Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 czerwca 2014

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
112Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/7258.9612
211Rafał Molenda
Jarosław Molenda
2.0
7.0
DSDS/7251.7111
313Roland Lippik
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7246.869
419Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/13740.507
55Waldemar Siuda
Ryszard Suder
9.0
2.0
DSDS/7238.806
617Robert Mostek
Bogusław Lesiecki
3.0
12.0
MP
PK
MP/1373.6035.124
718Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
2.0
12.0
MP
PK
MP/13733.683
814Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
4.0
7.0
DSDS/7232.773
916Bronisław Micek
Kazimierz Szkołut
7.0
5.0
MPMP/1373.6025.692
1026Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
7.0
MPMP/1373.609.122
1127Błażej Krawczyk
Michał Krysa
4.0
3.0
MPMP/1373.605.792
1221Maciej Rodzaj
Adam Stono
5.0
7.0
MP
PK
MP/1372.081
1329Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.0
MPMP/1373.600.341
147Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
3.0
DSDS/72-0.861
1510Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
3.0
DSDS/72-5.711
1625Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
1.0
0.5
MPMP/1373.60-9.53
173Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
1.0
0.0
DSDS/72-11.72
1830Andrzej Broda
Władysław Słowik
12.0
7.0
MPMP/1373.60-12.36
196Wanda Kowalik
Ewa Sokolińska
0.0
0.0
DS/72-12.49
2015Jakub Lenkiewicz
Witold Petryszyn
1.0
2.0
MPMP/137-14.56
219Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DSDS/72-15.19
2222Krzysztof Ziewacz
Mariusz Kita
4.0
12.0
MP
PK
MP/137-15.46
2323Maciej Prokuszki
Piotr Markiewicz
2.0
5.0
MPMP/1373.60-19.37
2424Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1373.60-22.69
2528Adam Dmochowski
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/137-25.94
262Stanisław Horochowski
Albina Suder
0.0
2.0

DS
DS/72-26.72
278Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5
DSDS/72-39.05
284Janusz Kozioł
andrzej suder
1.5
0.0
DS
DS/72-46.42
291Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/72-70.94

Statystyka ośrodków...