Turniej na maksy

Sobota, 10 maja 2014

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
116Błażej Krawczyk
Jakub Lenkiewicz
4.0
1.0
MPMP/4172.736
25Przemysław Kurzak
Łukasz Pląder
1.5
2.0
MPMP/4167.906
332Wiesław Stój
Jan Grygowicz
2.0
2.0
MPMP/4566.525
418Jakub Jezierski
Wojciech Garncarz
1.0
1.5
MPMP/4163.475
513Jan Gąsienica-Józkowy
Witold Petryszyn
1.5
2.0
MPMP/4160.534
641Agata Kowal
Maciej Janeczko
5.0
5.0
MP
SL
MP/4559.384
727Krzysztof Cetera
Jakub Rokita
2.0
2.0
MPMP/4158.793
820Jędrzej Hodor
Angelika Konderak
1.0
1.5
MPMP/4157.372
91Anna Litwora
Dominika Ocylok
1.5
1.0
MPMP/4155.492
108Oskar Trybus
Dominik Brożyna
0.5
1.0
MP
PK
MP/4154.512
1117Gabriel Chrabąszcz
Arkadiusz Kras
1.0
1.5
MPMP/4154.322
129Piotr Kruczek
Michał Kuczkowski
1.0
0.5
PK
MP
MP/4154.141
1335Sławomir Czech
Roman Narewski
2.0
4.0
MPMP/4552.751
1428Maciej Dobosz
Kacper Korzeń
0.0
0.0
MPMP/4152.691
1533Stanisław Przybylski
Jan Gorczyca
1.5
2.0
MPMP/4551.891
163Michał Wawro
Bartosz Wróbel
0.0
0.0
MPMP/4151.821
1734Piotr Polek
Jacek Kurzydło
0.5
0.5
MPMP/4550.391
1837Jerzy Dusza
Jerzy Grabowski
1.0
7.0
MPMP/4550.341
1912Mateusz Myśliwiec
Bartłomiej Warzecha
0.0
0.0
MPMP/4150.081
206Tomasz Morawski
Mateusz Krzemyk
0.0
0.5
MPMP/4149.891
217Marcin Krężołek
Dawid Karpik
0.5
0.5
MPMP/4149.621
2210Jan Adamowski
Jan Guzik
0.0
0.0
MPMP/4149.26
2340Kazimierz Kalamaszek
Jerzy Krok
2.5
2.5
MPMP/4548.36
2429Aleksander Pasiut
Bogusława Pasiut
0.0
0.0
MPMP/4547.88
2539Tadeusz Przybycień
Sławomir Kowalski
1.5
1.5
MPMP/4547.74
2614Sebastian Maciąga
Bartłomiej Treszczyński
0.0
0.0
MPMP/4147.68
2731Zbigniew Warzecha
Lidia Warzecha
0.0
0.0
MPMP/4547.61
2830Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.0
2.0
MPMP/4547.40
2915Weronika Dolna
Kinga Krawczyk
0.0
0.0
MPMP/4147.03
302Olga Politowicz
Maria Lisowska
0.0
0.0
MPMP/4146.37
3126Daniel Ryszka
Jakub Zembaczyński
0.0
0.0
MPMP/4145.57
3222Krzysztof Hajdo
Irena Pasiut
0.0
0.0
MPMP/4142.70
3311Krzysztof Konik
Szymon Szumny
0.0
0.0
MPMP/4141.97
3436Edward Cieśla
Hieronim Halibożek
0.0
0.0
MPMP/4540.76
354Jeremi Mazur
Jakub Mitera
0.0
0.5
MPMP/4140.58
3625Mateusz Słuszniak
Maciej Kędzierski
0.0
0.0
MPMP/4140.57
3738Eugeniusz Liana
Jerzy Witusik
0.5
0.0
MPMP/4539.60
3821Michał Janeczko
Maciej Wojnar
0.0
0.0

MP
MP/4138.65
3923Eryk Łopata
Wiktor Przesławski
0.0
0.0

MP
MP/4138.30
4024Zofia Skrzypulec
Weronika Tarnawska
0.0
0.0
MPMP/4136.03
4119Krzysztof Szpala
Dominik Drwal
0.5
0.0
MPMP/4132.71

Statystyka ośrodków...