Turniej na maksy

Środa, 4 czerwca 2014

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 38: C. Myszczyszyn - J. Bogumirski, 6.0, MP, MP/89

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
159: M. Pietrzak - E. Somogyi, 2.0, MP NS 4 DW SQ-3 15093.55
159: M. Pietrzak - E. Somogyi, 2.0, MP NS 3 DE H6-1 5080.65
159: M. Pietrzak - E. Somogyi, 2.0, MP NS 3 NTN C4+1 43098.39
258: T. Kluz - K. Kleinrok, 18.0, MP NS 6 SN D4= 143054.84
258: T. Kluz - K. Kleinrok, 18.0, MP NS 5 SN H4-2 20029.35
258: T. Kluz - K. Kleinrok, 18.0, MP NS 2 DE HA+2 13028.36
349: A. Lenda - K. Gałka, 8.0, MP NS 3 SN H10= 14059.68
349: A. Lenda - K. Gałka, 8.0, MP NS 2 NTE H5-1 5070.97
349: A. Lenda - K. Gałka, 8.0, MP NS 4 SW C6= 62048.39
445: T. Garbacik - Z. Sagan, 16.0, MP NS 2 SN H8-3 30011.29
445: T. Garbacik - Z. Sagan, 16.0, MP NS 4 CN S7+1 15075.81
445: T. Garbacik - Z. Sagan, 16.0, MP NS 6 DW CA-1 5075.81
547: W. Klapper - A. Lubojemski, 34.0, MP NS 3 NTW HQ+3 69022.58
547: W. Klapper - A. Lubojemski, 34.0, MP NS 2 HS SJ+2 17014.52
547: W. Klapper - A. Lubojemski, 34.0, MP NS 5 HS D10-1 10016.13
623: M. Krawczyk - P. Stopa, 22.0, MP EW 5 SS HA+1 4803.38
623: M. Krawczyk - P. Stopa, 22.0, MP EW 3 NTS S3+2 46034.52
623: M. Krawczyk - P. Stopa, 22.0, MP EW 2 SW H6= 11050.00
744: J. Pasich - M. Nanke, 11.0, MP NS 4 SW C4-1 10064.52
744: J. Pasich - M. Nanke, 11.0, MP NS 3 SN H5+1 1706.45
744: J. Pasich - M. Nanke, 11.0, MP NS 4 SN H6+2 68087.10
866: A. Serafin - J. Matiolański, 12.0, MP NS 2 SE C8-1 10038.71
866: A. Serafin - J. Matiolański, 12.0, MP NS 1 HN CJ= 8045.16
866: A. Serafin - J. Matiolański, 12.0, MP NS 1 NTS D4+1 12041.94
957: W. Gąssowski - A. Wójcik, 17.0, MP EW 3 NTS H2-1 5050.00
957: W. Gąssowski - A. Wójcik, 17.0, MP EW 2 HS S10-1 10029.03
957: W. Gąssowski - A. Wójcik, 17.0, MP EW 5 H xE D3-1 10025.81
 +/-
 WYNIK46.55
 MIEJSCE49