BUDIMEX Grand Prix Polski Par

Sobota, 9 listopada 2019

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% rozdań pkl
1161Arkadiusz Jaranowski
Łukasz Frąckowiak
3.0
2.5
LBZP/31360.9550214
2137Adolf Bocheński
Tomasz Gotard
13.0
19.0
WM
PM
ZP/31360.7850208
323Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
21.0
19.0
MAMP/5560.7050202
447Ryszard Woliński
Józef Tokarz
12.0
7.0
MPMP/5560.0050196
5106Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
7.0
7.0
WPZP/31359.7550191
6109Janusz Wróblewski
Andrzej Fronczak
9.0
18.0
WM
PM
ZP/31359.6950186
738Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
5.0
21.0
SWMP/5558.5150182
830Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
13.0
11.0
PKMP/5557.8350177
9113Dominik Filipowicz
Jarosław Cieślak
21.0
19.0
DSZP/31357.2150172
1018Marek Urbański
Maciej Dąbrowski
15.0
11.0
LB
OP
MP/5557.1850168
11179Marcin Pędziński
Danuta Kazmucha
15.0
17.0
WP
OP
ZP/31356.8750163
12150Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
4.0
4.0
ZPZP/31356.5750158
13144Grażyna Brewiak
Roman Chmielnicki
19.0
3.0
PM
ZP
ZP/31356.5450154
14126Piotr Walczak
Marek Witek
21.0
21.0
SW
SL
ZP/31355.9250149
1561Mateusz Sobczak
Maksymilian Chodacki
11.0
9.0
DS
SL
MP/5555.9150144
16120Wacław Wejknis
Sławomir Henclik
17.0
18.0
PMZP/31355.6850140
1710Marek Surmiak
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/5555.6450135
18119Jacek Leśniczak
Jerzy Kozyczkowski
15.0
11.0
LBZP/31355.4950130
193Maciej Rodzaj
Maciej Janeczko
9.0
7.0
MPMP/5555.4050126
2039Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
12.0
12.0
MPMP/5555.2950121
21108Curt Sjolin
Soren Lennartsson
2.5
6.0
LB
SWE
ZP/31355.2150116
22107Jacek Grzelczak
Robert Barankiewicz
13.0
2.5
LDZP/31355.1050112
2351Michał Wróbel
Agnieszka Pietrzyk
7.0
7.0
SLMP/5554.8750107
24171Andrzej Wasylko
Piotr Wasylko
7.0
12.0
ZPZP/31354.8250102
2531Ryszard Skotarski
Andrzej Hycnar
12.0
13.0
MA
PK
MP/5554.715098
2672Piotr Tuszyński
Stanisław Gołębiowski
24.0
24.0
DSMP/5554.675093
2721Robert Podsiadły
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/5554.595088
2834Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
19.0
4.0
SL
LU
MP/5554.535084
297Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
5.0
5.0
OPMP/5554.535079
3025Janusz Wesołowski
Józef Małysz
13.0
7.0
PK
LU
MP/5554.235074
3190Vasil Valchev
Piotr Marcinowski
5.0
11.0
SL
DS
MP/5554.205069
32134Jan Marcinkowski
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSZP/31354.195065
334Elżbieta Chodacka
Tomasz Kłys
3.0
7.0
SLMP/5554.115060
3435Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
4.0
MPMP/5554.055055
3559Jan Sucharkiewicz
Stefan Kowalczyk
18.0
18.0
SLMP/5554.045051
3648Leszek Sztyrak
Iwona Czajka
19.0
9.0
MAMP/5553.895046
379Dariusz Sosin
Sławomir Reising
5.0
4.0
MPMP/5553.885043
38116Marek Pietrzak
Marek Banasiński
5.0
12.0
PMZP/31353.765042
3982Maciej Kliś
Kamil Walczyk
4.0
7.0
MP
SW
MP/5553.695041
4076Piotr Lutostański
Katarzyna Dufrat
18.0
15.0
PMMP/5553.645041
41129Anna Nosalska
Michał Wróblewski
7.0
4.0
PMZP/31353.625040
42158Ewa Mikucka
Waldemar Mikucki
11.0
9.0
ZPZP/31353.615039
43115Aleksander Zatke
Andrzej Kozikowski
2.0
15.0
LDZP/31353.465038
44169Dariusz Bogucki
Andrzej Wielowieyski
17.0
4.0
ZPZP/31353.335037
4562Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
11.0
7.0
LUMP/5553.275037
46168Radosław Szopiński
Lechosław Błaziński
7.0
12.0
ZPZP/31353.275036
47146Jacek Adamczyk
Władysław Korbutowicz
3.0
5.0
ZPZP/31353.125035
48152Ryszard Pałasz
Tadeusz Kaczanowski
11.0
19.0
WP
ZP
ZP/31353.105034
4912Wacław Sypień
Witold Stachnik
5.0
9.0
MP
MA
MP/5553.045033
50174Artur Pomarański
Zbigniew Nowak
7.0
4.0
ZPZP/31352.965033
5168Bogusław Lesiecki
Mariusz Kita
12.0
12.0
MPMP/5552.925032
52104Grzegorz Rybacki
Roman Szlachetka
7.0
12.0
ZPZP/31352.835031
53172Marek Wawrzyniak
Jerzy Kullass
7.0
9.0
ZPZP/31352.815030
5458Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
13.0
19.0
WPMP/5552.795029
55122Ryszard Urbański
Robert Lewandowski
5.0
2.5
ZPZP/31352.545029
5681Jacek Radomski
Michał Witkowski
11.0
5.0
SLMP/5552.495028
57123Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
ZP
MP
ZP/31352.395027
5854Zbigniew Mącior
Jacek Stokowacki
18.0
5.0
SLMP/5552.365026
5919Tomasz Raczkiewicz
Marek Atalski
12.0
13.0
LUMP/5552.325025
6064Marek Skulimowski
Tomasz Bednarek
7.0
7.0
SLMP/5552.305025
6178Andrzej Janda
Tadeusz Urbanek
5.0
5.0
PKMP/5552.295024
6224Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
7.0
5.0
LUMP/5552.285023
6366Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
5.0
9.0
LUMP/5552.235022
64143Adam Błachnio
Leszek Kawski
13.0
9.0
KPZP/31352.195021
6574Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLMP/5552.055021
6691Tomasz Kiełbasa
Arkadiusz Majcher
7.0
11.0
MAMP/5552.005020
67136Marian Siwy
Marian Kryger
11.0
4.0
ZPZP/31351.965019
68151Zdzisław Pleskot
Paweł Marczak
11.0
3.0
ZP
LB
ZP/31351.965018
6943Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
9.0
21.0
SWMP/5551.865017
7092Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
13.0
7.0
MAMP/5551.825017
71145Stanisław Jackowski
Andrzej Gil
4.0
4.0
ZPZP/31351.795016
72138Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
7.0
5.0
ZPZP/31351.785015
7328Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
4.0
MPMP/5551.675014
7452Andrzej Pawlak
Maciej Hutyra
17.0
7.0
OPMP/5551.545013
7569Stanisław Prokuszki
Piotr Markiewicz
4.0
5.0
MPMP/5551.505013
7675Mirosław Sady
Jarosław Posłuszny
12.0
12.0
MPMP/5551.475012
77175Zbigniew Sękowski
Marek Banach
3.0
5.0
ZPZP/31351.465011
7814Tomasz Twaróg
Eugeniusz Strzyż
4.0
5.0
PKMP/5551.395010
7936Grzegorz Wieczorkiewicz
Edmund Jas
4.0
7.0
SWMP/5551.31509
8093Marek Kiepura
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/5551.08509
8111Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
13.0
12.0
MPMP/5551.02508
8279Roman Madej
Maciej Kędzierski
3.0
4.0
MPMP/5550.86507
83153Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
5.0
5.0
WPZP/31350.83506
8484Leszek Garbacik
Bogusław Nidecki
5.0
5.0
PKMP/5550.40505
8589Ryszard Zdon
Hieronim Furman
5.0
9.0
PKMP/5550.35505
8671Maciej Dobrzyński
Tadeusz Kowalczewski
7.0
12.0
SWMP/5550.35504
8794Jerzy Pietrusza
Andrzej Bacik
4.0
9.0
MP
SL
MP/5550.35503
8850Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Tomsia
13.0
9.0
SLMP/5550.29502
89163Tadeusz Żurek
Mariusz Żurek
4.0
4.0
KPZP/31350.26501
9026Stanisław Waśko
Stanisław Jaśkiewicz
9.0
7.0
MPMP/5550.21501
91155Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
11.0
13.0
LBZP/31350.16501
9255Marek Pietraszek
Jakub Zawada
18.0
9.0
PKMP/5550.14501
9344Rafał Wolański
Jarosław Stach
9.0
9.0
OPMP/5550.11501
9440Marek Michalski
Marek Cyrkiel
5.0
12.0
PKMP/5550.09501
9532Michał Tuszyński
Danuta Krupnik
4.0
7.0
MP
MA
MP/5550.07501
96124Maciej Chrobot
Zbigniew Lasocki
3.0
12.0
ZPZP/31350.05501
97147Andrzej Wójcik
Cezary Kawiak
7.0
5.0
ZPZP/31350.00501
9888Grzegorz Lewaciak
Przemysław Błaszczyk
18.0
15.0
LDMP/5549.72501
9965Jan Lipior
Tomasz Mazur
5.0
4.0
PKMP/5549.67501
100156Jacek Batóg
Patryk Araszkiewicz
7.0
5.0
ZPZP/31349.64501
10157Włodzimierz Niedolaz
Aleksander Knawa
7.0
13.0
SWMP/5549.48501
102112Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/31349.38501
103139Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZPZP/31349.28501
10470Marcin Wilczyński
Marek Heichel
5.0
4.0
MPMP/5549.25501
10563Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
7.0
9.0
MPMP/5549.21501
106162Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
4.0
2.5
ZPZP/31349.17501
107177Robert Cylwik
Robert Zaciura
7.0
3.0
ZPZP/31349.15501
108111Andrzej Kończak
Piotr Kazub
5.0
4.0
LDZP/31349.12501
109118Cezary Jarmuł
Aleksander Jasiukiewicz
7.0
2.5
ZPZP/313-0.3048.94501
110110Władysław Tomasiak
Piotr Klimacki
13.0
18.0
ZPZP/31348.87501
111140Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
5.0
5.0
WPZP/31348.80501
11287Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
15.0
18.0
SWMP/5548.77501
113165Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
5.0
5.0
WPZP/31348.77501
11467Jarosław Malawski
Anna Makuch
4.0
0.0
PK
SL
MP/5548.71501
1155Jarosław Sieczkowski
Beata Madej
5.0
3.0
SLMP/5548.70501
11699Grzegorz Superson
Marek Jaworski
13.0
13.0
MPMP/5548.58501
11737Eugeniusz Konik
Jan Styczyński
4.0
5.0
LBMP/5548.58501
118128Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
5.0
5.0
WPZP/31348.57501
119121Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
5.0
5.0
ZPZP/31348.48501
120130Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/31348.33501
12173Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
9.0
7.0
DSMP/5548.04501
122117Wojciech Bondarewicz
Agata Pyclik-Chojenka
4.0
2.5
ZPZP/31348.04501
12397Hubert Urban
Maja Żabierek
7.0
5.0
SWMP/5547.89501
124105Adam Małdyk
Marek Goraj
4.0
4.0
ZPZP/31347.86501
125131Piotr Zalcman
Piotr Proporowicz
2.0
5.0
KPZP/31347.85501
1261Anna Makarewicz
Artur Guła
5.0
15.0
MA
SL
MP/5547.67501
127114Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
7.0
7.0
LUZP/31347.66501
128101Lech Sulżycki
Krzysztof Orzechowski
7.0
5.0
ZPZP/31347.54501
12998Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
7.0
4.0
SLMP/5547.39501
130157Andrzej Czernow
Andrzej Żmuda
3.0
4.0
ZPZP/31347.20501
13129Stanisław Urbanowski
Małgorzata Praszałowicz
7.0
5.0
MPMP/5547.12501
13220Jan Kadula
Jacek Szczerba
12.0
4.0
PKMP/5547.12501
13353Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
21.0
17.0
SLMP/5547.10501
134160Przemysław Klęsk
Grzegorz Adamski
4.0
4.0
ZPZP/31346.85501
13556Maciej Kita
Michał Krysa
5.0
4.0
MPMP/5546.70501
136127Paweł Dickert
Andrzej Matysek
2.5
3.0
ZPZP/31346.69501
13741Krzysztof Cetera
Wojciech Garncarz
3.0
2.5
MPMP/5546.58501
138176Damian Wroński
Ryszard Smejda
11.0
7.0
ZPZP/31346.44501
13942Józef Barczyk
Tytus Bisping
7.0
7.0
MPMP/5546.29501
140141Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
4.0
11.0
ZPZP/31346.28501
141103Hanna Zembrzuska
Eligiusz Śmieja
9.0
1.5
ZPZP/31345.91501
142164Bolesław Radko
Daniel Fira
2.0
4.0
KP
ZP
ZP/31345.85501
143142Dorota Sosinowicz
Lech Klorek
2.0
4.0
ZPZP/31345.81501
14415Jerzy Krok
Krzysztof Niebelski
4.0
4.0
MPMP/5545.66501
14549Janusz Buksa
Jacek Herman
7.0
11.0
MPMP/5545.66501
146132Rafał Szafranek
Marek Bałabuch
4.0
2.5
KPZP/31345.45501
14722Cezary Góra
Jarosław Figlus
7.0
13.0
SLMP/5545.35501
148148Czesław Socha
Bogusław Zieliński
4.0
5.0
ZPZP/31345.21501
14996Jerzy Michałek
Wit Klapper
21.0
21.0
SL
WM
MP/5544.81501
150167Jerzy Stańczyk
Maciej Zembrzuski
5.0
7.0
ZPZP/31344.68501
15145Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
7.0
12.0
PKMP/5544.63501
152178Henryk Tyburczy
Bogusław Drozd
5.0
3.0
ZPZP/31344.58501
15383Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/5544.45501
15417Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
11.0
12.0
MPMP/5544.17501
15516Zdzisław Czajkowski
Maciej Prokuszki
0.0
3.0

MP
MP/5544.09501
156125Maryla Nakoneczna
Ewa Bargłowska
1.5
1.0
ZPZP/31344.08501
15780Marcin Radwański
Grzegorz Woskowicz
2.0
1.0
MPMP/5544.02501
158173Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/31344.01501
159154Andrzej Filas
Halina Jabłońska-Filas
3.0
2.5
ZPZP/31343.64501
1608Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
7.0
7.0
LD
PD
MP/5543.44501
16160Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
3.0
MPMP/5543.44501
162149Jan Czajkowski
Maria Firgon
4.0
0.0
ZP
PM
ZP/31343.36501
163133Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
5.0
5.0
KPZP/31343.16501
164170Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/31343.03501
165135Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/31342.59501
16646Włodzimierz Rączka
Franciszek Miazga
4.0
3.0
DSMP/5542.27501
16733Adam Stono
Jerzy Stępień
12.0
4.0
MPMP/5542.02501
16813Tadeusz Garbacik
Kazimierz Dziadkowiec
15.0
7.0
MPMP/5542.00501
16927Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/5541.83501
17086Mariusz Kozaczyński
Stanisław Zych
7.0
5.0
PKMP/5541.76501
171180Witold Mateńko
Tadeusz Mediuch
4.0
0.5
ZPZP/31341.71501
17277Waldemar Haponiuk
Marek Kozdrach
7.0
5.0
SWMP/5541.57501
173166Romuald Paszkowski
Marek Tuziemski
5.0
3.0
ZPZP/31341.23501
174102Stanisław Kamiński
Jerzy Dziemidowicz
5.0
3.0
ZPZP/31340.84501
175100Jerzy Góralczyk
Robert Kwiatkowski
5.0
4.0
PKMP/5540.77501
1762Zbigniew Świderek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/5539.39501
177159Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
5.0
5.0
LBZP/31339.23501
1786Tomasz Magryś
Dominik Magryś
2.0
1.0
PKMP/5535.60501

Statystyka ośrodków...