Turniej na maksy

Środa, 18 czerwca 2014

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
142Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MPMP/8961.6416
221Marek Heichel
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MPMP/8960.7015
352Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OPOP/9558.1714
438Elżbieta Twardowska
Maksymilian Chodacki
2.0
3.0
SLMP/8957.5613
54Marek Jaworski
Witold Stachnik
9.0
7.0
MPMP/8957.5612
639Waldemar Jaworski
Janusz Buksa
9.0
5.0
SLMP/8957.4910
733Andrzej Lubojemski
Aleksander Jezioro
13.0
21.0
MPMP/8957.099
816Tadeusz Garbacik
Zbigniew Sagan
9.0
7.0
MPMP/8956.858
949Michał Bąk
Piotr Klichta
2.0
4.0
OPOP/9556.677
1051Jerzy Ujma
Ireneusz Wędołowski
9.0
1.0
SLOP/9556.536
1134Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
9.0
9.0
MPMP/8955.685
1218Adam Serafin
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/8955.544
1322Wit Klapper
Jacek Herman
21.0
7.0
MPMP/8955.343
1437Janusz Matiolański
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/8954.533
1528Przemysław Picheta
Wojciech Strzemecki
3.0
18.0
MP
PK
MP/8954.473
1636Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.0
MPMP/8953.273
1755Piotr Bielecki
Leopold Przygoda
4.0
4.0
OPOP/9552.843
1835Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
7.0
5.0
MPMP/8952.462
1925Edward Warząchowski
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/8952.442
2024Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8952.422
2140Stanisław Król
Marian Sierpiński
4.0
0.5
MPMP/8952.272
227Małgorzata Praszałowicz
Marian Nanke
5.0
4.0
MPMP/8952.212
2341Jacek Brózda
Mirosław Kołton
2.5
7.0
MPMP/8952.011
2410Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8951.691
2530Włodzimierz Wala
Jerzy Jeleń
21.0
1.5
MPMP/8951.591
268Jan Skuciński
Jan Prajsnar
5.0
3.0
MPMP/8951.521
279Marek Adamczyk
Józef Barczyk
5.0
5.0
MPMP/8951.221
2854Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OPOP/9551.12
291Michał Tuszyński
Andrzej Lasota
3.0
4.0
MPMP/8951.10
3046Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8950.34
3153Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
2.5
OPOP/9550.22
323Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
9.0
MPMP/8950.18
3320Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MPMP/8949.54
3423Grzegorz Superson
Maciej Superson
7.0
4.0
MPMP/8949.22
3548Marek Kawałko
Tomasz Prądzyński
2.0
3.0
OPOP/9549.02
3617Robert Podsiadły
Marzena Kwiecińska-Wilk
2.0
4.0
MPMP/8947.88
3713Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8946.90
3831Włodzimierz Wierzbicki
Franciszek Miska
4.0
3.0
MPMP/8946.89
3912Barbara Batkiewicz
Jarosław Duda
7.0
3.0
MPMP/8946.65
4011Anna Adamus
Olga Eberhardt
0.0
0.0
MPMP/8946.65
4127Jacek Kalinowski
Adam Lenda
7.0
3.0
MPMP/8946.62
4219Czesław Myszczyszyn
Ryszard Calik
3.0
3.0
MPMP/8945.09
4329Kazimierz Chłobowski
Mirosław Sady
7.0
9.0
MPMP/8943.90
4426Tadeusz Prewo
Janusz Sokołowski
0.0
0.0
MPMP/8943.47
4545Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8942.57
4643Jerzy Pasich
Zdzisław Gędłek
7.0
4.0
MPMP/8942.02
4715Janusz Natorski
Marek Gumuła
3.0
0.5
MPMP/8941.90
4814Ryszard Cieślik
Artur Korzybski
1.5
1.5
MPMP/8941.62
492Bożena Więckowska-Wnęk
Szymon Rogut
0.0
0.0
MP
LD
MP/8940.83
5032Bożena Czarska
Leszek Faber
7.0
2.0
MPMP/8940.41
5150Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.5
0.5
OPOP/9540.35
525Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8937.57
5347Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
0.5
1.5
OPOP/9535.08
546Tytus Bisping
Jan Truniarz
5.0
1.0
MPMP/8932.99

Statystyka ośrodków...