Turniej na impy (cav.)

Środa, 12 marca 2014

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
16Tomasz Prądzyński
Tomasz Tapper
2.5
1.0
OPOP/953.6049.8718
217Dariusz Milewski
Marek Piętak
0.5
0.0
PM
AMA
PM/6644.4016
313Aleksander Kasprzak
Jacek Lew
18.0
13.0
PMPM/6641.0014
414Wacław Wejknis
Ireneusz Dzikowski
13.0
18.0
PMPM/6632.2712
57Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
0.0
1.5
OPOP/953.6029.2010
627Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
0.5
0.0
PM
AMA
PM/6625.937
720Mirosław Małypan
Marek Niesłuchowski
2.5
4.0
PMPM/6625.405
81Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
2.0
2.0
OPOP/953.6024.804
933Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
7.0
7.0
PMPM/6623.674
109Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.0
4.0
OPOP/953.6022.073
1118Marcin Osmański
Agnieszka Sławenta
2.5
2.5
PMPM/6614.533
1228Krzysztof Antas
Antoni Sękowski
18.0
18.0
WP
PM
PM/6614.132
1331Jacek Sikora
Danuta Żabicka
2.0
4.0
PMPM/6612.132
1415Szczepan Chruścicki
Arkadiusz Matyjas
4.0
0.0
PM
AMA
PM/6611.332
25Gabriela Gnacińska
Witold Kaliński
7.0
12.0
PMPM/6611.332
164Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OPOP/953.608.401
1711Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
4.0
2.0
PMPM/666.931
1829Piotr Zatorski
Agata Chojnicka
15.0
1.5
SW
DS
PM/66-0.47
1926Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
15.0
13.0
PMPM/66-4.13
2034Aleksander Chrenowski
Józef Pochroń
13.0
18.0
PM
WP
PM/66-5.13
2119Artur Toeplitz
Józef Gurfinkiel
4.0
0.0
PM
AMA
PM/66-6.80
2222Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
MA
PM
PM/66-8.40
2321Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PMPM/66-13.53
2432Józef Idczak
Andrzej Pella
7.0
2.5
PMPM/66-14.87
252Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.0
OPOP/953.60-18.73
263Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.0
OPOP/953.60-19.27
2712Michał Wróblewski
Marta Harat
2.0
0.5
PMPM/66-19.80
2823Monika Suchodolska
Dariusz Podfigurny
1.0
2.5
PMPM/66-22.93
298Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.0
0.0
OPOP/953.60-28.87
3024Jakub Dzięcielski
Wojciech Sykut
0.0
0.0
AMAPM/66-32.40
315Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/953.60-35.07
3230Adam Suchodolski
Andrzej Waleśkiewicz
1.0
0.0
PM
AMA
PM/66-54.73
3316Michał Jurkowlaniec
Krzysztof Dubno
0.0
1.0
AMA
PM
PM/66-79.87

Statystyka ośrodków...