Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 29 maja 2014

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 27: B. Micek - K. Szkołut, 12.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
136: W. Stachnik - P. Wzorek, 6.0, MP NS 4 SN HA= 6200.17
136: W. Stachnik - P. Wzorek, 6.0, MP NS 6 NT xS D6+1 13308.72
136: W. Stachnik - P. Wzorek, 6.0, MP NS 5 DS S8-1 50-4.11
235: K. Ziewacz - B. Krawczyk, 8.0, MP NS 5 DN HA= 6006.78
235: K. Ziewacz - B. Krawczyk, 8.0, MP NS 3 NTE HK+3 490-0.67
235: K. Ziewacz - B. Krawczyk, 8.0, MP NS 3 HS SQ-1 100-3.78
334: B. Lesiecki - S. Reising, 14.0, PK/MP NS 3 NTE D4+2 660-4.56
334: B. Lesiecki - S. Reising, 14.0, PK/MP NS 6 HW S4= 980-11.83
334: B. Lesiecki - S. Reising, 14.0, PK/MP NS 4 SS C6+2 6802.72
442: A. Pietrucha - J. Stępień, 11.0, MP NS 3 NTE H3+2 6607.28
442: A. Pietrucha - J. Stępień, 11.0, MP NS 2 SS HA= 1105.44
442: A. Pietrucha - J. Stępień, 11.0, MP NS 4 C xE SQ-1 1000.50
540: W. Sypień - J. Jurkiewicz, 17.0, MP NS 2 HW S4-1 1001.44
540: W. Sypień - J. Jurkiewicz, 17.0, MP NS 4 HS SK+1 6502.17
540: W. Sypień - J. Jurkiewicz, 17.0, MP NS 4 HW S8= 420-2.06
641: M. Rodzaj - K. Banek, 12.0, MP NS 3 NTW H4-3 3008.78
641: M. Rodzaj - K. Banek, 12.0, MP NS 1 NTN S2= 903.11
641: M. Rodzaj - K. Banek, 12.0, MP NS 4 HN CA+1 4501.78
739: R. Wajdowicz - A. Hycnar, 24.0, PK EW 2 HE CJ+2 170-6.78
739: R. Wajdowicz - A. Hycnar, 24.0, PK EW 2 HN C3= 1102.78
739: R. Wajdowicz - A. Hycnar, 24.0, PK EW 3 NTN H7+2 460-2.72
838: P. Markiewicz - D. Sosin, 10.0, MP EW 4 SW DJ+2 480-0.17
838: P. Markiewicz - D. Sosin, 10.0, MP EW 6 HN DQ= 1430-6.89
838: P. Markiewicz - D. Sosin, 10.0, MP EW 2 HS H3+1 140-0.72
937: Z. Świderek - T. Murczek, 10.0, MP EW 4 HW H10= 6203.39
937: Z. Świderek - T. Murczek, 10.0, MP EW 3 HN C9= 140-3.28
937: Z. Świderek - T. Murczek, 10.0, MP EW 3 NTW C5+1 6305.06
 +/-
 WYNIK12.56
 MIEJSCE15