Turniej na maksy
Czwartek, 13 sierpnia 2020
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
27
Aleks Bukat
Joanna Kokot
2.5
3.0
DS
MP/106
73.95
7
2
25
Marcin Kuflowski
Jan Trojak
4.0
1.0
MP
MP/106
67.64
7
3
7
Eugeniusz Gąska
Bogumił Wegner
3.0
12.0
DS
DS/269
65.50
6
4
26
Franciszek Stężała
Maciej Janeczko
0.0
7.0
ZP
MP
MP/106
65.39
6
5
44
Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MP
MP/45
63.90
5
6
33
Antoni Wójtowicz
Kacper Kisielewski
1.0
1.0
MP
MP/106
62.73
5
7
8
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
9.0
12.0
DS
DS/269
59.92
4
8
43
Tadeusz Śliwiński
Piotr Turczynowicz
0.5
2.5
MP
MP/45
58.63
4
9
50
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PD
PD/369
58.45
3
10
19
Paweł Fassa
Kacper Kowalski
0.0
0.5
DS
MP/106
57.81
3
11
11
Roland Lippik
Maja Trojańska
5.0
1.0
DS
MA
MP/106
57.24
2
12
38
Jakub Marekwica
Jakub Gawron
1.5
1.5
SL
MP
MP/106
56.79
2
13
48
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PD
PD/369
56.37
2
14
37
Marianna Pantak
Milena Klimiuk
1.0
1.0
SL
MP
MP/106
55.79
2
15
20
Wojciech Bąk
Ignacy Kotewicz
1.0
1.0
MA
MP
MP/106
55.57
2
16
9
Piotr Birowski
Tadeusz Cymbalista
2.5
5.0
DS
DS/269
53.96
1
17
22
Zofia Duda
Julia Bojanowska
1.5
1.5
LD
MP/106
53.23
1
18
6
Marek Czerniawski
Wojciech Raczyński
4.0
3.0
DS
DS/269
53.01
1
19
13
Jadwiga Stężała
Agata Kowal
0.0
7.0
MP
MP/106
52.36
1
20
39
Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MP
MP/45
51.95
1
21
52
Tomasz Zalewski
Jerzy Firs
1.5
1.5
PD
PD/369
51.46
1
22
17
Kamil Koratkiewicz
Halina Perkowska
0.0
1.5
PD
MP/106
51.16
1
23
16
Klara Walicka
Aleksander Szenknecht
0.0
0.0
LD
MP/106
50.56
1
24
15
Adam Stachura
Władysław Walicki
0.0
1.5
DS
LD
MP/106
50.47
1
25
5
Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DS
DS/269
50.10
1
26
23
Kacper Majerowski
Oskar Majerowski
0.0
0.0
SL
MP/106
49.90
1
27
49
Wojciech Twarowski
Feliks Babiracki
0.5
2.5
PD
PD/369
49.69
28
42
Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5
MP
MP/45
48.61
29
32
Konstancja Rydz
Antonina Falana
0.0
0.0
MP/106
47.73
30
45
Dariusz Sterniczuk
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/369
47.68
31
46
Kazimierz Wasilewski
Grzegorz Kryszeń
0.0
1.0
PD
PD/369
47.08
32
12
Emilia Massalska
Maja Homenda
0.5
0.0
MP
MP/106
46.64
33
4
Andrzej Stachowiak
Adam Szewczak
2.5
2.0
DS
DS/269
46.47
34
51
Lech Szubert
Antoni Błażewicz
0.0
0.5
PD
PD/369
45.82
35
14
Joanna Massalska
Julian Taczewski
0.0
1.0
MP
SL
MP/106
45.32
36
2
Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DS
DS/269
44.80
37
29
Tomasz Trojak
Kryspin Donder
0.5
0.5
MP
SL
MP/106
44.34
38
35
Paulina Kotyras
Natalia Prasalska
0.0
0.0
MP
MP/106
44.28
39
3
Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DS
DS/269
44.19
40
36
Kryspin Jankowiak
Wojciech Patron
0.5
0.5
DS
MP/106
44.11
41
47
Jan Juchniewicz
Leszek Szewczuk
0.0
0.0
PD/369
43.46
42
34
Aleksandra Bąk
Piotr Szczeciński
0.0
4.0
MA
LD
MP/106
42.16
43
18
Oliwia Koratkiewicz
Iga Sobczak
0.0
0.0
MP/106
42.13
44
31
Maja Kamrowska
Aleksandra Chmielnik
0.0
0.0
MP/106
41.78
45
41
Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MP
MP/45
41.55
46
40
Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.5
0.5
MP
MP/45
39.36
47
30
Piotr Zębacki
Zuzanna Sobota
0.0
0.0
DS
SL
MP/106
38.65
48
28
Zuzanna Taczewska
Alina Klimiuk
0.5
0.0
SL
MP
MP/106
34.22
49
24
Marek Księżopolski
Oliwer Rubach
0.0
0.0
SL
MP/106
33.75
50
21
Anna Kokot
Hanna Necel
0.0
0.0
DS
MP
MP/106
33.38
51
1
Stanisław Depta
Jerzy Gajek
0.0
0.0
DS
DS/269
32.06
Statystyka ośrodków...