Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 12 czerwca 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
151Maciej Rodzaj
Adam Stono
5.0
7.0
MP
PK
MP/13762.5014
219Stanisław Sokołowski
Maria Sokołowska
0.0
0.0
NZMA/4652.0313
322Andrzej Sokołowski
Wojciech Rzeszotarski
2.0
2.0
MAMA/4646.0812
435Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5841.9111
545Błażej Krawczyk
Krzysztof Ziewacz
4.0
4.0
MPMP/1373.6041.8010
65Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/673.6041.789
744Piotr Markiewicz
Maciej Prokuszki
5.0
2.0
MPMP/13741.278
838Alicja Rybak
Daniel Wacławek
1.0
1.5
MAMA/5835.537
93Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/673.6034.046
1049Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MPMP/1373.6025.745
1113Marcin Pastudzki
Marcin Motykiewicz
1.5
2.5
PM
DS
DS/6725.744
1243Robert Mostek
Sławomir Reising
3.0
2.0
MPMP/13724.673
1326Grzegorz Sokołowski
Sławomir Tyndorf
0.0
2.0
NZ
MA
MA/463.6024.133
1412Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
4.0
3.0
DSDS/6721.853
1514Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
3.0
DSDS/6720.783
1615Marek Himicz
Dariusz Jagodziński
0.0
1.0
NZ
MA
MA/467.2019.803
1742Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
4.0
3.0
MAMA/5819.352
182Piotr Klubiński
Anna Jankowska
7.0
1.5
DSDS/673.6015.632
1930Stanisław Stachlewski
Andrzej Dachowski
7.0
2.0
MAMA/5814.142
2029Jan Kudelski
Bogdan Radwański
5.0
4.0
MAMA/5811.672
214Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.608.952
2241Robert Michalski
Jerzy Jodełka
3.0
4.0
MAMA/588.562
2317Zdzisław Dudkiewicz
Zbigniew Krześniak
0.0
0.0
NZMA/463.608.151
2453Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/1373.607.701
2533Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/587.121
269Aleksander Czajka
Bronisław Baran
7.0
7.0
DSDS/673.603.871
2716Marek Kanty
Piotr Watemborski
0.0
1.0
NZ
MA
MA/463.611
2854Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1373.602.391
2939Wojciech Kocoń
Marek Cyliński
0.0
0.0
MA/581.57
3031Ryszard Milczarek
Edward Pawliński
0.0
3.0

MA
MA/580.43
3156Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPMP/1373.60-1.49
3247Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/137-2.30
337Ryszard Nowak
Teresa Szul-Nowak
15.0
13.0
DSDS/673.60-5.91
3437Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
4.0
0.0
MA
MA/58-6.33
3540Piotr Szwarclos
Bogdan Szlacheta
1.5
5.0
MAMA/58-6.71
3655Andrzej Broda
Władysław Słowik
12.0
7.0
MPMP/1373.60-9.26
3720Jarosław Nowakowski
Zbigniew Tyndorf
0.0
0.0
NZMA/46-10.90
3811Leszek Haber
Zdzisław Malkiewicz
4.0
3.0
DSDS/67-15.08
3957Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
1.0
0.5
MPMP/1373.60-15.48
4021Grzegorz Szelenbaum
Wojciech Ziółkowski
1.0
0.0
MA
NZ
MA/463.60-16.53
4128Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
3.0
MAMA/58-17.09
4227Włodzimierz Rutkowski
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/58-18.01
4336Teresa Siedlecka-Wójcikowska
Grażyna Śniadewicz
0.0
0.0
MA/58-20.46
4424Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZMA/463.60-21.35
4548Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
7.0
3.0
MPMP/1373.60-23.86
468Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
4.0
DSDS/673.60-25.21
4734Kazimierz Puczyński
Jerzy Szukała
13.0
4.0
MAMA/58-30.26
4818Janina Bieńkowska
Józef Bieńkowski
0.0
0.0
NZMA/4610.80-31.39
4950Adam Dmochowski
Jan Kozłowski
5.0
0.0
MPMP/137-34.67
506Jerzy Gładysz
Ryszard Rolka
12.0
4.0
DSDS/673.60-35.61
5123Sławomir Malanowski
Marek Krowicki
1.5
1.5
MAMA/463.60-37.63
5258Witold Petryszyn
Jakub Lenkiewicz
2.0
1.0
MPMP/137-39.14
5332Tomasz Paluchowski
Jerzy Marszałek
13.0
0.0
MA
MA/58-41.41
5446Witold Stachnik
Andrzej Hycnar
7.0
12.0
MP
PK
MP/1373.60-47.46
551Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/673.60-58.44

Statystyka ośrodków...