Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 22 maja 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
18Krzysztof Obłój
Bronisław Baran
3.0
7.0
DSDS/6776.7413
239Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/13765.5312
318Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.0
5.0
DSDS/7265.4111
417Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
4.0
7.0
DSDS/7249.939
529Adam Dmochowski
Marek Surmiak
4.0
5.0
MPMP/13746.218
637Maciej Prokuszki
Bogusław Lesiecki
2.0
12.0
MP
PK
MP/13742.537
79Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/6740.896
830Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
2.0
12.0
MP
PK
MP/13738.374
925Stanisław Prokuszki
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/13728.953
102Tomasz Koźlecki
Mariusz Kowalczyk
3.0
4.0
DSDS/6727.683
1115Jan Kulczycki
Ryszard Suder
1.0
2.0
DSDS/7227.373
1231Andrzej Broda
Władysław Słowik
12.0
7.0
MPMP/13724.052
1333Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
5.0
7.0
MPMP/13723.532
1419Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/7211.382
1532Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
7.0
3.0
MPMP/13710.892
1611Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DSDS/725.752
1736Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MPMP/1374.891
1827Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1374.581
1921Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
3.0
DSDS/723.551
2014Roland Lippik
Jerzy Cychowski
4.0
4.0
DSDS/720.961
217Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/67-1.84
2226Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/137-2.68
2310Janisław Fituch
Kazimierz Komorowicz
3.0
3.0
DSDS/67-3.11
241Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
2.0
3.0
DSDS/67-3.68
255Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
3.0
DSDS/67-6.84
263Sławek Robel
Dariusz Marczak
4.0
4.0
DSDS/67-11.95
2723Michał Krysa
Witold Petryszyn
3.0
2.0
MPMP/137-16.00
2820Zdzisław Klimczak
Konstanty Pawlikaniec
3.0
3.0
DSDS/72-18.91
2913Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.0
1.0

DS
DS/72-19.00
3012Albina Suder
Jan Pawlikaniec
2.0
5.0
DSDS/72-19.01
3128Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MPMP/137-22.58
3240Ziemowit Sacha
Adam Stono
0.0
7.0

PK
MP/137-29.42
3322Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.0
1.5
DSDS/72-39.41
346Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/67-39.68
3534Jakub Lenkiewicz
Krzysztof Ziewacz
1.0
4.0
MPMP/137-46.16
3624Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.0
2.0
MPMP/137-50.79
3735Feliks Wawrzon
Lech Kozłowski
0.5
0.0
MP
MP/137-51.32
3816Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.5
DSDS/72-68.01
3938Stanisław Górowski
Roman Żurowski
1.0
0.0
MP
MP/137-70.58
404Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-78.21

Statystyka ośrodków...