Turniej na maksy
Środa, 26 czerwca 2013
Wyniki oficjalne z 2 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
34
Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
7.0
PM
PM/66
67.78
20
2
4
Stanisław Wachel
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DS
DS/68
-0.18
65.38
18
3
1
Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DS
DS/68
62.91
17
4
16
Piotr Marcinowski
Sammy Bałdysz
2.0
2.0
DS
DS/68
62.33
15
5
29
Danuta Żabicka
Mirosław Małypan
4.0
2.0
PM
PM/66
60.54
13
6
21
Łukasz Gaweł
Michał Wittenbeck
4.0
7.0
DS
DS/68
60.47
12
7
23
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PM
PM/66
58.36
10
8
17
Janusz Piernikowski
Sławek Robel
7.0
4.0
DS
DS/68
57.68
8
9
8
Piotr Kulesza
Piotr Klubiński
2.5
7.0
DS
DS/68
56.99
7
10
38
Jacek Lew
Józef Pochroń
13.0
18.0
PM
PM/66
56.22
5
11
35
Szczepan Chruścicki
Adam Suchodolski
4.0
0.0
PM
PM/66
55.41
4
12
3
Robert Księżopolski
Marian Szymonowicz
4.0
7.0
DS
DS/68
55.14
4
13
47
Antoni Sękowski
Gabriela Gnacińska
18.0
7.0
PM
PM/66
55.07
4
14
46
Marcin Osmański
Katarzyna Górniak
2.5
4.0
PM
MA
PM/66
55.02
3
15
14
Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DS
DS/68
54.10
3
16
30
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
0.0
1.5
PM
PM/66
53.90
3
17
22
Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
13.0
1.5
WP
DS
DS/68
52.72
3
18
24
Karol Dunst
Ryszard Kamiński
0.5
2.5
PM
PM/66
52.42
2
19
43
Wojciech Romaszko
Michał Rynkiewicz
2.5
0.0
PM
WM
PM/66
52.18
2
20
19
Paweł Litwiński
Lech Kostecki
7.0
4.0
DS
DS/68
50.94
2
21
12
Jacek Wojnarowicz
Robert Laszkiewicz
7.0
7.0
DS
DS/68
-0.18
50.76
1
22
32
Janusz Warchoł
Stanisław Wachnicki
4.0
2.5
PM
PM/66
50.74
1
23
15
Wojciech Skonieczny
Krzysztof Obłój
4.0
2.0
DS
DS/68
50.44
1
24
28
Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
4.0
2.0
PM
PM/66
50.29
1
25
11
Sławomir Pękalski
Janusz Dzielendziak
2.5
2.0
DS
DS/68
49.98
26
41
Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/66
49.28
27
20
Ryszard Nowak
Teresa Szul-Nowak
13.0
12.0
DS
DS/68
48.90
28
26
Michał Wróblewski
Witold Kaliński
2.0
12.0
PM
PM/66
48.69
29
37
Marek Boros
Krzysztof Niemkiewicz
4.0
4.0
PM
PM/66
48.60
30
45
Józef Gnaciński
Andrzej Pella
4.0
2.5
PM
PM/66
47.54
31
31
Michał Samet
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0
AMA
PM/66
46.77
32
33
Roman Rudnicki
Wojciech Kobiela
1.5
1.5
PM
PM/66
46.76
33
5
Kamila Kukuła
Lech Warężak
2.0
7.0
DS
DS/68
-0.18
46.00
34
13
Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
2.0
2.5
DS
DS/68
45.90
35
7
Andrzej Pliszczyński
Andrzej Suchodolski
4.0
2.5
DS
DS/68
45.57
36
42
Elżbieta Czekaj
Sławomir Henclik
7.0
18.0
PM
PM/66
45.02
37
36
Piotr Suchodolski
Monika Suchodolska
2.5
0.0
PM
PM/66
44.98
38
18
Janusz Drozdowski
Marcin Baj
12.0
2.5
DS
DS/68
44.69
39
44
Janusz Kobylarski
Ryszard Jarmużewski
2.5
4.0
PM
PM/66
43.67
40
48
Dariusz Milewski
Grzegorz Czurylik
0.0
0.0
AMA
PM/66
43.64
41
25
Lechosław Suszka
Jerzy Rozenberg
4.0
2.0
PM
PM/66
41.26
42
9
Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
2.5
4.0
DS
DS/68
39.57
43
40
Kamil Puczyłowski
Zbigniew Dybizbański
0.0
1.5
AMA
PM
PM/66
38.77
44
27
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.0
2.0
PM
PM/66
38.06
45
2
Bolesław Bernat
Ryszard Szymański
2.5
1.0
DS
DS/68
34.26
46
10
Anna Nowysz
Andrzej Gierczak
0.5
2.5
DS
DS/68
33.79
47
6
Włodzimierz Szczepanik
Janusz Pawlicki
7.0
4.0
DS
DS/68
30.96
Statystyka ośrodków...