Turniej na maksy

Czwartek, 10 lipca 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
135Jerzy Bałon
Andrzej Myszka
1.5
1.5
MPMP/10362.299
216Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Palmowski
4.0
7.0
MAMA/8858.708
314Dariusz Biedrzycki
Hilary Ślesicki
5.0
4.0
MA
WP
MA/8858.668
47Mirosław Powązka
Zdzisława Zabłocka
3.0
2.0
WPDS/9458.227
510Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSDS/9457.426
637Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MPMP/10356.835
723Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
2.0
MAMA/8855.834
827Barbara Batkiewicz
Tadeusz Wawrzyniak
7.0
7.0
MPMP/10355.734
945Dariusz Socha
Leszek Szybowski
0.0
0.0
PM
PM/10855.173
1039Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.0
0.0
PM
NZ
PM/10854.922
1136Bożena Czarska
Andrzej Kopański
7.0
3.0
MPMP/10354.122
1212Sławomir Grędziński
Wojciech Adamkiewicz
5.0
3.0
MAMA/8854.082
1331Jakub Kłapa
Marek Sewiołło
0.0
0.0
MPMP/10353.622
32Janusz Matiolański
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/10353.622
1541Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
1.5
4.0
PMPM/10853.142
161Andrzej Piłaszewicz
Zenon Szanfisz
2.0
2.0
DSDS/9453.071
176Krystian Kaźmierczak
Remigiusz Kaźmierczak
0.5
3.0
WP
DS
DS/9452.031
1846Alison Nissen
Roman Rudnicki
1.5
1.5
PMPM/10851.641
1924Stanisław Cebula
Szczepan Kaczka
1.0
3.0
MPMP/10351.321
2042Robert Krawczyk
Włodzimierz Kocoń
3.0
4.0
PMPM/10851.101
2122Aleskader Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8850.881
222Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DSDS/9450.631
2321Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
1.5
1.5
MAMA/8850.42
2429Marek Pietrzak
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.0
MPMP/10350.39
2515Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MAMA/8850.37
2613Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8849.58
278Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
0.0
0.5
DSDS/9449.14
2840Stanisław Wachnicki
Janusz Warchoł
3.0
4.0
PMPM/10847.97
2930Marzena Kwiecińska-Wilk
Marek Heichel
4.0
2.5
MPMP/10347.92
3043Sławomir Hennig
Bogdan Śnieżko
1.0
0.0
PM
NZ
PM/10847.11
3119Jan Domański
Jerzy Cichowski
2.0
1.5
MAMA/8846.16
3233Robert Podsiadły
Krystian Blaut
2.0
2.0
MPMP/10346.07
3326Krzysztof Arabski
Wacław Nawrocki
2.0
0.0
MPMP/10345.27
3428Halina Święch
Marek Stefaniuk
5.0
1.0
MPMP/10344.30
353Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
3.0
DSDS/9444.18
3618Witold Moreń
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MAMA/88-0.5643.66
374Wojciech Nowacki
Jakub Moczulski
1.0
1.5
DSDS/9442.76
385Piotr Kopański
Wojciech Natkaniec
1.0
1.0
DSDS/9442.56
3934Anna Dymek
Jan Truniarz
2.0
1.0
MPMP/10341.85
4020Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MAMA/8841.34
4117Waldemar Surmacz
Jan Milewski
1.5
0.0
MAMA/8839.77
4244Jan Pastudzki
Andrzej Michałowski
0.0
3.0
PMPM/10838.95
4325Zdzisław Augustynowicz
Bolesław Zysek
2.0
1.0
MPMP/10336.68

Statystyka ośrodków...