Turniej na maksy

Wtorek, 20 maja 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
129Marian Krasowski
Mirosław Morchat
3.0
4.0
PDPD/14166.9612
210Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/4064.5911
327Jerzy Kłusek
Jacek Zając
5.0
7.0
MPMP/4563.4610
443Agnieszka Pietrzyk
Beata Madej
2.0
1.0
SLSL/10562.999
519Józef Nastałek
Wiesław Fecko
4.0
7.0
MPMP/4560.759
635Andrzej Jakimiec
Andrzej Raczkowski
4.0
5.0
PDPD/14160.408
72Bożena Czarska
Leszek Faber
7.0
2.0
MPMP/4060.177
833Tomasz Dadura
Andrzej Prasalski
3.0
5.0
PDPD/14158.616
949Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
5.0
5.0
SLSL/10558.175
1011Jan Prajsnar
Józef Barczyk
3.0
5.0
MPMP/4057.174
117Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
1.0
0.0
MPMP/4056.093
1250Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
SL/10556.003
1315Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
2.0
MPMP/4055.563
1442Tadeusz Kois
Ireneusz Wędołowski
0.0
0.5

SL
SL/10555.192
1528Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4555.032
1612Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPMP/4053.352
1745Leszek Uryga
Kazimierz Donder
0.0
0.0
SL/10553.132
1847Adrian Bakalarz
Łukasz Stworzewicz
4.0
0.0
SL
SL/10552.942
191Halina Święch
Barbara Batkiewicz
5.0
7.0
MPMP/4052.312
2023Jan Lenart
Zbigniew Buczkowski
0.0
0.0
MPMP/4552.192
2116Wojciech Harasimowicz
Adam Harasimowicz
3.0
2.0
MPMP/4052.171
2246Witold Białas
Jerzy Ujma
5.0
9.0
SLSL/10552.101
2321Jerzy Kozłowski
Monika Czub-Gołaszewska
3.0
3.0
MPMP/4551.281
244Andrzej Kopański
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4050.691
2537Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.0
2.0
PDPD/14150.521
2648Artur Głowacki
Szymon Krzyżaniak
0.5
0.0
SL
SL/10549.361
2714Marek Heichel
Marek Filipowski
2.5
12.0
MPMP/4048.77
2839Henryk Stecewicz
Wojciech Szamotowicz
3.0
0.0
PD
NZ
PD/14148.63
2934Barbara Mikłaszewicz
Małgorzata Olesicka
0.0
0.0
NZPD/14148.42
3038Adam Szempliński
Władysław Szałkiewicz
4.0
3.0
PDPD/14147.87
3144Aleksander Sejud
Jarosław Sieczkowski
7.0
4.0
SLSL/10546.81
3217Marian Nanke
Stanisław Sarat
4.0
0.0
MPMP/4046.26
3332Alicja Małyszko
Halina Wojtkowska
2.0
0.0
PD
NZ
PD/14146.22
345Andrzej Borek
Jan Skuciński
5.0
5.0
MPMP/4046.21
3525Roman Cabała
Piotr Turczynowicz
7.0
1.5
MPMP/4545.68
3631Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
3.0
3.0
PDPD/14145.54
3730Aleksander Szczupakowski
Marian Urwanowicz
3.0
7.0
PDPD/14145.40
3822Leszek Margasiński
Marek Dąbrowski
1.5
0.0
MPMP/4545.20
3918Jan Bogumirski
Włodzimierz Wierzbicki
3.0
4.0
MPMP/4044.67
4026Andrzej Frączek
Wacław Janik
1.5
0.0
MPMP/4544.48
418Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
1.5
MPMP/4044.25
4213Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.0
MPMP/4042.94
436Magdalena Lankosz
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
4.0
MPMP/4042.62
449Stanisław Cebula
Dorota Gadaś
1.0
2.0
MPMP/4042.62
4540Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
3.0
5.0
PDPD/14141.54
4620Piotr Polek
Jacek Kurzydło
1.0
1.0
MPMP/4541.03
4724Władysław Uryga
Stanisław Miłkowski
3.0
1.5
MPMP/4540.90
4836Sławomir Juchnicki
Jarosław Roszczenko
5.0
2.0
PDPD/14139.89
493Krystyna Hawlena
Franciszek Miska
3.0
3.0
MPMP/4039.55
5051Tadeusz Kuc
Tomasz Chiliński
0.0
0.0
SL/10533.90
5141Maria Morstyn
Krystyna Fudali
0.0
0.0
SL/10530.68

Statystyka ośrodków...