Turniej na maksy

Piątek, 9 maja 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
130Jarosław Jurkiewicz
Sebastian Piotrowski
12.0
0.5
MPMP/4164.9011
23Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6761.5410
331Mariusz Prewendowski
Roman Żurowski
0.0
0.0
MP/4160.429
424Piotr Pęsiek
Dariusz Olejnik
2.0
1.5
MAMA/8659.979
536Zbigniew Świderek
Kazimierz Szkołut
3.0
5.0
MPMP/4159.948
647Wiesław Fecko
Ryszard Woliński
7.0
9.0
MP
LB
MP/4558.877
72Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6756.576
811Krzysztof Lewandowski
Bogdan Sokół
5.0
4.0
WP
DS
DS/6756.545
923Kacper Kopka
Piotr Gębski
2.0
1.0
MAMA/8655.814
104Ryszard Mazurkiewicz
Janusz Kowalski
0.0
0.0
DSDS/6755.653
111Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DSDS/6755.483
1250Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4555.442
1321Tadeusz Wojtyś
Zenon Filipiak
1.0
1.0
MAMA/8655.412
1429Leszek Gabriel
Anna Gabriel
7.0
0.0
MP
MP/4155.252
158Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6755.142
1612Stanisław Zapaśnik
Antoni Słowik
3.0
3.0
DSDS/6754.732
1726Paweł Gniado
Andrzej Wiśniewski
0.0
0.0
MA/8654.552
1839Tomasz Bzowski
Maciej Prokuszki
3.0
2.0
MPMP/4154.272
1920Maria Osmolak
Kinga Kiraga
0.0
0.5
MAMA/8654.171
205Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DSDS/6754.151
216Marcin Motykiewicz
Krzysztof Obłój
2.5
3.0
DSDS/6751.611
2242Adam Dmochowski
Jan Prewendowski
4.0
4.0
MPMP/4150.691
2332Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/4150.571
2446Leszek Margasiński
Marek Dąbrowski
1.5
0.0
MPMP/4550.441
2535Kazimiera Przybyło
Józef Ścieński
1.5
3.0
MPMP/4150.01
267Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6749.94
2748Stanisława Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPMP/4549.86
2843Zbigniew Buczkowski
Jan Lenart
0.0
0.0
MPMP/4548.98
2944Jerzy Kłusek
Jacek Zając
5.0
7.0
MPMP/4548.94
3040Stanisław Foszcz
Michał Kozik
5.0
4.0
MPMP/4148.10
3128Anna Kobis
Jerzy Kobis
0.0
0.5

MP
MP/4147.67
329Kamila Kukuła
Dariusz Budnik
3.0
1.5
DSDS/6746.16
3334Feliks Wawrzon
Stanisław Drwal
0.5
1.5
MPMP/4145.19
3449Wacław Owca
Władysław Uryga
1.5
3.0
MPMP/4545.16
3525Krzysztof Pietruszka
Maciej Osmolak
1.0
1.5
MAMA/8644.07
3615Janusz Pękala
Tadeusz Łukasiewicz
3.0
4.0
DSDS/6743.57
3718Kamila Kiraga
Tomasz Kopka
0.0
2.0
MAMA/8643.56
3841Irena Imburska
Irena Nowicka
1.5
1.0
MPMP/4143.19
3927Maria Curyło
Bogusław Bukowski
0.5
0.0
MP
MP/4142.48
4045Andrzej Frączek
Jerzy Janio
1.5
3.0
MP
LD
MP/4542.31
4119Filip Przyłuski
Przemysław Nitek
0.0
1.5
MAMA/8642.30
4213Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
3.0
4.0
DSDS/6741.85
4314Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
1.5
0.0
DSDS/6740.65
4438Bożena Dobrowolska
Kazimierz Molczyk
0.0
0.0

MP
MP/4140.63
4510Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/6740.13
4622Sławomir Moroz
Ireneusz Liberadzki
1.0
0.5
MAMA/8638.51
4733Maria Jacykiewicz
Lidia Stachnik
0.0
0.0
MP/4138.14
4816Leszek Haber
Jerzy Neter
4.0
5.0
DSDS/6736.28

Statystyka ośrodków...