Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 maja 2014

Wyniki z 60 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 406: H. Brodawski - A. Rutkowski, 31.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1390: Z. Kowalewski - J. Kniga-Leosz, 26.0, MA 25EW 3 NTE S7-3 30017.43
1390: Z. Kowalewski - J. Kniga-Leosz, 26.0, MA 26EW 4 CW HA= 13080.61
2389: E. Sawicki - W. Miłkowski, 5.5, MA 29EW 053.07
2389: E. Sawicki - W. Miłkowski, 5.5, MA 30EW 3 DS S7-1 5068.32
3388: E. Wodzińska - A. Jończyk, 5.0, MA 1EW 3 SN HJ-1 5053.24
3388: E. Wodzińska - A. Jończyk, 5.0, MA 2EW 3 NTN S6-1 10087.43
4375: A. Bieńkowski - D. Jędrzejewski, 7.0, MA 5NS 4 SS CK+1 65055.21
4375: A. Bieńkowski - D. Jędrzejewski, 7.0, MA 6NS 2 HN SA+1 14084.41
5379: T. Ryffa - W. Janeczek, 12.0, MA 9EW 2 CN S9+1 11073.05
5379: T. Ryffa - W. Janeczek, 12.0, MA 10EW 4 CE DK-1 10022.62
6377: T. Laszczak - W. Biegajło, 20.0, MA/LD 13EW 2 HN H3-3 30090.02
6377: T. Laszczak - W. Biegajło, 20.0, MA/LD 14EW 4 SE D2+1 45065.72
7378: J. Ciechomski - R. Pepłoński, 21.0, SW 17EW 4 HW SK+1 45062.01
7378: J. Ciechomski - R. Pepłoński, 21.0, SW 18EW 1 NTN S3= 9089.66
8382: M. Kowalski - S. Sommer, 12.0, MA 21EW 2 HE C9= 11072.35
8382: M. Kowalski - S. Sommer, 12.0, MA 22EW 3 SE DK+1 17066.37
9380: W. Maciejczuk - K. Waśniewski, 20.0, MA 27EW 2 SN D2= 11052.67
9380: W. Maciejczuk - K. Waśniewski, 20.0, MA 28EW 4 HE D8= 42054.57
10381: I. Wojda - A. Nowicki, 3.0, MA 31EW 3 SE DJ-1 5044.57
10381: I. Wojda - A. Nowicki, 3.0, MA 32EW 2 HW DQ= 11020.98
11387: J. Krupka - A. Miszewski, 21.0, MA 3NS 2 SN D6-1 5046.89
11387: J. Krupka - A. Miszewski, 21.0, MA 4NS 3 SN CA= 14082.12
12386: S. Młynarczuk - M. Modrzejewski, 25.0, MA 7NS 4 HN D5-1 10030.67
12386: S. Młynarczuk - M. Modrzejewski, 25.0, MA 8NS 1 NTE C5+1 12052.20
13385: E. Czubak - Ł. Kalbarczyk, 12.0, MA 11NS 3 NTW S9-3 15097.28
13385: E. Czubak - Ł. Kalbarczyk, 12.0, MA 12NS 3 NTE H2-2 10091.13
14384: A. Fryszkowski - W. Kozłowski, 6.0, MA 15NS 5 HxW H2-3 50060.13
14384: A. Fryszkowski - W. Kozłowski, 6.0, MA 16NS 3 NTS S7+4 52083.81
15391: T. Bożek - D. Węgrowicz, 8.0, MA 19NS 4 HE S6-1 10085.92
15391: T. Bożek - D. Węgrowicz, 8.0, MA 20NS 4 HS S4+1 65073.44
 +/-
 WYNIK63.93
 MIEJSCE4