72-5.93
2525Wanda Kowalik
Ewa Sokolińska
0.0
0.0
DS/72-6.42
2633Marek Sewiołło
Jakub Kłapa
0.0
0.0
MPMP/1033.60-9.20
2739Krzysztof Arabski
Józef Włodarczyk
2.0
1.5
MPMP/103-9.85
2823Piotr Rapacki
Ryszard Jankowski
1.0
1.5
DS
WP
DS/72-11.82
2915Andrzej Wyrzykowski
Tomasz Łowicki
1.5
2.0
DSDS/723.60-13.47
3022Ireneusz Ślęzak
Jerzy Brandt
0.5
0.0
DSDS/723.60-14.40
3113Janusz Kozioł
Andrzej Suder
1.5
0.0
DS
DS/723.60-14.48
3234Bożena Czarska
Piotr Stefanów
7.0
1.5
MPMP/1033.60-14.75
3335Anna Bułat
Aleksandra Jurkiewicz
2.0
4.0
MPMP/1033.60-17.00
349Janisław Fituch
Kazimierz Komorowicz
3.0
3.0
DSDS/67-18.90
354Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-20.10
3632Halina Samborek
Czesław Samborek
1.5
1.5
MPMP/1033.60-20.50
3740Kazimierz Nowaczyk
Anna Dymek
1.5
2.0
MPMP/103-21.50
3812Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/67-28.65
3918Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DSDS/723.60-29.78
4043Marek Dąbek
Krystian Blaut
2.0
2.0
MPMP/103-31.60
413Andrzej Suchodolski
Zdzisław Malkiewicz
4.0
3.0
DSDS/67-32.35
4210Piotr Kulesza
Bogusław Chmielewski
4.0
4.0
DSDS/67-36.90
4321Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
4.0
7.0
DSDS/723.60-39.58
4438Tytus Bisping
Marian Nanke
5.0
4.0
MPMP/103-40.30

Statystyka ośrodków...