Turniej na maksy
Środa, 7 maja 2014
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
80
Jerzy Ujma
Ireneusz Wędołowski
9.0
0.5
SL
OP/95
65.40
23
2
65
Maksymilian Chodacki
Elżbieta Twardowska
3.0
2.0
SL
MP/89
64.74
23
3
97
Jacek Sikora
Adam Walczyński
3.0
4.0
PM
PM/66
63.97
22
4
61
Wacław Gąssowski
Zbigniew Sagan
12.0
7.0
MP
MP/89
63.90
21
5
69
Witold Stachnik
Jacek Herman
7.0
7.0
MP
MP/89
61.43
20
6
57
Wit Klapper
Aleksander Jezioro
21.0
21.0
MP
MP/89
60.53
19
7
16
Sammy Bałdysz
Piotr Marcinowski
3.0
3.0
DS
DS/68
-0.19
59.63
18
8
4
Marian Szymonowicz
Lech Warężak
7.0
7.0
DS
DS/68
59.61
18
9
22
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
7.0
21.0
MA
KP
DS/68
-0.38
59.52
17
10
43
Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/89
59.40
16
11
85
Andrzej Duda
Leopold Przygoda
3.0
4.0
OP
OP/95
58.98
15
12
99
Jacek Lew
Józef Pochroń
13.0
19.0
PM
WP
PM/66
58.50
15
13
70
Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
9.0
9.0
MP
MP/89
58.31
14
14
42
Tomasz Stryszawski
Piotr Radzikowski
5.0
7.0
MP
MP/89
58.11
13
15
116
Rafał Fabrykiewicz
Jacek Janowicz
4.0
4.0
PM
PM/66
58.05
12
16
117
Antoni Sękowski
Witold Kaliński
18.0
12.0
PM
PM/66
57.40
11
17
100
Aldona Chrenowska
Aleksander Chrenowski
3.0
13.0
PM
PM/66
57.04
11
18
21
Janusz Pawlicki
Tomasz Koźlecki
5.0
3.0
DS
DS/68
0.19
57.03
10
19
104
Bogdan Małysz
Eugeniusz Kuźmiński
18.0
2.0
PM
PM/66
56.62
9
20
52
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/89
56.35
8
21
26
Maciej Szczerczak
Andrzej Żurek
3.0
13.0
MP
MP/89
56.34
8
22
51
Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MP
MP/89
56.29
7
23
63
Marek Adamczyk
Andrzej Dudzik
5.0
12.0
MP
MP/89
55.86
6
24
12
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
4.0
5.0
DS
DS/68
0.18
55.83
5
25
102
Gabriela Gnacińska
Mirosław Małypan
7.0
3.0
PM
PM/66
55.52
5
26
93
Jerzy Kajzer
Andrzej Waleśkiewicz
3.0
0.0
PM
AMA
PM/66
55.37
5
27
23
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
15.0
DS
DS/68
54.94
5
28
50
Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MP
MP/89
54.64
5
29
10
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
7.0
4.0
DS
DS/68
54.41
4
30
25
Stanisław Król
Marian Sierpiński
4.0
0.5
MP
MP/89
54.38
4
31
83
Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.5
OP
OP/95
54.28
4
32
72
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
4.0
2.5
MP
MP/89
54.22
4
33
103
Jacek Lasota
Grażyna Brewiak
7.0
18.0
PM
MA
PM/66
54.12
4
34
67
Waldemar Jaworski
Jerzy Michałek
9.0
18.0
SL
MP/89
53.89
4
35
15
Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DS
DS/68
53.71
4
36
62
Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.0
3.0
MP
MP/89
53.52
4
37
109
Michał Wróblewski
Marta Harat
2.5
1.0
PM
PM/66
53.31
3
38
32
Paweł Skałacki
Marek Kiepura
7.0
5.0
MP
MP/89
53.26
3
39
9
Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DS
DS/68
0.71
53.07
3
40
110
Marcin Osmański
Piotr Zatorski
3.0
15.0
PM
SW
PM/66
52.76
3
41
88
Edward Bondarewicz
Ryszard Wojnarski
4.0
2.0
OP
OP/95
52.76
3
42
101
Danuta Żabicka
Janusz Kobylarski
5.0
3.0
PM
PM/66
52.75
3
43
20
Cathy Bałdysz
Piotr Ilczuk
15.0
18.0
MA
WP
DS/68
-0.19
52.53
3
44
66
Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
5.0
7.0
MP
MP/89
52.07
2
45
47
Jan Blajda
Grzegorz Superson
15.0
7.0
MP
MP/89
51.19
2
46
56
Kazimierz Chłobowski
Mirosław Sady
7.0
9.0
MP
MP/89
51.18
2
47
19
Paweł Litwiński
Janusz Staniów
7.0
5.0
DS
DS/68
51.14
2
48
82
Jerzy Brachmański
Jan Gwóźdź
0.0
0.0
OP
NZ
OP/95
51.02
2
49
13
Zbigniew Sadziński
Piotr Kossobudzki
3.0
5.0
DS
DS/68
-1.07
50.86
2
50
78
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
9.0
12.0
MP
MP/89
50.77
2
51
73
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MP
MP/89
50.67
2
52
75
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
9.0
12.0
MP
MP/89
50.45
1
53
53
Janusz Natorski
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/89
50.41
1
54
90
Wiesław Grabowski
Piotr Klichta
0.0
4.0
OP
OP/95
50.36
1
55
40
Stanisław Jaros
Marek Górecki
5.0
7.0
MP
MP/89
50.14
1
56
18
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/68
0.19
50.03
1
57
7
Loretta Kałwa
Agnieszka Chudy
2.0
3.0
DS
DS/68
50.00
1
58
35
Marcin Wilczyński
Jan Skuciński
3.0
5.0
MP
MP/89
49.97
1
59
107
Paweł Anastaziak
Łukasz Kuczewski
3.0
0.0
PM
KP
PM/66
49.95
60
105
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
4.0
PM
PM/66
49.93
61
108
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PM
PM/66
49.87
62
36
Marek Jaworski
Włodzimierz Wala
9.0
21.0
MP
MP/89
49.81
63
98
Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
PM/66
49.78
64
74
Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
18.0
1.5
PK
MP
MP/89
49.71
65
6
Piotr Kulesza
Piotr Klubiński
4.0
7.0
DS
DS/68
-0.18
49.38
66
64
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MP
MP/89
49.38
67
86
Julian Mroziak
Jerzy Nogański
3.0
3.0
OP
OP/95
49.34
68
77
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
9.0
9.0
MP
MP/89
48.96
69
115
Łukasz Wituszyński
Marcin Chat
0.0
0.0
AMA
PM/66
48.65
70
114
Leszek Szkudlarek
Monika Suchodolska
7.0
1.0
PM
PM/66
48.47
71
118
Jacek Piotrowski
Szczepan Chruścicki
12.0
4.0
PM
PM/66
48.42
72
68
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
7.0
13.0
MP
MP/89
48.32
73
49
Magdalena Lankosz
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MP
MP/89
48.26
74
87
Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.5
4.0
OP
OP/95
48.25
75
106
Władysław Łobacz
Stanisław Bujała
2.0
2.5
PM
PM/66
47.54
76
28
Janusz Matiolański
Beata Madej
7.0
1.0
MP
SL
MP/89
47.45
77
38
Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
1.0
0.0
MP
MP/89
47.21
78
2
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
3.0
2.5
DS
DS/68
47.10
79
39
Marek Pietrzak
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.0
MP
MP/89
47.08
80
8
Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
LB
DS
DS/68
0.36
46.72
81
31
Marek Gumuła
Jan Kasprzyk
0.5
0.5
MP
MP/89
46.69
82
44
Jacek Kalinowski
Marcin Krawczyk
7.0
9.0
MP
MP/89
46.39
83
94
Krzysztof Niemkiewicz
Andrzej Pella
5.0
3.0
PM
PM/66
46.08
84
91
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
3.0
4.0
PM
PM/66
46.06
85
41
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
1.5
4.0
MP
MP/89
46.04
86
79
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
2.5
OP
OP/95
45.81
87
33
Józef Barczyk
Andrzej Borek
5.0
5.0
MP
MP/89
45.60
88
45
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MP
MP/89
45.47
89
60
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
2.5
3.0
MP
MP/89
45.09
90
34
Barbara Batkiewicz
Kazimierz Lenda
7.0
4.0
MP
MP/89
44.45
91
24
Andrzej Pliszczyński
Ryszard Rolka
4.0
4.0
DS
DS/68
44.35
92
112
Czesław Gruszecki
Mirosław Giełczyński
0.0
0.0
PM
PM/66
44.29
93
54
Zdzisław Baran
Jerzy Dobrowolski
0.0
0.0
MP
MP/89
44.26
94
48
Adam Lenda
Jerzy Pasich
3.0
7.0
MP
MP/89
44.25
95
17
Sławek Robel
Marcin Baj
4.0
3.0
DS
DS/68
-0.19
43.68
96
55
Tomasz Kadłubicki
Jerzy Stworzewicz
3.0
9.0
SL
MP/89
43.59
97
59
Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
2.5
1.5
MP
MP/89
42.99
98
37
Robert Podsiadły
Marek Dąbek
2.0
2.0
MP
MP/89
42.63
99
11
Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
3.0
4.0
DS
DS/68
0.38
42.26
100
58
Adam Grobler
Jacek Stasica
4.0
13.0
MP
MP/89
41.73
101
84
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.0
OP
OP/95
41.59
102
92
Remigiusz Góralczyk
Michał Jurkowlaniec
4.0
0.0
ZP
AMA
PM/66
41.16
103
81
Marek Kawałko
Tomasz Prądzyński
2.0
3.0
OP
OP/95
41.14
104
89
Andrzej Cięciała
Henryk Mańka
0.0
1.5
OP
OP/95
41.09
105
71
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
3.0
MP
MP/89
40.85
106
3
Leszek Haber
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DS
DS/68
40.71
107
29
Szczepan Kaczka
Stefan Polański
3.0
3.0
MP
MP/89
40.51
108
27
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MP
MP/89
40.39
109
95
Dariusz Milewski
Karol Dunst
1.0
1.5
PM
PM/66
40.32
110
111
Artur Klein
Marek Piętak
0.0
0.0
AMA
PM/66
40.25
111
30
Tytus Bisping
Hubert Jaworowski
5.0
13.0
MP
MP/89
40.10
112
96
Krzysztof Przybielski
Adam Kajzer
3.0
0.5
PM
PM/66
39.37
113
14
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DS
DS/68
39.07
114
46
Krystyna Hawlena
Jan Bogumirski
3.0
3.0
MP
MP/89
35.45
115
113
Artur Toeplitz
Michał Samet
5.0
0.0
PM
PM/66
35.15
116
5
Krzysztof Lewandowski
Stanisław Kosowski
5.0
6.0
WP
USA
DS/68
-0.58
32.81
Statystyka ośrodków...