Turniej Par na maksy

Poniedziałek, 1 lipca 2013

Wyniki oficjalne z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
119Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
4.0
DSDS/7264.8220
253Stanisław Stachlewski
Andrzej Dachowski
7.0
1.5
MAMA/5861.2519
316Artur Winkler
Jarosław Molenda
7.0
7.0
DSDS/7261.1918
498Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/4161.0318
58Zbigniew Sobczyk
Bogusław Chmielewski
12.0
4.0
DSDS/6760.6817
6105Justyna Stachowiak
Jerzy Nowak
2.5
12.0
WPWP/3059.8116
754Jerzy Szukała
Kazimierz Puczyński
4.0
13.0
MAMA/5859.6615
833Jerzy Gaworczyk
Igor Łobodziński
4.0
4.0
LDLD/4859.5414
9103Ryszard Nowicki
Jerzy Stefanowski
2.5
2.5
WPWP/3059.4413
1094Adam Krysa
Krzysztof Ziewacz
7.0
4.0
MPMP/4159.1113
1196Witold Stachnik
Wacław Sypień
7.0
4.0
MPMP/4158.9712
12112Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
4.0
WPWP/3058.5111
1397Marek Surmiak
Andrzej Broda
4.0
12.0
MPMP/4158.4210
14106Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
4.0
4.0
WPWP/3058.199
1556Robert Michalski
Jerzy Jodełka
2.5
4.0
MAMA/5857.488
1691Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
4.0
7.0
MPMP/4157.168
1736Stanisław Dróżdż
Andrzej Skowroński
0.0
2.0
LDLD/4856.767
1837Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
2.5
7.0
LDLD/4856.596
1985Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
1.5
MPMP/4155.935
2079Zbigniew Świderek
Bronisław Micek
2.5
7.0
MPMP/4155.844
2138Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
2.5
0.0
LDLD/4855.744
2245Elżbieta Wróblewska
Alicja Rybak
2.5
0.5
MAMA/5855.274
2341Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
4.0
4.0
LDLD/4855.174
2480Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
4.0
2.5
MPMP/4155.144
25115Piotr Busse
Cezary Serek
18.0
7.0
WPWP/3054.734
2621Marek Ciszewski
Ryszard Makuch
2.5
4.0
DSDS/7254.114
2727Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
7.0
DSDS/7254.053
287Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
1.0
1.0
DSDS/6753.463
2951Mirosław Tekień
Jacek Koter
2.5
2.5
MAMA/5853.413
304Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/6753.273
31116Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
2.5
2.5
WPWP/3053.233
323Dariusz Budnik
Dariusz Marczak
1.0
4.0
DSDS/6753.203
3318Marek Kwaśniak
Jerzy Cychowski
0.0
4.0

DS
DS/7253.143
3435Rafał Imiela
Andrzej Kaźmierczak
2.5
4.0
LDLD/4852.962
352Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
7.0
2.0
DSDS/6752.912
3623Bronisław Tabisz
Andrzej Chomiczewski
2.0
2.5
DSDS/7252.732
37113Jerzy Roszak
Bogdan Świątek
7.0
12.0
WPWP/3052.482
38100Marcin Szymański
Grzegorz Jędrzejewski
2.0
2.0
WPWP/3052.482
3929Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.0
DS/7251.612
40104Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
4.0
WPWP/3051.022
4188Zbigniew Kozioł
Ryszard Jackowski
2.5
2.5
PKMP/4150.931
42109Maciej Wybranowski
Andrzej Richter
4.0
2.5
WPWP/3050.821
4331Anna Jankowska
Rafał Molenda
1.5
1.5
DSDS/7250.771
4448Zbigniew Purzycki
Wojciech Kaczanowski
0.0
0.0
MA/5850.521
459Ryszard Rolka
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6750.171
466Wiesław Musiałczyk
Leszek Haber
2.0
4.0
DSDS/6749.481
475Kazimierz Komorowicz
Janisław Fituch
2.5
2.5
DSDS/6749.381
4899Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
4.0
7.0
WPWP/3049.18
4986Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
12.0
7.0
MPMP/4149.08
5030Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
1.5
1.5
DSDS/7248.33
51102Jerzy Mścisz
Olech Bestrzyński
13.0
13.0
MP
WP
WP/3048.29
5243Henryk Żywioł
Andrzej Mikołajewski
0.0
0.0
LDLD/4848.07
5320Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
2.5
2.5
DSDS/7247.96
5481Adam Stono
Jerzy Stępień
7.0
2.5
PK
MP
MP/4147.88
551Janusz Piernikowski
Lech Kostecki
7.0
4.0
DSDS/6747.78
5640Marek Kaźmierczak
Jan Ruszkiewicz
0.0
0.0
LDLD/4847.70
5784Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.0
0.5
MPMP/4147.55
5824Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.0
DSDS/7247.53
5925Jan Kulczycki
Ryszard Korpalski
0.5
1.5
DSDS/7247.10
6052Jacek Dąbrowski
Marek Ploch
0.0
0.0

MA
MA/5846.77
6114Antoni Słowik
Mariusz Słowik
2.5
2.0
DSDS/6746.67
6242Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
0.0
4.0
LDLD/4846.66
6312Krzysztof Obłój
Wojciech Skonieczny
2.0
4.0
DSDS/6746.59
6426Dawid Permus
Dorota Kwintkiewicz
1.5
2.0
DSDS/7246.56
6549Andrzej Baczyński
Maciej Cichowlas
0.0
0.0
MA/5846.49
6611Marcin Motykiewicz
Wojciech Szałapak
2.0
2.5
DSDS/6746.24
6755Andrzej Gmoch
Benedykt Folwarski
0.0
0.0
MA/5846.23
6813Marian Iwanek
Ryszard Mazurkiewicz
1.0
0.0
DSDS/6746.06
6947Grzegorz Zalewski
Włodzimierz Rutkowski
4.0
2.5
PD
MA
MA/5846.00
70117Ewa Mielcarzewicz
Andrzej Dymek
4.0
2.5
WPWP/3045.88
7134Czesław Wachowicz
Zbigniew Dworzyński
4.0
0.0
LDLD/4845.84
7295Arkadiusz Kras
Feliks Wawrzon
1.5
0.0
MP
MP/4145.57
73101Łukasz Wysłouch
Beata Bojarska
2.5
4.0
DS
WP
WP/3045.24
7482Krzysztof Cetera
Michał Krysa
2.0
2.5
MPMP/4145.19
7590Ziemowit Sacha
Zbigniew Szkołut
0.0
4.0

MP
MP/4144.85
76118Włodzimierz Bąk
Janusz Kopras
4.0
2.0
WPWP/3044.53
7710Anna Burda
Zofia Bałdysz
1.0
1.5
MP
DS
DS/6744.11
7817Piotr Rapacki
Włodzimierz Stepaniuk
1.0
4.0
DSDS/7243.97
7950Jerzy Biernacki
Krzysztof Wierzbicki
0.0
0.0
MA/5843.92
8087Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
2.0
1.5
PKMP/4143.82
81107Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
1.5
WPWP/3043.82
82111Mieczysław Szczechowiak
Jacek Wędrychowicz
2.5
12.0
WPWP/3043.74
8383Krzysztof Kapusta
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/4143.69
8422Edward Boguta
Stanislaw Horochowski
2.5
0.0
DS
DS/7243.62
85110Zofia Szczerkowska
Leszek Zembrowski
1.0
2.5
WPWP/3043.52
86108Witold Szczepaniak
Karol Mońko
4.0
2.5
WPWP/3043.25
8789Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPMP/4142.81
88114Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
0.0
4.0
WPWP/3041.86
8928Zbigniew Naskręt
Andrzej Wyrzykowski
1.5
1.5
DSDS/7241.42
9015Waldemar Siuda
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSDS/7241.15
9193Robert Mostek
Roman Żurowski
2.5
0.0
MP
MP/41-0.5039.07
9292Dariusz Sosin
Piotr Markiewicz
4.0
4.0
MPMP/4138.14
9346Janusz Kaczmarek
Laszek Niewiadomski
0.0
0.0
MA/5833.01
9439Jerzy Łuniewski
Krzysztof Słoczyński
0.0
0.0
LDLD/4825.19

Statystyka ośrodków...