Turniej na maksy

Piątek, 16 maja 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
144Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
4.0
4.0
WPZP/15362.2513
228Mariusz Kita
Maciej Kita
12.0
4.0
PK
MP
PK/5161.4612
322Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4560.0711
411Tadeusz Łukasiewicz
Janusz Pękala
4.0
3.0
DSDS/6759.4710
55Marcin Motykiewicz
Wojciech Skonieczny
2.5
5.0
DSDS/6758.819
626Zdzisław Baryła
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/5158.698
718Jerzy Kłusek
Jacek Zając
5.0
7.0
MPMP/4556.937
841Marek Naprawa
Robert Piechota
0.0
5.0
NZ
PK
PK/5156.886
931Leszek Garbacik
Zbigniew Kwoka
5.0
4.0
PKPK/5156.625
1050Stefan Jadowski
Marcin Dobrowolski
3.0
2.5
ZPZP/15356.594
112Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/6756.413
1225Stanisław Prokuszki
Robert Mostek
3.0
3.0
MPPK/5155.843
137Dariusz Budnik
Marcin Pastudzki
1.5
1.5
DS
PM
DS/6754.903
1446Mirosław Gluba
Radosław Sokołowski
1.0
0.0
ZP
NZ
ZP/15354.753
1543Waldemar Pawla
Czeslaw Owczarski
0.0
0.0
NZZP/15354.672
163Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
3.0
7.0
DSDS/6754.482
1747Marek Sajko
Ryszard Stęplewski
0.0
0.0
ZP
NZ
ZP/15354.002
1837Jarosław Jurkiewicz
Maciej Rodzaj
12.0
5.0
MPPK/5153.442
196Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6753.212
2024Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
2.0
4.0
PKPK/5151.882
219Marek Bałdysz
Janusz Staniów
13.0
5.0
LB
DS
DS/6751.771
2219Leszek Margasiński
Marek Dąbrowski
1.5
0.0
MPMP/4551.621
2333Jan Lipior
Tomasz Mazur
4.0
2.0
PKPK/5151.511
2432Eugeniusz Osiński
Sebastian Wybranowski
3.0
3.0
PKPK/5150.621
2529Adam Stono
Tadeusz Urbanek
7.0
5.0
PKPK/5149.531
2640Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
2.0
12.0
MP
PK
PK/5149.421
2739Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
4.0
PKPK/5149.20
2821Władysław Uryga
Wacław Owca
3.0
1.5
MPMP/4549.03
2942Bogusław Kruczek
Bogusław Lesiecki
7.0
12.0
PKPK/5148.92
3051Andrzej Modrzejewski
Henryk Semeniuk
1.5
2.0
ZPZP/15348.83
3115Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
4.0
4.0
DSDS/6748.81
3238Ryszard Michalak
Stanisław Graniczka
7.0
0.0
PK
NZ
PK/5148.53
3310Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/6748.31
348Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6748.19
3523Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
4.0
2.0
PKPK/5147.75
3649Stanisław Babiak
Andrzej Grygas
0.0
0.0
ZP
NZ
ZP/15347.56
3735Ryszard Jackowski
Bogdan Ortyl
3.0
0.0
PK
NZ
PK/5147.09
381Zbigniew Sosna
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6746.70
3934Elżbieta Kwolek
Izabella Klar
1.5
1.5
PKPK/5146.48
4014Sammy Bałdysz
Joanna Zarzycka
3.0
1.0
DSDS/6745.34
414Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/6744.90
4216Leszek Haber
Jerzy Neter
4.0
5.0
DSDS/6743.10
4313Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6743.01
4420Andrzej Frączek
Wacław Janik
2.5
0.0
MPMP/4542.64
4512Stanisław Zapaśnik
Antoni Słowik
3.0
3.0
DSDS/6742.58
4627Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.0
1.5
PKPK/5140.39
4736Jerzy Matelowski
Zygmunt Szczudło
2.0
1.5
PKPK/5139.94
4817Jan Lenart
Zbigniew Buczkowski
0.0
0.0
MPMP/4539.71
4952Kazimierz Błaszko
Ireneusz Łukaszewicz
0.0
0.0
NZZP/15339.46
5030Marek Wesołowski
Dariusz Gil
4.0
1.0
PKPK/5136.82
5145Jakub Bartecki
Paweł Koch
0.0
0.0
NZ
WP
ZP/15331.89

Statystyka ośrodków...