Turniej na maksy

Środa, 11 czerwca 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
111Jan Blajda
Grzegorz Superson
15.0
7.0
MPMP/8963.7919
26Bolesław Krzewski
Rafał Maszenda
7.0
2.0
MAMA/6562.4418
353Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OPOP/9561.4917
421Marek Jaworski
Witold Stachnik
9.0
7.0
MPMP/8960.2416
579Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
7.0
PMPM/6659.7516
684Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6659.6115
763Józef Pochroń
Jacek Lew
19.0
13.0
WP
PM
PM/6659.3414
838Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MPMP/8958.3413
946Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
9.0
9.0
MPMP/89-0.1958.2812
1019Mirosław Kołton
Piotr Stopa
7.0
13.0
MPMP/8958.1811
1164Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PMPM/6657.9110
1216Janusz Matiolański
Marek Górecki
7.0
7.0
MPMP/8957.669
1314Piotr Radzikowski
Marcin Krawczyk
7.0
9.0
MPMP/8956.339
1468Janusz Kobylarski
Witold Kaliński
3.0
12.0
PMPM/6656.238
1526Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.0
MPMP/8956.067
1642Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMP/8955.916
1782Szczepan Chruścicki
Dariusz Milewski
4.0
1.0
PMPM/6655.775
1848Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MPMP/8955.564
1973Wacław Janicki
Krzysztof Antas
15.0
19.0
PM
WP
PM/6655.514
2050Jan Prajsnar
Jan Skuciński
3.0
5.0
MPMP/8955.164
213Tadeusz Gawroński
Jerzy Maszenda
4.0
2.0
MAMA/6555.014
2256Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OPOP/9554.514
232Aleksander Marciniak
Zbigniew Słomski
5.0
1.5
MAMA/6554.224
245Grzegorz Górecki
Dariusz Piotrkiewicz
3.0
0.5
MAMA/6554.123
2531Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
9.0
SLMP/8954.023
2647Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/8954.013
2770Michał Wróblewski
Robert Krawczyk
2.5
3.0
PMPM/6653.933
2851Elżbieta Twardowska
Maksymilian Chodacki
2.0
3.0
SLMP/8953.733
299Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
1.5
5.0
MAMA/6553.583
3060Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.5
4.0
OPOP/9553.382
3154Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
2.5
OPOP/9552.892
3280Lechosław Suszka
Arkadiusz Matyjas
4.0
0.0
PMPM/6652.512
3312Maciej Stefaniuk
Magdalena Lankosz
12.0
7.0
MPMP/8952.142
3459Michał Bąk
Waldemar Kuczyński
2.0
2.5
OPOP/9552.132
3513Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/8951.762
3649Wacław Gąssowski
Zbigniew Sagan
12.0
7.0
MPMP/8951.672
3715Jacek Kalinowski
Reginald Sukiennik
7.0
9.0
MPMP/8951.641
3865Krzysztof Firkus
Jarosław Drewing
4.0
4.0
PMPM/6651.291
3943Wit Klapper
Aleksander Jezioro
21.0
21.0
MPMP/8951.021
4067Andrzej Waleśkiewicz
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0
AMAPM/6650.781
4124Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
2.0
3.0
MPMP/8949.691
4237Adam Lenda
Krzysztof Pomorski
3.0
5.0
MPMP/8949.641
4371Krzysztof Niemkiewicz
Marek Fijałkowski
5.0
1.5
PMPM/6649.37
4472Dariusz Podfigurny
Krzysztof Przybielski
3.0
3.0
PMPM/6649.05
4535Tadeusz Garbacik
Andrzej Dudzik
9.0
12.0
MPMP/8949.03
4633Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
2.0
2.0
MPMP/8948.91
4752Małgorzata Praszałowicz
Kazimierz Chłobowski
5.0
7.0
MPMP/8948.16
4834Krzysztof Skąpski
Jan Skąpski
2.5
3.0
MP
WM
MP/89-0.1948.11
4939Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MPMP/8947.93
5041Marek Heichel
Robert Podsiadły
2.5
2.0
MPMP/8947.87
514Janusz Maruszewski
Roman Kiełkiewicz
4.0
4.0
MAMA/6547.76
5220Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8947.59
5378Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
3.0
PMPM/6647.43
5422Rafał Śmiałek
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MPMP/8947.34
5525Józef Barczyk
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8947.22
5630Jacek Gurgul
Jacek Brózda
4.0
2.5
MPMP/8947.03
5757Piotr Bielecki
Leopold Przygoda
4.0
4.0
OPOP/9546.88
5844Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/8946.68
5940Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
4.0
5.0
MPMP/8946.23
6076Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
3.0
3.0
PMPM/6646.22
6166Marek Piętak
Artur Klein
0.0
0.0
AMAPM/6646.04
6274Krzysztof Czapczyk
Antoni Sękowski
1.5
18.0
PMPM/6645.95
6361Julian Mroziak
Jacek Wyszyński
4.0
2.0
OPOP/9545.74
6455Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OPOP/9545.65
6523Józef Grochot
Andrzej Lasota
2.5
4.0
MPMP/8945.64
6686Piotr Zatorski
Agata Chojnicka
15.0
2.0
SW
DS
PM/6645.47
6781Łukasz Wituszyński
Marcin Chat
0.0
0.0
AMAPM/6645.02
6858Jerzy Brachmański
Piotr Klichta
0.5
4.0
OPOP/9544.52
6927Stanisław Król
Marian Sierpiński
4.0
0.5
MPMP/8944.48
7029Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MPMP/8944.29
7132Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
9.0
MPMP/8944.26
7285Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PMPM/6644.24
738Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
3.0
4.0
MAMA/6543.32
7477Wiesław Korpoliński
Marzena Banach
0.0
0.5
AMA
PM
PM/6643.18
7562Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.5
0.5
OPOP/9542.83
7618Stefan Polański
Włodzimierz Wierzbicki
3.0
4.0
MPMP/8941.49
771Maryla Zdrojewska
Kazimierz Falkowski
2.0
4.0
MAMA/6540.12
7875Mirosław Małypan
Gabriela Gnacińska
3.0
7.0
PMPM/6639.80
797Jerzy Słomski
Wiesław Skupiński
2.0
2.5
MAMA/6539.43
8036Ryszard Cieślik
Artur Korzybski
1.0
1.0
MPMP/8939.34
8145Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
1.5
18.0
MP
PK
MP/8938.78
8217Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MPMP/8938.34
8328Jan Bogumirski
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MPMP/8936.08
8469Maria Kierzkowska
Ryszard Kierzkowski
0.5
1.0
PMPM/6635.62

Statystyka ośrodków...