Turniej na maksy

Czwartek, 8 maja 2014

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 33: R. Michalski - J. Jodełka, 7.0, MA, MA/58

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
134: M. Cyliński - W. Kocoń, 0.0, NS 5 D xS SK-1 20055.88
134: M. Cyliński - W. Kocoń, 0.0, NS 3 NTS D10+2 46085.71
232: A. Rybak - D. Wacławek, 2.0, MA NS 2 CN HA-2 20014.29
232: A. Rybak - D. Wacławek, 2.0, MA NS 3 SS C9-4 2002.86
325: K. Puczyński - J. Tomaszczuk, 13.0, MA/- NS 4 H xE S6-1 10067.14
325: K. Puczyński - J. Tomaszczuk, 13.0, MA/- NS 6 HS D9-1 10011.43
429: C. Czyżkowski - J. Koter, 17.0, MA NS 2 NTE D10+1 15075.71
429: C. Czyżkowski - J. Koter, 17.0, MA NS 3 NTE SQ-2 20088.57
528: E. Wróblewska - S. Stachlewski, 11.0, MA NS 4 SN C10= 62087.14
528: E. Wróblewska - S. Stachlewski, 11.0, MA NS PASSN = 052.86
637: W. Dzikowski - A. Dachowski, 3.0, MA NS 3 NTW HJ+1 63012.86
637: W. Dzikowski - A. Dachowski, 3.0, MA NS 4 HN SQ+1 45055.71
723: B. Kakietek - W. Kostrzewa, 7.0, MA NS 2 HS CK= 11047.14
723: B. Kakietek - W. Kostrzewa, 7.0, MA NS 3 NTS S6+2 66064.29
830: M. Socha - B. Szlacheta, 5.0, -/MA NS 3 NTE S10= 40032.86
830: M. Socha - B. Szlacheta, 5.0, -/MA NS 5 DN HK-1 10052.86
922: M. Wrocławski - W. Rutkowski, 6.0, MA NS 3 CN SQ-1 5061.43
922: M. Wrocławski - W. Rutkowski, 6.0, MA NS 6 NTW SA-1 10084.29
1027: A. Łaszczotko - D. Gelo, 4.0, MA/- NS 4 HS HJ= 62069.10
1027: A. Łaszczotko - D. Gelo, 4.0, MA/- NS 2 S xW D6-2 50098.57
1136: M. Blutchard - W. Grzeczyński, 0.0, MA/- NS 3 NTE DK-1 10075.71
1136: M. Blutchard - W. Grzeczyński, 0.0, MA/- NS 6 SW S2+1 101022.86
1235: J. Szukała - W. Pawlik, 4.0, MA/- NS 4 SN D5= 42038.57
1235: J. Szukała - W. Pawlik, 4.0, MA/- NS 4 HS CJ= 62057.14
1326: T. Mikołajczyk - T. Pawlak, 6.0, MA NS 4 SE D2= 42027.14
1326: T. Mikołajczyk - T. Pawlak, 6.0, MA NS 2 C xW HA-2 30091.14
 +/-
 WYNIK55.13
 MIEJSCE19