Turniej na maksy
Czwartek, 16 stycznia 2020
Wyniki z 11 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
70
Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MP
MP/45
70.52
14
2
9
Andrzej Stachowiak
Adam Szewczak
2.5
2.0
DS
DS/269
70.19
14
3
50
Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/40
64.12
13
4
101
Alina Zaręba
Maciej Zembrzuski
2.5
7.0
ZP
ZP/167
63.43
13
5
34
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
3.0
3.0
LB
LB/385
61.61
12
6
88
Andrzej Hermansdorfer
Karol Ruszkiewicz
7.0
7.0
SL
SL/87
60.92
12
7
77
Zbigniew Ruchlicki
Marek Wysocki
3.0
3.0
PD
PD/369
59.22
11
8
3
Piotr Szmydyński
Andrzej Świrzewski
0.0
0.0
DS
DS/269
59.19
10
9
10
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
9.0
12.0
DS
DS/269
58.91
10
10
38
Jerzy Sadowski
Dominik Głowacki
4.0
3.0
MA
MA/88
58.47
9
11
100
Hanna Zembrzuska
Eligiusz Śmieja
9.0
1.5
ZP
ZP/167
58.35
9
12
30
Arkadiusz Skonieczny
Andrzej Kałużny
3.0
2.5
LB
LB/385
56.92
8
13
14
Magdalena Kazimierczak
Sławomir Biurkowski
2.5
3.0
KP
KP/355
56.68
8
14
84
Marek Szczudło
Ryszard Jackowski
2.5
4.0
PK
PK/51
56.38
7
15
20
Justyna Graniczny
Dariusz Borysow
2.0
5.0
KP
KP/355
56.23
7
16
39
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
3.0
WM
MA/88
56.15
6
17
76
Krzysztof Baranowski
Przemysław Czarnecki
3.0
3.0
PD
PD/369
55.62
6
18
75
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PD
PD/369
55.60
5
19
56
Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
15.0
MP
MP/40
55.21
5
20
63
Agata Szeligowska
Stanisław Włodek
0.0
1.5
MP
MP/45
54.15
4
21
85
Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
5.0
3.0
PK
PK/51
54.04
4
22
64
Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.0
0.0
MP
MP/45
53.96
3
23
98
Edmund Zarzycki
Ryszard Szewczyk
2.5
2.0
ZP
ZP/167
53.93
3
24
57
Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MP
MP/40
53.90
3
25
7
Piotr Birowski
Andrzej Zdaniuk
2.0
0.0
DS
DS/269
53.90
3
26
86
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
53.74
3
27
102
Ireneusz Wojtyniak
Ryszard Tosiek
0.0
0.0
ZP
ZP/167
53.70
3
28
65
Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MP
MP/45
53.51
3
29
19
Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KP
KP/355
53.20
3
30
32
Iwona Leszczewska
Tadeusz Lisiecki
1.0
2.5
LB
LB/385
52.98
3
31
22
Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.5
2.5
LB
LB/127
52.84
2
32
16
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KP
KP/355
52.72
2
33
72
Antoni Błażewicz
Wiesław Korpula
0.5
1.5
PD
PD/369
52.60
2
34
52
Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
2.0
2.5
MP
MP/40
52.46
2
35
5
Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DS
DS/269
51.94
2
36
35
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MA
MA/88
51.93
2
37
108
Ryszard Urbański
Włodzimierz Mysłek
5.0
5.0
ZP
ZP/167
51.89
2
38
21
Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LB
LB/127
51.84
2
39
25
Marek Marciniak
Agnieszka Ziomek
4.0
2.0
LB
LB/127
51.75
2
40
61
Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MP
MP/40
51.40
2
41
53
Kazimierz Gałka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/40
51.27
2
42
37
Janusz Krzykowski
Witold Moreń
0.0
0.0
MA
MA/88
51.20
1
43
45
Jarosław Nowakowski
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MP
MP/40
51.14
1
44
90
Jerzy Niemiec
Ireneusz Sapota
5.0
4.0
SL
SL/87
51.01
1
45
69
Eugeniusz Cieśla
Bogdan Łukasik
1.5
1.5
MP
MP/45
50.85
1
46
42
Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.0
0.0
MA
MA/88
50.43
1
47
94
Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
3.0
5.0
SL
SL/87
50.37
1
48
36
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
2.5
WM
MA/88
50.12
1
49
73
Waldemar Kwieciński
Marian Adamski
0.0
0.0
PD/369
50.07
1
50
60
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.5
MP
MP/40
50.03
1
51
93
Krzysztof Zieliński
Krzysztof Śliwoń
7.0
13.0
SL
SL/87
49.92
1
52
62
Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.5
2.5
MP
MP/40
49.50
53
15
Elżbieta Zalewska
Elżbieta Czerwińska
2.5
2.5
KP
KP/355
49.45
54
97
Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
4.0
11.0
ZP
ZP/167
49.31
55
1
Ryszard Salwa
Janusz Mileszko
0.0
0.0
DS
DS/269
49.23
56
29
Jerzy Ryndak
Zbigniew Zalesiński
5.0
1.0
LB
LB/385
49.17
57
92
Tadeusz Parylak
Lesław Budzyn
5.0
5.0
SL
SL/87
49.10
58
96
Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Geisler
7.0
4.0
SL
SL/87
48.92
59
48
Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MP
MP/40
48.63
60
8
Grzegorz Czapulak
Andrzej Janiak
5.0
3.0
DS
DS/269
48.60
61
18
Mirosław Skarbek
Michał Krzemiński
3.0
0.0
KP
KP/355
48.56
62
103
Halina Jabłońska-Filas
Andrzej Filas
2.5
3.0
ZP
ZP/167
48.24
63
71
Wojciech Szematowicz
Robert Dominkiewicz
0.5
1.0
PD
PD/369
48.23
64
95
Rudolf Zając
Tadeusz Biskup
11.0
5.0
SL
SL/87
48.22
65
91
Marek Skulimowski
Tomasz Bednarek
7.0
7.0
SL
SL/87
48.17
66
83
Bogdan Rojkowicz
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
PK/51
48.12
67
79
Leszek Szewczuk
Władysław Abraszek
0.0
0.0
PD/369
48.03
68
12
Maria Pruchniewska
Włodzimierz Żurawicz
1.5
3.0
KP
KP/355
47.99
69
104
Anna Kołłątaj
Grzegorz Niewiarowski
0.0
3.0
NZ
ZP
ZP/167
47.91
70
58
Zbigniew Sagan
Hanna Leskiewicz
9.0
4.0
MP
MP/40
47.72
71
23
Przemysław Wojtczak
Mirosław Jedynak
1.5
2.5
LB
LB/127
47.39
72
31
Edward Poniewiera
Janusz Starke
3.0
1.0
LB
LB/385
47.37
73
54
Jan Truniarz
Dorota Gadaś
2.0
3.0
MP
MP/40
47.34
74
51
Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.5
2.0
MP
MP/40
47.21
75
17
Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/355
46.70
76
59
Władysław Kaczor
Jerzy Batko
4.0
5.0
MP
MP/40
46.68
77
46
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
7.0
5.0
MP
MP/40
46.66
78
49
Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
2.0
MP
MP/40
46.65
79
27
Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LB
LB/385
46.57
80
43
Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MA
MA/88
46.45
81
24
Grzegorz Hajkowicz
Marek Stolarczyk
2.0
2.5
LB
LB/127
46.19
82
55
Halina Święch
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MP
MP/40
45.66
83
66
Jan Jagielski
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MP
MP/45
45.28
84
13
Michał Włoszek
Andrzej Sekuła
7.0
7.0
KP
KP/355
45.18
85
33
Zdzisław Dolata
Tadeusz Marcinkowski
3.0
2.5
LB
LB/385
45.02
86
6
Wiesław Kozieł
Marian Gołąbek
2.0
1.5
DS
DS/269
44.93
87
47
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
2.0
2.0
MP
MP/40
44.42
88
41
Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.5
MA
MA/88
44.17
89
107
Marek Goraj
Jerzy Siwicki
4.0
4.0
ZP
ZP/167
43.80
90
89
Janusz Hetmańczyk
Roman Łacina
1.5
1.0
SL
SL/87
43.37
91
105
Bogumiła Kuryj
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
1.0
1.0
ZP
ZP/167
42.82
92
11
Adma Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5
KP
KP/355
42.55
93
40
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA/88
41.08
94
78
Kazimierz Wasilewski
Grzegorz Kryszeń
0.0
0.5
PD
PD/369
40.39
95
28
Jerzy Musielak
Stefan Waga
1.0
4.0
LB
LB/385
40.36
96
74
Ireneusz Turyk
Zbigniew Gadek
1.5
2.0
PD
PD/369
40.25
97
68
Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MP
MP/45
39.64
98
82
Wiesława Rusek
Marek Rusek
0.5
3.0
PK
PK/51
37.72
99
99
Waldemar Pomorski
Jan Kisiel
5.0
1.5
ZP
ZP/167
37.15
100
4
Bogdan Kozajda
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DS
DS/269
35.16
101
67
Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MP
MP/45
32.09
102
2
Stanisław Depta
Jerzy Gajek
0.0
0.0
DS
DS/269
27.96
Statystyka ośrodków...