Turniej na maksy

Środa, 2 lipca 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
157Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
9.0
9.0
MPMP/8965.7620
228Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
1.0
4.0
MP
DS
MP/8962.1619
382Józef Pochroń
Michał Wróblewski
19.0
2.5
WP
PM
PM/6661.0318
479Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6658.4317
538Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
9.0
SLMP/8958.1316
681Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.5
3.0
PMPM/6657.9815
749Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
4.0
3.0
MPMP/8957.9215
81Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6857.9114
92Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
15.0
DSDS/6857.5413
1061Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
3.0
PMPM/6657.1912
1165Marta Wójcik
Marcin Osmański
2.0
3.0
MA
PM
PM/6657.0911
1243Adam Lenda
Sławomir Gwizdek
3.0
1.5
MPMP/8956.6010
1368Artur Toeplitz
Arkadiusz Matyjas
5.0
0.0
PMPM/6656.399
145Piotr Klubiński
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/68-0.1855.228
156Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/6855.057
1612Grzegorz Jarząbek
Kazimierz Dulas
5.0
4.0
DSDS/6855.026
1752Witold Stachnik
Andrzej Żurek
7.0
13.0
MPMP/8954.795
1825Wit Klapper
Grzegorz Superson
21.0
7.0
MPMP/8954.574
1963Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PMPM/6654.544
2036Piotr Zięba
Maciej Mąka
4.0
4.0
MPMP/8954.484
214Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
7.0
4.0
DSDS/6854.404
2266Artur Klein
Marek Piętak
0.0
0.0
AMAPM/6653.924
2383Lechosław Suszka
Antoni Sękowski
4.0
18.0
PMPM/6653.734
2440Józef Barczyk
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8953.584
2516Marian Ganicz
Wojciech Lubas
2.0
4.0
DSDS/6853.423
2670Jarosław Drewing
Dariusz Podfigurny
4.0
3.0
PMPM/6653.393
2754Krzysztof Arabski
Wacław Nawrocki
2.0
0.0
MPMP/8953.193
2875Janusz Stefański
Józef Gnaciński
2.5
4.0
PMPM/6653.133
2929Mirosław Sady
Kazimierz Chłobowski
9.0
7.0
MPMP/8953.043
3045Zbigniew Przeginiak
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8952.643
3127Janusz Matiolański
Łukasz Pląder
7.0
2.0
MPMP/8952.522
3244Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
4.0
5.0
MPMP/8952.422
3350Wacław Gąssowski
Maciej Stefaniuk
12.0
12.0
MPMP/8952.412
3469Adam Suchodolski
Robert Krawczyk
1.5
3.0
PMPM/6652.212
3515Sławek Robel
Marcin Baj
4.0
3.0
DSDS/6852.172
3677Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
0.5
0.0
PM
AMA
PM/6652.102
3784Wojciech Romaszko
Zbigniew Prasek
3.0
4.0
PMPM/6652.032
3847Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
9.0
12.0
MPMP/8951.921
397Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DSDS/6851.781
4017Marcin Krawczyk
Przemysław Gałek
9.0
5.0
MPMP/8951.721
4133Stanisław Król
Marian Sierpiński
4.0
0.5
MPMP/8951.411
4246Mirosław Kołton
Piotr Stopa
7.0
13.0
MPMP/8951.201
4356Piotr Radzikowski
Jacek Kalinowski
7.0
7.0
MPMP/8951.111
4473Witold Kaliński
Marek Kryniewski
12.0
5.0
PMPM/6650.66
4520Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
3.0
1.5
MPMP/8950.35
4655Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
18.0
5.0
PK
MP
MP/8949.82
4732Włodzimierz Wala
Jerzy Pasich
21.0
7.0
MPMP/8949.61
4880Martyn Bambrowicz
Mateusz Kotarski
0.5
1.0
PMPM/6649.13
4931Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/8948.52
5018Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
12.0
9.0
MPMP/89-0.1948.49
5137Jacek Gurgul
Jacek Brózda
4.0
2.5
MPMP/8948.34
5224Marek Jaworski
Jacek Herman
9.0
7.0
MPMP/8948.15
539Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6848.00
5448Krzysztof Szromba
Tomasz Twaróg
2.0
3.0
MPMP/8947.85
5586Krzysztof Niemkiewicz
Marek Boros
5.0
4.0
PMPM/6647.57
5613Piotr Kossobudzki
Piotr Kulesza
5.0
4.0
DSDS/6847.57
5759Paweł Łużecki
Zofia Czarnecka
0.5
2.0
PMPM/6647.37
5842Paweł Skałacki
Marek Kiepura
7.0
5.0
MPMP/8947.19
5935Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MPMP/8946.86
608Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
4.0
5.0
DSDS/6846.39
6141Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MPMP/8946.35
6260Alison Nissen
Roman Rudnicki
1.5
1.5
PMPM/6645.97
6323Mirosław Kwiatkowski
Szczepan Kaczka
1.5
3.0
MPMP/8945.67
6410Bolesław Bernat
Wojciech Szałapak
3.0
3.0
DSDS/6845.64
6519Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8945.40
6653Jarosław Posłuszny
Edward Warząchowski
9.0
12.0
MPMP/8945.23
6751Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
3.0
3.0
MPMP/8944.82
6821Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.0
7.0
MPMP/8944.68
6930Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPMP/8944.48
7074Jacek Lew
Jerzy Kajzer
13.0
3.0
PMPM/6644.06
7167Andrzej Waleśkiewicz
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0
AMAPM/6643.43
7276Grażyna Płocka
Marcin Ozga
0.0
0.0
PMPM/6643.30
7385Kazimierz Dominiak
Michał Samet
7.0
0.0
PMPM/6643.11
7439Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8943.10
7571Mateusz Mania
Marta Harat
1.5
1.0
PMPM/6642.81
7662Andrzej Pella
Ryszard Kamiński
3.0
3.0
PMPM/6642.51
7758Marian Nanke
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MPMP/8942.39
7814Małgorzata Turska-Marcinowska
Janusz Pawlicki
5.0
5.0
DSDS/6841.49
7922Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8941.29
8034Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/8940.96
8164Maria Kierzkowska
Ryszard Kierzkowski
0.5
1.0
PMPM/6640.48
8211Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/6840.18
8326Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8938.67
8478Piotr Zatorski
Agata Chojnicka
15.0
2.0
SW
DS
PM/6638.14
853Grzegorz Debita
Henryk Nowiński
3.0
3.0
DSDS/68-0.1837.88

Statystyka ośrodków...