Turniej na maksy
Poniedziałek, 24 sierpnia 2020
Wyniki z 12 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
49
Aleks Bukat
Adam Krysa
2.5
11.0
DS
PK
MP/106
76.93
18
2
41
Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
3.0
MA
MA/126
71.08
18
3
33
Maciej Wierzbicki
Andrzej Rękosiak
9.0
7.0
LB
LB/263
66.80
17
4
83
Sławomir Bolesta
Tomasz Bliński
9.0
7.0
PD
PD/369
66.51
17
5
61
Zofia Trojan
Jakub Franczak
1.5
2.0
DS
MP/106
65.00
16
6
54
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
1.0
5.0
PD
MP/106
64.75
16
7
139
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
2.0
1.5
WP
WP/270
-0.83
63.73
15
8
56
Jakub Wierzbowski
Wojciech Okrzesik
1.5
0.5
PD
SL
MP/106
61.78
15
9
64
Jakub Dębski
Rafał Skalny
1.0
1.5
MP
PD
MP/106
61.20
14
10
104
Józef Sordyl
Jan Zadroga
5.0
13.0
SL
LD
PM/41
61.09
14
11
68
Bartosz Bejenka
Wiktor Pantak
1.5
2.5
PD
SL
MP/106
60.74
13
12
63
Jakub Korzeniowski
Łukasz Kasperczyk
1.0
2.5
MP
MP/106
60.12
13
13
112
Piotr Stefanów
Stanisław Ciach
2.0
4.0
MP
OP
PM/41
59.89
12
14
62
Krzysztof Krajewski
Adam Rogowski
7.0
1.5
PD
MP/106
59.70
12
15
140
Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
2.0
2.0
WP
WP/270
59.44
11
16
154
Lechosław Błaziński
Jerzy Sadowski
12.0
12.0
ZP
ZP/308
59.26
11
17
74
Jakub Dziuba
Bartosz Żbik
2.0
2.0
MA
MP
MP/106
59.13
11
18
52
Jakub Marekwica
Jakub Gawron
1.5
1.5
SL
MP
MP/106
58.86
10
19
27
Arkadiusz Jaranowski
Łukasz Frąckowiak
3.0
2.5
LB
LB/263
58.85
10
20
141
Ewa Morawska
Alicja Kaczmarek
2.0
1.0
WP
WP/270
58.36
9
21
105
Grzegorz Andrejczyk
Anna Andrejczyk
3.0
3.0
WM
PM/41
58.31
9
22
76
Jakub Ledwoń
Mikołaj Kubiczek
0.0
0.0
SL
MP/106
58.26
8
23
101
Jerzy Ujma
Tomasz Kuś
12.0
7.0
SL
PM/41
58.05
8
24
5
Stanisław Janiak
Lesław Cegiel
5.0
4.0
DS
DS/136
57.50
7
25
23
Grzegorz Olejnik
Elżbieta Olejnik
2.0
2.0
KP
KP/50
57.05
7
26
146
Patryk Morawski
Alina Faliush
2.5
0.0
WP
WP/270
56.92
6
27
99
Tadeusz Urbanek
Tomasz Mazur
5.0
4.0
PK
PK/51
56.44
6
28
93
Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
5.0
3.0
PK
PK/51
56.20
5
29
12
Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
5.0
4.0
DS
DS/336
-0.50
56.18
5
30
53
Jan Trojak
Kacper Kisielewski
1.0
1.0
MP
MP/106
56.15
4
31
126
Michał Haczewski
Jan Stachowski
5.0
4.0
SL
SL/87
55.59
4
32
123
Marek Skulimowski
Patryk Kuczera-Dyga
7.0
7.0
SL
SL/87
55.55
4
33
69
Anna Pytka
Marianna Pantak
1.5
1.0
LU
SL
MP/106
55.40
4
34
86
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PD
PD/369
55.29
4
35
116
Marek Jefremienko
Tamara Cesarz
1.5
1.5
MA
PM/41
55.28
4
36
127
Zdzisław Urbańczyk
Leszek Suder
7.0
1.5
SL
SL/87
54.80
4
37
16
Marcin Rój
Zbigniew Skórecki
2.5
4.0
DS
DS/336
54.76
4
38
70
Jakub Pietrzak
Michał Wróbel
0.5
7.0
SL
MP/106
54.72
3
39
145
Mikołaj Cankudis
Aleksandra Imioła
2.5
0.0
WP
WP/270
54.58
3
40
94
Wojciech Micek
Andrzej Janda
4.0
5.0
PK
PK/51
54.56
3
41
119
Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MA
PM/41
54.49
3
42
92
Benon Żukowski
Artur Kozłowski
0.0
0.0
PD
PD/369
54.49
3
43
14
Ireneusz Kwiatosz
Jerzy Romańczyk
1.5
5.0
DS
DS/336
54.36
3
44
128
Julian Taczewski
Mikołaj Taczewski
1.0
15.0
SL
SL/87
54.06
3
45
103
Leszek Lipka
Małgorzata Lipka
7.0
2.5
KP
PM/41
53.56
3
46
122
Małgorzata Węglewska
Zdzisław Olszewski
2.0
5.0
WP
MA
PM/41
53.52
3
47
20
Karol Nowak
Michał Dolny
2.5
2.5
KP
KP/50
53.44
3
48
35
Teresa Guberow
Marek Janota
1.0
3.0
MA
MA/126
53.26
3
49
42
Mariusz Mączewski
Tomasz Zataj
2.5
1.0
MA
MA/126
53.25
3
50
18
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
5.0
5.0
KP
KP/50
53.23
3
51
29
Stanisław Kuźmicz
Władysław Biernat
1.5
4.0
WP
LB
LB/263
53.19
2
52
44
Witold Starkiewicz
Jerzy Wasiljew
2.5
0.0
MA
MA/126
52.81
2
53
40
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
2.0
2.5
MA
MA/126
52.77
2
54
66
Maja Pacholec
Zofia Teper
0.0
0.0
SL
MP/106
52.76
2
55
143
Magdalena Pawlak
Fryderyk Józefowski
1.0
1.0
WP
WP/270
52.63
2
56
9
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
2.0
DS
DS/136
52.40
2
57
11
Tadeusz Janeczek
Zdzisław Niemirski
3.0
1.0
DS
DS/336
52.40
2
58
84
Tomasz Zalewski
Zbigniew Gadek
1.5
2.0
PD
PD/369
52.39
2
59
147
Aleksandra Sobańska
Aleksandra Łuć
0.0
0.0
WP
WP/270
52.18
2
60
34
Andrzej Parmonik
Mirosław Markiewicz
5.0
2.0
LB
LB/263
52.13
2
61
97
Marek Szczudło
Ryszard Jackowski
2.5
4.0
PK
PK/51
52.12
2
62
96
Robert Piechota
Bogdan Rojkowicz
7.0
5.0
PK
PK/51
52.10
2
63
2
Janusz Czerniawski
Zdzisław Klimczak
4.0
4.0
DS
DS/136
52.04
1
64
59
Alicja Bigosińska
Kinga Kowal
1.0
2.0
MP
MP/106
51.93
1
65
144
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
1.5
2.0
WP
WP/270
51.76
1
66
1
Ewa Lis-Nazaruk
Sylwester Gołdyn
4.0
2.5
DS
DS/136
51.59
1
67
113
Wiesław Teresiński
Grzegorz Kujawiński
5.0
1.5
LU
PM
PM/41
51.59
1
68
22
Lucyna Gozdek
Lech Kobajło
2.0
1.5
KP
KP/50
51.51
1
69
77
Agata Warunek
Gabriela Kroner
1.5
1.5
MP
MP/106
51.35
1
70
6
Ryszard Jucha
Zbigniew Matyjaszczuk
1.0
1.0
DS
DS/136
51.26
1
71
125
Andrzej Piecuch
Anna Stelmach
9.0
2.0
SL
SL/87
51.24
1
72
57
Mateusz Szydełko
Rafał Łazarczyk
0.0
1.0
SL
PD
MP/106
51.11
1
73
134
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
5.0
11.0
SL
SL/87
50.98
1
74
152
Władysław Korbutowicz
Henryk Pakuła
5.0
4.0
ZP
ZP/308
50.84
1
75
24
Włodzimierz Maćkowski
Bogdan Podgajny
2.5
0.0
KP
KP/50
50.68
76
150
Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.0
7.0
ZP
ZP/308
50.60
77
109
Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
1.5
2.5
DS
WP
PM/41
50.40
78
36
Tomasz Przegaliński
Stanisław Stachowicz
2.0
1.0
MA
MA/126
50.29
79
130
Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SL
SL/87
50.23
80
60
Przemysław Kurzak
Julia Chrabąszcz
3.0
0.5
SL
MP
MP/106
49.94
81
118
Mieczysław Magott
Tomasz Król
3.0
0.0
OP
PM/41
49.92
82
8
Józef Wiese
Zbigniew Buciuto
5.0
3.0
DS
DS/136
49.89
83
91
Zbigniew Grabowiecki
Grzegorz Kryszeń
0.0
1.0
PD
PD/369
49.81
84
73
Franciszek Kurlit
Wojciech Bąk
2.5
1.0
MP
MA
MP/106
49.80
85
114
Eugeniusz Zalewski
Eugenia Stefanów
9.0
3.0
SL
MP
PM/41
49.75
86
17
Zdzisław Zachwieja
Maciej Woropay
3.0
1.5
KP
KP/50
49.47
87
21
Jerzy Bosak
Andrzej Karczewski
0.0
4.0
KP
KP/50
49.46
88
95
Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/51
49.28
89
111
Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
PM/41
49.02
90
85
Stefan Kopyt
Andrzej Błachno
4.0
5.0
PD
PD/369
48.98
91
72
Emilia Gwóźdź
Natalia Suszanowicz
0.5
0.5
SL
MP/106
48.87
92
106
Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
4.0
4.0
MA
PM/41
48.72
93
4
Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
4.0
3.0
DS
DS/136
48.47
94
153
Stanisław Kamiński
Zygmunt Kondyjowski
5.0
4.0
ZP
ZP/308
48.19
95
51
Rafał Szerszyński
Adam Andreczko
0.0
0.5
MA
SL
MP/106
48.17
96
25
Michał Redmann
Grzegorz Drażba
0.0
0.5
KP
KP/50
48.12
97
32
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
4.0
5.0
LB
LB/263
47.85
98
87
Dariusz Sterniczuk
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/369
47.67
99
90
Wojciech Twarowski
Feliks Babiracki
0.5
2.5
PD
PD/369
47.63
100
38
Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
2.0
4.0
MA
MA/126
47.53
101
45
Józef Nowik
Zbigniew Kozerski
1.5
2.0
MA
MA/126
47.40
102
131
Wojciech Czekaj
Tadeusz Parylak
3.0
5.0
SL
SL/87
47.40
103
132
Tomasz Gąsior
Marek Barański
1.5
1.5
SL
SL/87
47.30
104
102
Andrzej Gintrowicz
Piotr Wróblewski
2.0
3.0
SW
MA
PM/41
47.13
105
121
Jerzy Wilczek
Iwona Wróblewska
4.0
2.0
WP
MA
PM/41
47.03
106
13
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.5
2.0
DS
DS/336
46.19
107
3
Stanisław Gołdyn
Bogdan Sadowski
2.0
1.5
DS
DS/136
46.00
108
39
Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
1.5
MA
MA/126
45.43
109
142
Jakub Piłat
Jakub Butkiewicz
0.0
0.0
WP
WP/270
45.39
110
80
Ada Żbik
Ada Szewc
0.0
0.0
MP
MP/106
45.36
111
65
Kamil Życzkowski
Maximilian Szemik
0.5
0.5
SL
MP/106
45.22
112
46
Anna Zalewska
Andrzej Reda
1.5
2.0
MA
MA/126
44.44
113
117
Paweł Krzemiński
Alicja Krzemińska
4.0
4.0
KP
PM/41
44.33
114
124
Marek Orzeł
Krzysztof Kalita
1.5
5.0
SL
SL/87
44.32
115
108
Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
2.0
2.0
MA
PM/41
44.15
116
120
Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
1.0
1.0
KP
PM/41
43.38
117
7
Ewa Miakisz
Eugeniusz Hładyszewski
2.5
2.0
DS
DS/136
43.33
118
98
Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
3.0
2.5
PK
PK/51
42.87
119
82
Tomasz Trojak
Kacper Kowalski
0.5
0.5
MP
DS
MP/106
42.81
120
88
Leszek Szewczuk
Jan Juchniewicz
0.0
0.0
PD/369
42.72
121
81
Milena Klimiuk
Natalia Pytka
1.0
0.5
MP
LU
MP/106
42.64
122
43
Urszula Niespodziewańska
Stanisław Jasnowski
0.0
0.0
MA
MA/126
42.49
123
151
Edward Kaczmarek
Witold Mateńko
9.0
4.0
ZP
ZP/308
42.31
124
37
Jan Kosieradzki
Marek Jaroszkiewicz
1.5
3.0
MA
MA/126
42.30
125
75
Roland Lippik
Mateusz Bakalarski
5.0
0.0
DS
SL
MP/106
42.11
126
110
Kazimierz Namysł
Zbigniew Listewnik
4.0
2.0
KP
WM
PM/41
42.00
127
28
Andrzej Łysakowski
Edward Śniadecki
1.5
2.0
LB
LB/263
41.92
128
107
Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MP
PM/41
41.84
129
133
Alfred Bartkowiak
Tomasz Bednarek
5.0
7.0
SL
SL/87
41.67
130
138
Zofia Podlewska
Zuzanna Krupa
0.0
0.0
WP
WP/270
41.61
131
48
Patryk Klim
Wiktor Skiepko
1.5
1.5
PD
MP/106
41.49
132
50
Hubert Starowicz
Kaja Kowal
0.0
0.5
MP
MP/106
41.42
133
31
Halina Grześkowiak
Krzysztof Bak
1.5
2.0
LB
LB/263
40.81
134
58
Emilia Jachna
Mikołaj Paluczek
0.0
1.0
SL
WP
MP/106
40.76
135
30
Barbara Soroko
Przemysław Wojtczak
3.0
2.0
LB
LB/263
40.49
136
78
Zuzanna Samojedny
Dominika Lucka
0.5
0.5
SL
MP/106
39.75
137
137
Filip Heś
Ignacy Gizelski
0.0
0.0
WP
WP/270
39.25
138
19
Halina Pientka
Zofia Zachwieja
2.5
1.5
KP
KP/50
39.01
139
100
Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PK
PK/51
38.59
140
136
Maja Skowrońska
Emilia Szymańska
0.0
0.0
WP
WP/270
38.23
141
55
Natalia Domalewska
Michał Korwek
1.0
1.5
PD
MP/106
37.44
142
15
Tadeusz Boroń
Roman Zachariasiewicz
0.5
0.5
DS
DS/336
-0.50
37.23
143
89
Lech Szubert
Antoni Błażewicz
0.0
0.5
PD
PD/369
37.16
144
47
Aleksander Skiepko
Bruno Woźniakiewicz
1.0
0.5
PD
MP
MP/106
36.17
145
67
Aleksandra Włosińska
Agata Żurowska
0.0
0.0
SL
MP/106
36.11
146
79
Aleksandra Gawlas
Dagmara Jakubiec
0.0
0.0
SL
MP/106
35.99
147
135
Hanna Kowalska
Alicja Wendt
0.0
0.0
WP
WP/270
32.05
148
71
Magdalena Śmiałowicz
Iga Szczepańska
0.0
0.0
SL
MP/106
23.54
Statystyka ośrodków...