Turniej na maksy

Środa, 9 lipca 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
117Stanisław Urbanowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/8961.8921
299Józef Pochroń
Jacek Lew
19.0
13.0
WP
PM
PM/6661.7620
339Barbara Batkiewicz
Jan Prajsnar
7.0
3.0
MPMP/8961.0919
483Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6660.7319
549Janusz Buksa
Piotr Kamiński
5.0
4.0
SL
MP
MP/8960.4618
694Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PMPM/6658.7517
7100Paweł Łużecki
Krzysztof Niemkiewicz
0.5
5.0
PMPM/6658.5116
86Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/68-0.5058.2115
984Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/6656.8914
1072Tomasz Bajorek
Hieronim Furman
7.0
7.0
PKPK/11856.3114
1118Mirosław Kwiatkowski
Szczepan Kaczka
1.5
3.0
MPMP/8956.1713
1237Michał Tuszyński
Piotr Radzikowski
3.0
7.0
MPMP/8956.1512
1391Zbigniew Pinkiewicz
Antoni Sękowski
15.0
18.0
PMPM/6656.0911
1466Jan Porada
Eugeniusz Osiński
4.0
3.0
PKPK/11856.0410
1557Tomasz Ukraiński
Jerzy Paja
12.0
7.0
PKPK/11855.919
1674Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
4.0
5.0
PKPK/11855.869
1779Andrzej Kulasa
Tadeusz Szemraj
1.5
5.0
PKPK/11855.458
1862Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
3.0
1.0
PKPK/118-0.3355.207
1919Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
5.0
5.0
MPMP/8955.196
202Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
15.0
DSDS/6854.885
2165Władysław Chodziński
Janusz Jarząbek
7.0
5.0
PKPK/11854.805
2240Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/8954.694
2312Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/680.1754.484
2430Marian Nanke
Stanisław Sarat
4.0
0.0
MPMP/8953.894
2522Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMP/8953.744
2643Maciej Kliś
Bartłomiej Igła
1.5
11.0
MPMP/8953.414
2727Robert Podsiadły
Marek Heichel
2.0
2.5
MPMP/8953.324
2841Jacek Gurgul
Marcin Wilczyński
4.0
3.0
MPMP/8953.124
2989Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
3.0
3.0
PMPM/6653.063
3061Bogusław Kruczek
Zdzisław Baryła
7.0
4.0
PKPK/11853.053
3142Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8952.923
3273Wojciech Paszko
Jerzy Puchała
5.0
5.0
PKPK/11852.823
3338Piotr Stopa
Piotr Bizoń
13.0
19.0
MP
WP
MP/8952.733
347Grzegorz Debita
Henryk Nowiński
3.0
3.0
DSDS/6852.673
3545Waldemar Rybka
Tomasz Twaróg
4.0
3.0
MPMP/8952.653
3626Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
2.5
1.5
MPMP/8952.632
371Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6852.542
3810Piotr Kossobudzki
Piotr Kulesza
5.0
4.0
DSDS/6852.342
3959Aleksander Bobko
Ilona Bobko
4.0
4.0
PKPK/11852.012
4023Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
3.0
3.0
MPMP/8951.972
4114Wojciech Lubas
Marian Ganicz
4.0
2.0
DSDS/6851.852
4296Janusz Kobylarski
Mirosław Małypan
3.0
3.0
PMPM/6651.542
4350Marek Adamczyk
Adam Matyasik
5.0
5.0
MPMP/8951.541
4431Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.0
7.0
MPMP/8951.451
4571Stanisław Bąk
Eugeniusz Strzyż
4.0
4.0
PKPK/11851.361
4655Tytus Bisping
Aleksander Jezioro
5.0
21.0
MPMP/8951.161
4781Lechosław Suszka
Witold Kaliński
4.0
12.0
PMPM/6651.151
4870Marek Pietraszek
Adam Żarnowski
18.0
7.0
PKPK/11851.121
4960Bogusław Surowiec
Lesław Chmiel
5.0
4.0
PKPK/11850.821
5052Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
13.0
12.0
MPMP/8950.78
513Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DSDS/6850.45
5277Mieczysław Sipowicz
Jan Rusin
4.0
5.0
PKPK/11850.28
5380Jan Worek
Karol Grzywacz
1.0
2.0
PKPK/11849.81
5451Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
3.0
3.0
MPMP/8949.19
5525Adam Król
Marian Sierpiński
3.0
0.5
DS
MP
MP/8949.18
5635Adam Lenda
Krzysztof Pomorski
3.0
5.0
MPMP/8949.16
5764Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
2.5
PKPK/11848.71
5815Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8948.58
598Dominik Sobański
Grzegorz Jarząbek
3.0
5.0
DSDS/6848.56
604Barbara Radomska
Marian Szymonowicz
3.0
7.0
DSDS/6848.38
6195Józef Gnaciński
Janusz Stefański
4.0
2.5
PMPM/6648.34
6276Bogusław Pawlak
Andrzej Ankiersztejn
3.0
3.0
PKPK/11848.16
6358Dariusz Kulpiński
Marian Górecki
7.0
5.0
PKPK/11848.06
6432Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
9.0
7.0
MPMP/8947.89
6553Edward Warząchowski
Mirosław Sady
12.0
9.0
MPMP/8947.79
6628Jacek Kalinowski
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/8947.57
6733Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPMP/8947.43
6890Artur Klein
Marek Piętak
0.0
0.0
AMAPM/6647.29
6963Renata Kielar
Wincenty Chmiel
0.0
5.0
NZ
PK
PK/11847.26
7097Artur Toeplitz
Michał Samet
5.0
0.0
PMPM/6646.95
7129Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
9.0
12.0
MPMP/8946.88
7278Sebastian Wybranowski
Stanisław Drobot
3.0
7.0
PKPK/11846.86
7324Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8946.58
7413Tomasz Koźlecki
Marcin Baj
3.0
3.0
DSDS/6846.41
7546Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MPMP/8946.02
7688Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PMPM/6645.45
7711Dariusz Żmuda
Dariusz Gawrych
1.0
2.0
DSDS/6845.43
7834Tomasz Stryszawski
Witold Stachnik
5.0
7.0
MPMP/8945.03
795Jerzy Neter
Leszek Haber
5.0
4.0
DSDS/6844.78
8044Wacław Gąssowski
Maciej Stefaniuk
12.0
12.0
MPMP/8944.15
8120Zbigniew Przeginiak
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8944.06
8292Jerzy Rozenberg
Andrzej Wojnowski
2.5
2.5
PMPM/6643.89
8393Andrzej Waleśkiewicz
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0
AMAPM/6643.85
8468Andrzej Proczkowski
Jan Kadula
0.5
12.0
PKPK/11843.68
8547Jacek Brózda
Mirosław Kołton
2.5
7.0
MPMP/8943.36
8682Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.5
3.0
PMPM/6643.31
8756Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MPMP/8942.05
8836Małgorzata Praszałowicz
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/8941.99
8986Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
3.0
PMPM/6641.80
9087Arkadiusz Matyjas
Leszek Szkudlarek
0.0
7.0
PMPM/6641.76
9121Janusz Matiolański
Adam Serafin
7.0
5.0
MPMP/8941.00
9269Ryszard Żywiec
Stanisław Sołtys
0.5
1.0
PKPK/11840.39
9385Łukasz Wituszyński
Marcin Chat
0.0
0.0
AMAPM/6639.75
949Wojciech Szałapak
Jakub Żebruń
3.0
0.5
DS
WP
DS/68-0.1738.50
9567Bogusław Ferenc
Leokadia Leja
7.0
0.0
PK
NZ
PK/11838.37
9616Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MPMP/8937.79
9775Stanisław Kocój
Jadwiga Żulińska
3.0
1.5
PKPK/11837.35
9848Krzysztof Arabski
Wacław Nawrocki
2.0
0.0
MPMP/8937.29

Statystyka ośrodków...