Turniej na maksy

Środa, 4 czerwca 2014

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
147Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
MPMP/8961.2719
223Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8960.8318
354Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
9.0
SLMP/8960.1317
462Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
9.0
MPMP/8959.0916
53Grzegorz Debita
Henryk Nowiński
3.0
3.0
DSDS/68-0.1958.0015
634Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MPMP/8957.4813
742Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPMP/8957.1612
841Marek Adamczyk
Adam Matyasik
5.0
5.0
MPMP/8956.7311
916Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSDS/6855.8510
1036Hubert Jaworowski
Aleksander Jezioro
13.0
21.0
MPMP/8955.789
1112Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6855.248
1233Rafał Śmiałek
Marcin Wilczyński
3.0
3.0
MPMP/8954.757
1319Cathy Bałdysz
Piotr Ilczuk
15.0
18.0
MA
WP
DS/6854.595
149Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6854.224
1510Tomasz Struzik
Włodzimierz Szczepanik
5.0
7.0
DSDS/680.7753.994
1613Piotr Kossobudzki
Piotr Kulesza
5.0
4.0
DSDS/6853.814
1745Tadeusz Garbacik
Zbigniew Sagan
9.0
7.0
MPMP/8953.734
186Piotr Klubiński
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/6853.714
1927Jan Blajda
Grzegorz Superson
15.0
7.0
MPMP/8953.623
2066Adam Serafin
Janusz Matiolański
5.0
7.0
MPMP/8953.543
2121Wojciech Szałapak
Jakub Żebruń
3.0
0.5
DS
WP
DS/6853.133
2226Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
3.0
1.5
MPMP/8953.113
2363Jacek Brózda
Mirosław Kołton
2.5
7.0
MPMP/8952.583
2422Marian Ganicz
Wojciech Lubas
2.0
4.0
DSDS/6852.192
2558Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
9.0
9.0
MPMP/8951.652
2656Beata Madej
Bogusław Wardzała
1.5
7.0
SL
MP
MP/8951.572
2732Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8951.552
282Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DSDS/6851.462
2915Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
2.5
3.0
DSDS/68-0.1851.371
3040Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.0
3.0
MPMP/8950.901
3151Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
3.0
3.0
MPMP/8950.871
3243Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
9.0
MPMP/8950.371
3331Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
4.0
MPMP/8950.211
3457Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8950.21
3550Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
3.0
MPMP/8949.93
3646Marek Jaworski
Witold Stachnik
9.0
7.0
MPMP/8949.84
3752Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8949.78
3829Paweł Skałacki
Jan Skuciński
7.0
5.0
MPMP/8949.14
394Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
7.0
4.0
DSDS/6848.79
407Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
15.0
DSDS/6848.45
4160Michał Omielski
Marek Orłowicz
5.0
2.0
USA
MP
MP/8948.39
4264Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8948.05
4330Józef Barczyk
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/8948.04
4437Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMP/8948.03
4561Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
18.0
1.5
PK
MP
MP/8948.01
4644Jerzy Pasich
Marian Nanke
7.0
4.0
MPMP/8948.01
478Małgorzata Turska-Marcinowska
Piotr Marcinowski
5.0
4.0
DSDS/6847.75
4828Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8946.87
4938Czesław Myszczyszyn
Jan Bogumirski
3.0
3.0
MPMP/8946.55
5059Marek Pietrzak
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.0
MPMP/8944.88
511Maciej Rochowicz
Aleksander Skorupa
4.0
4.0
LD
DS
DS/6844.81
5217Sławek Robel
Marcin Baj
4.0
3.0
DSDS/6844.62
5349Adam Lenda
Kazimierz Gałka
3.0
5.0
MPMP/8944.04
5435Stanisław Król
Marian Sierpiński
4.0
0.5
MPMP/8943.87
5539Bożena Czarska
Ewa Kwiecień
7.0
2.0
MPMP/8943.76
5614Ryszard Michalczyk
Aleksander Stambułka
3.0
3.0
DSDS/6843.55
5753Mirosław Zarzycki
Jerzy Batko
3.0
4.0
MPMP/8943.26
5855Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MPMP/8943.22
5965Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
4.0
5.0
MPMP/8943.19
6018Janusz Pawlicki
Tomasz Koźlecki
5.0
3.0
DSDS/6842.79
615Andrzej Pliszczyński
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DSDS/6841.94
6248Jacek Gurgul
Waldemar Rybka
4.0
4.0
MPMP/8940.75
6325Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8940.65
6411Marek Bałdysz
Janusz Staniów
13.0
5.0
LB
DS
DS/680.3840.16
6524Artur Korzybski
Ryszard Cieślik
1.0
1.0
MPMP/8933.87

Statystyka ośrodków...