Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 26 czerwca 2014

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
116Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
4.0
7.0
DSDS/7279.4015
222Jacek Przybyś
Grzegorz Kułak
4.0
9.0
LULU/903.6062.6214
330Konrad Codello
Jakub Jagodziński
7.0
3.0
LULU/903.6058.1113
435Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/10151.5112
558Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.5
3.0
PMPM/1083.6046.4411
61Ryszard Mazurkiewicz
Janusz Kowalski
1.0
0.5
DSDS/6743.9510
743Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
1.0
2.5
MPMP/10136.249
857Stanisław Wachnicki
Janusz Warchoł
3.0
4.0
PMPM/1083.6033.188
915Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/7231.337
1027Andrzej Pertkiewicz
Jacek Baka
3.0
7.0
LULU/903.6028.126
1142Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
5.0
7.0
MPMP/10125.945
128Marcin Pastudzki
Marcin Motykiewicz
1.5
2.5
PM
DS
DS/6723.104
135Marcin Baj
Piotr Kulesza
3.0
4.0
DSDS/6723.033
1433Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/10122.413
1551Stanisław Modrzyński
Piotr Suchodolski
0.0
4.0
NZ
PM
PM/1083.6021.503
1653Jan Pastudzki
Andrzej Michałowski
0.0
3.0
PMPM/1083.6018.273
1756Alison Nissen
Roman Rudnicki
1.5
1.5
PMPM/1083.6016.573
1828Andrzej Lewicki
Krzysztof Chabrowski
3.0
3.0
LULU/9015.133
1934Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/10114.512
2036Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MPMP/10111.552
216Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6710.622
229Grzegorz Debita
Zbigniew Sobczyk
3.0
12.0
DSDS/6710.612
2341Adam Dmochowski
Jerzy Wójtowicz
5.0
0.0
MPMP/1019.862
2454Barbara Boros
Marek Boros
1.5
4.0
PMPM/1083.608.072
2526Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
7.0
18.0
LULU/903.607.491
2632Jan Pastuszak
Ludwik Dąbrowski
5.0
7.0
LULU/903.606.061
2729Mariusz Majchrowski
Ryszard Pasierb
2.0
2.5
LULU/903.605.691
282Piotr Klubiński
Barbara Radomska
7.0
3.0
DSDS/674.161
2949Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
7.0
3.0
MPMP/1013.591
3045Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/1011.16
3119Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/720.66
3250Jakub Lenkiewicz
Piotr Wzorek
1.0
2.0
MPMP/101-0.45
3313Zdzisław Patreuha
Dawid Permus
3.0
1.5
DSDS/72-1.52
3448Piotr Markiewicz
Roman Żurowski
5.0
0.0
MPMP/101-2.55
3539Andrzej Broda
Władysław Słowik
12.0
7.0
MPMP/101-4.66
3644Stefan Bentkowski
Feliks Wawrzon
0.5
1.0
MPMP/101-6.73
3710Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/67-7.36
383Bohdan Mazur
Kamila Kukuła
13.0
3.0
OP
DS
DS/67-9.06
3912Leszek Haber
Zdzisław Malkiewicz
4.0
3.0
DSDS/67-9.95
4011Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
4.0
DSDS/67-11.01
4159Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
0.5
0.0
PM
NZ
PM/1083.60-13.52
4220Jarosław Molenda
Rafał Molenda
7.0
2.0
DSDS/72-15.11
4337Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/101-17.24
4447Witold Petryszyn
Wojciech Garncarz
2.0
1.5
MPMP/101-17.78
4514Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/72-18.20
4652Krzysztof Przybielski
Zbigniew Dybizbański
3.0
1.5
PMPM/1083.60-20.47
4731Jacek Karwowski
Andrzej Kokoryka
7.0
7.0
LULU/903.60-21.28
484Bronisław Baran
Aleksander Czajka
7.0
7.0
DSDS/67-21.42
4940Bogusław Lesiecki
Robert Mostek
12.0
3.0
PK
MP
MP/101-24.91
5017Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.0
DSDS/72-32.00
5125Józef Albiniak
Robert Szypuła
2.0
0.0
LULU/903.60-32.82
5224Adam Szymański
Jarosław Nowak
3.0
3.0
LULU/903.60-43.56
5346Anna Litwora
Arkadiusz Kras
1.5
1.5
MPMP/101-44.39
5418Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
1.0
0.0
DSDS/72-44.56
5521Krystyna Dietrych
Marek Kiciak
2.5
1.0
LULU/903.60-49.56
567Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/67-56.67
5738Błażej Krawczyk
Krzysztof Ziewacz
4.0
4.0
MPMP/101-58.06
5855Andrzej Rudnicki
Bogdan Śnieżko
0.0
0.0
PM
NZ
PM/1083.60-75.25

Statystyka ośrodków...