Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 29 maja 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
138Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MPMP/1373.6073.9914
239Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/1373.6067.5913
312Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6763.5111
418Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/7254.3910
54Zbigniew Sobczyk
Grzegorz Debita
12.0
3.0
DSDS/673.6052.279
634Bogusław Lesiecki
Sławomir Reising
12.0
2.0
PK
MP
MP/1373.6051.947
722Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
3.0
4.0
DSDS/7247.906
835Krzysztof Ziewacz
Błażej Krawczyk
4.0
4.0
MPMP/1373.6043.365
919Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
4.0
DSDS/7238.253
105Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
2.5
1.5
DS
PM
DS/673.6034.703
117Bronisław Baran
Aleksander Czajka
7.0
7.0
DSDS/673.6030.833
1224Jan Kulczycki
Ryszard Makuch
1.0
5.0
DSDS/7218.883
1316Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.0
DSDS/7216.702
1421Stanisław Horochowski
Bronisław Tabisz
0.0
3.0

DS
DS/7216.082
1527Bronisław Micek
Kazimierz Szkołut
7.0
5.0
MPMP/13712.562
161Piotr Klubiński
Andrzej Robak
7.0
4.0
DSDS/673.6012.102
1740Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/1373.609.731
1836Wojciech Stachnik
Piotr Wzorek
4.0
2.0
MPMP/1373.600.931
1941Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
5.0
7.0
MPMP/1373.60-0.121
2029Stanisław Prokuszki
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/137-0.451
216Wojciech Skonieczny
Zdzisław Malkiewicz
5.0
3.0
DSDS/673.60-4.42
228Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
3.0
DSDS/673.60-4.84
2325Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/137-7.75
2423Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
7.0
9.0
DSDS/72-12.17
2515Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.0
5.0
DSDS/72-15.34
2637Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
7.0
MPMP/1373.60-16.30
2731Maciej Kita
Mariusz Kita
4.0
12.0
MP
PK
MP/137-19.51
2814Edward Boguta
Zbigniew Naskręt
3.0
1.5
DSDS/72-22.02
2942Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1373.60-26.84
3026Andrzej Broda
Władysław Słowik
12.0
7.0
MPMP/137-26.84
319Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
3.0
DSDS/673.60-29.13
323Ryszard Mazurkiewicz
Janusz Kowalski
0.5
0.5
DSDS/673.60-29.52
3328Stanisław Górowski
Jerzy Wójtowicz
1.0
0.0
MPMP/137-36.87
3430Leszek Gabriel
Jan Kozłowski
7.0
0.0
MPMP/137-42.01
3513Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5
DSDS/72-43.66
3611Jan Kamionka
Krzysztof Kokociński
3.0
0.0
DSDS/67-45.54
3720Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/72-46.08
382Jerzy Gładysz
Ryszard Rolka
12.0
4.0
DSDS/673.60-47.57
3917Andrzej Suder
Janusz Kozioł
0.0
1.5

DS
DS/72-52.94
4032Adam Dmochowski
Marek Surmiak
4.0
5.0
MPMP/137-53.42

Statystyka ośrodków...