Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 27 czerwca 2013

Wyniki oficjalne z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
12Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6762.6715
236Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/416.0060.6713
317Marek Ciszewski
Ryszard Makuch
2.5
4.0
DSDS/726.0050.9012
411Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
1.5
DSDS/726.0038.9710
520Jarosław Molenda
Rafał Molenda
7.0
1.5
DSDS/726.0035.938
613Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/726.0031.927
727Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0
MPMP/416.0025.005
830Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MPMP/416.0024.473
931Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
1.5
MPMP/4123.603
107Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
2.5
DSDS/6722.803
116Bogusław Chmielewski
Barbara Radomska
4.0
2.0
DSDS/6719.803
129Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
2.5
4.0
DSDS/6718.072
1312Anna Jankowska
Bronisław Tabisz
1.5
2.0
DSDS/726.0016.032
1426Bronisław Micek
Zbigniew Świderek
7.0
2.5
MPMP/4114.402
1518Piotr Rapacki
Włodzimierz Stepaniuk
1.0
4.0
DSDS/726.0010.351
1634Adam Dmochowski
Marek Surmiak
4.0
4.0
MPMP/416.009.471
1728Zbigniew Szkołut
Ziemowit Sacha
4.0
0.0
MPMP/416.008.271
185Dariusz Marczak
Marcin Motykiewicz
4.0
1.5
DSDS/677.87
1932Andrzej Broda
Robert Mostek
12.0
2.0
MPMP/416.005.93
2019Zdzisław Patreuha
Dawid Permus
2.5
1.5
DSDS/726.00-0.03
2129Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
4.0
4.0
MPMP/41-4.00
2224Adam Stono
Jerzy Stępień
7.0
2.5
PK
MP
MP/41-7.47
2315Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.0
1.5
DSDS/726.00-7.78
2435Anna Kukla
Roman Żurowski
2.0
0.0
MPMP/416.00-7.80
253Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
0.5
2.0
DSDS/67-7.87
261Małgorzata Robak
Andrzej Robak
2.5
4.0
DSDS/67-14.27
278Zdzisław Malkiewicz
Bronisław Baran
2.5
7.0
DSDS/67-25.20
284Ryszard Wiącek
Sławomir Pękalski
1.5
2.5
DSDS/67-29.93
2916Edward Boguta
Stanisław Horochowski
2.5
0.0
DS
NZ
DS/726.00-31.10
3021Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.0
NZ
DS
DS/72-41.77
3114Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.0
DSDS/726.00-43.42
3225Aneta Jaworska
Marta Nocoń
1.0
0.0
MPMP/416.00-47.47
3333Jan Prewendowski
Stanisław Górowski
4.0
1.0
MPMP/416.00-51.07
3410Zbigniew Sosna
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/67-53.93

Statystyka ośrodków...