Turniej na maksy

Piątek, 6 czerwca 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
122Anna Zaręba
Piotr Godlewski
0.5
1.5
MAMA/6267.4813
213Krystian Bączek
Stanisław Mączka
1.5
2.0
MAMA/6264.9012
36Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DSDS/6761.4111
424Piotr Duszak
Dariusz Dulka
1.5
0.0
MAMA/6260.0011
555Jarosław Jurkiewicz
Maciej Rodzaj
12.0
5.0
MPPK/5159.8310
645Izabella Klar
Elżbieta Kwolek
1.5
1.5
PKPK/5159.129
72Tadeusz Łukasiewicz
Janusz Pękala
4.0
3.0
DSDS/6758.388
844Jacek Szczerba
Jan Kadula
2.0
12.0
PKPK/5156.827
947Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.0
2.0
PKPK/5156.736
104Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6756.565
1128Leszek Margasiński
Marek Dąbrowski
1.5
0.0
MPMP/4556.134
1225Magda Budzyńska
Konrad Jankowski
2.0
0.0
MA
MA/6256.033
1318Mikołaj Leonarski
Konrad Paluszek
0.0
1.0
MAMA/6254.873
1456Andrzej Proczkowski
Józef Turecki
0.5
2.0
PKPK/5154.803
1527Jerzy Kłusek
Jacek Zając
5.0
7.0
MPMP/4554.743
1615Karolina Bilewicz
Martyna Zaborowska
0.5
0.0
MAMA/6254.303
1740Kamil Nowak
Marek Pietraszek
4.0
18.0
PKPK/5154.262
1857Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MPPK/5153.902
1933Marek Michalski
Leszek Garbacik
4.0
5.0
PKPK/5153.112
209Ireneusz Pikulski
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6752.992
2110Leszek Haber
Janusz Kowalski
4.0
0.5
DSDS/6752.192
2237Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
4.0
5.0
PKPK/5152.152
2354Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
0.0
12.0

PK
PK/5151.981
247Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
4.0
DSDS/6751.701
2543Andrej Himinec
Michal Janocko
5.0
5.0
UKRPK/5151.691
2614Edward Sucharda
Jakub Andruszkiewicz
1.0
1.5
MAMA/62-0.9151.231
2732Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4550.731
2826Anna Woźnica
Filip Wrona
1.0
0.5
MAMA/6250.671
2916Łukasz Trendak
Anna Wiązecka
1.5
1.0
MAMA/6250.281
301Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
7.0
3.0
DSDS/6750.25
3150Robert Kwiatkowski
Zbigniew Kwoka
3.0
4.0
PKPK/5150.25
3252Jan Lipior
Tomasz Mazur
4.0
2.0
PKPK/5150.19
3336Tomasz Ukraiński
Adam Stono
12.0
7.0
PKPK/5150.09
3429Monika Czub-Gołaszewska
Józef Nastałek
3.0
4.0
MPMP/4549.08
3538Eugeniusz Osiński
Andrzej Janda
3.0
4.0
PKPK/5149.03
3631Andrzej Frączek
Wacław Janik
1.5
0.0
MPMP/4548.98
3746Stanisław Malinowski
Zbigniew Wilisowski
4.0
4.0
PKPK/5148.56
3849Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
4.0
PKPK/5148.40
395Krzysztof Obłój
Dariusz Budnik
3.0
1.5
DSDS/6748.16
4017Joanna Dziekańska
Tomasz Sadowski
0.5
1.5
MAMA/6247.90
4151Marek Szczudło
Maciej Szczudło
1.5
1.5
PKPK/5147.31
4253Mariusz Kita
Maciej Kita
12.0
4.0
PK
MP
PK/5147.04
4334Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
3.0
3.0
MPPK/5146.65
4442Vladyslav Vovk
Michal Demchyk
5.0
5.0
UKRPK/5145.04
453Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
2.5
4.0
DSDS/6744.97
4623Karol Konopko
Bartłomiej Matejczyk
0.0
0.0
MA/6243.34
4711Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
1.5
0.0
DSDS/6742.81
4841Jan Warchoł
Bronisław Mycielski
2.0
4.0
PKPK/5141.76
498Zbigniew Sosna
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6740.72
5039Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.0
3.0
PKPK/5140.62
5130Piotr Polek
Jacek Kurzydło
1.0
1.0
MPMP/4540.34
5212Marian Krzypkowski
Wojciech Skonieczny
0.0
5.0
DSDS/6739.85
5335Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZPK/5138.68
5419Marcin Kurzynowski
Kornelia Dyjach
0.0
0.0
MA/6238.56
5548Bogusław Kruczek
Bogusław Lesiecki
7.0
12.0
PKPK/5137.47
5620Karol Sarnecki
Marcin Dominiak
0.0
0.0
MA/6233.18
5721Marta Pieniek
Maciej Brzeziński
0.0
0.0

MA
MA/6226.36

Statystyka ośrodków...