Turniej na maksy

Środa, 26 czerwca 2013

Wyniki oficjalne z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
134Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
7.0
PMPM/6667.7820
24Stanisław Wachel
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DSDS/68-0.1865.3818
31Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSDS/6862.9117
416Piotr Marcinowski
Sammy Bałdysz
2.0
2.0
DSDS/6862.3315
529Danuta Żabicka
Mirosław Małypan
4.0
2.0
PMPM/6660.5413
621Łukasz Gaweł
Michał Wittenbeck
4.0
7.0
DSDS/6860.4712
723Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6658.3610
817Janusz Piernikowski
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/6857.688
98Piotr Kulesza
Piotr Klubiński
2.5
7.0
DSDS/6856.997
1038Jacek Lew
Józef Pochroń
13.0
18.0
PMPM/6656.225
1135Szczepan Chruścicki
Adam Suchodolski
4.0
0.0
PMPM/6655.414
123Robert Księżopolski
Marian Szymonowicz
4.0
7.0
DSDS/6855.144
1347Antoni Sękowski
Gabriela Gnacińska
18.0
7.0
PMPM/6655.074
1446Marcin Osmański
Katarzyna Górniak
2.5
4.0
PM
MA
PM/6655.023
1514Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6854.103
1630Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
0.0
1.5
PMPM/6653.903
1722Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
13.0
1.5
WP
DS
DS/6852.723
1824Karol Dunst
Ryszard Kamiński
0.5
2.5
PMPM/6652.422
1943Wojciech Romaszko
Michał Rynkiewicz
2.5
0.0
PM
WM
PM/6652.182
2019Paweł Litwiński
Lech Kostecki
7.0
4.0
DSDS/6850.942
2112Jacek Wojnarowicz
Robert Laszkiewicz
7.0
7.0
DSDS/68-0.1850.761
2232Janusz Warchoł
Stanisław Wachnicki
4.0
2.5
PMPM/6650.741
2315Wojciech Skonieczny
Krzysztof Obłój
4.0
2.0
DSDS/6850.441
2428Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
4.0
2.0
PMPM/6650.291
2511Sławomir Pękalski
Janusz Dzielendziak
2.5
2.0
DSDS/6849.98
2641Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/6649.28
2720Ryszard Nowak
Teresa Szul-Nowak
13.0
12.0
DSDS/6848.90
2826Michał Wróblewski
Witold Kaliński
2.0
12.0
PMPM/6648.69
2937Marek Boros
Krzysztof Niemkiewicz
4.0
4.0
PMPM/6648.60
3045Józef Gnaciński
Andrzej Pella
4.0
2.5
PMPM/6647.54
3131Michał Samet
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0

AMA
PM/6646.77
3233Roman Rudnicki
Wojciech Kobiela
1.5
1.5
PMPM/6646.76
335Kamila Kukuła
Lech Warężak
2.0
7.0
DSDS/68-0.1846.00
3413Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
2.0
2.5
DSDS/6845.90
357Andrzej Pliszczyński
Andrzej Suchodolski
4.0
2.5
DSDS/6845.57
3642Elżbieta Czekaj
Sławomir Henclik
7.0
18.0
PMPM/6645.02
3736Piotr Suchodolski
Monika Suchodolska
2.5
0.0
PMPM/6644.98
3818Janusz Drozdowski
Marcin Baj
12.0
2.5
DSDS/6844.69
3944Janusz Kobylarski
Ryszard Jarmużewski
2.5
4.0
PMPM/6643.67
4048Dariusz Milewski
Grzegorz Czurylik
0.0
0.0
AMAPM/6643.64
4125Lechosław Suszka
Jerzy Rozenberg
4.0
2.0
PMPM/6641.26
429Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
2.5
4.0
DSDS/6839.57
4340Kamil Puczyłowski
Zbigniew Dybizbański
0.0
1.5
AMA
PM
PM/6638.77
4427Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.0
2.0
PMPM/6638.06
452Bolesław Bernat
Ryszard Szymański
2.5
1.0
DSDS/6834.26
4610Anna Nowysz
Andrzej Gierczak
0.5
2.5
DSDS/6833.79
476Włodzimierz Szczepanik
Janusz Pawlicki
7.0
4.0
DSDS/6830.96

Statystyka ośrodków...