Turniej na maksy

Czwartek, 28 listopada 2019

Wyniki z 12 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
134Arkadiusz Skonieczny
Andrzej Kałużny
3.0
2.0
LBLB/38567.1615
2103Ryszard Kirkowski
Jan Czajkowski
4.0
4.0
ZPZP/35967.1315
368Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MPMP/4566.8514
482Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PDPD/36963.6114
57Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26961.7813
6113Hanna Zembrzuska
Eligiusz Śmieja
9.0
1.5
ZPZP/37860.6613
750Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4059.7712
859Janusz Wrześniak
Adam Brodowski
4.0
2.0
MPMP/4059.7612
921Czesław Plachimowicz
Krzysztof Hajkowski
5.0
9.0
LBLB/12759.1911
1041Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
WMMA/8859.0211
1133Adolf Bogusz
Zbigniew Wojdak
5.0
3.0
LBLB/38559.0110
1272Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4558.3210
13112Paweł Marczak
Beata Szczepańska
3.0
1.0
LB
ZP
ZP/37857.929
1444Paweł Wróblewski
Grzegorz Nowiński
3.0
2.5
MAMA/8857.839
15102Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZPZP/35957.418
16114Ryszard Urbański
Włodzimierz Reszelski
5.0
11.0
ZPZP/37857.228
1794Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
7.0
11.0
WPWP/25256.917
1860Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/4056.667
1946Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4056.366
202Piotr Szmydyński
Andrzej Świrzewski
0.0
0.0
DSDS/26956.316
2175Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4556.045
228Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.0
3.0
DSDS/26955.815
2315Maria Pruchniewska
Andrzej Sekuła
1.5
7.0
KPKP/35555.744
2412Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35555.464
2523Hubert Nehring
Andrzej Niziałek
2.0
2.5
LBLB/12755.103
2657Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
15.0
MPMP/4055.073
2793Przemysław Maliszewski
Jolanta Jacoszek
4.0
3.0
WPWP/25254.663
2829Andrzej Drgas
Tomasz Konopka
3.0
3.0
LBLB/38554.623
29123Jan Purczyński
Maciej Zembrzuski
7.0
7.0
ZPZP/37854.603
3038Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8853.803
31110Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
4.0
7.0
ZPZP/37853.743
3287Marek Garlewicz
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5153.483
33107Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/35953.103
3447Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
WM
MP
MP/4053.053
3589Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5153.023
36108Robert Kadłubowski
Wiesław Radziwanowski
0.0
4.0
ZP/35952.913
3796Jarosław Hilbrecht
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25252.632
38106Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35952.532
3995Tomasz Solarski
Radzisław Oczkowicz
3.0
5.0
WPWP/25252.192
4018Sebastian Simonienko
Skarbimir Kozar
5.0
5.0
LBLB/12752.062
4116Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/35552.012
429Grzegorz Czapulak
Andrzej Pawłowski
5.0
2.0
DSDS/26951.832
4398Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WPWP/25251.682
4451Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4051.312
455Andrzej Stachowiak
Adam Szewczak
2.5
2.0
DSDS/26951.302
46104Tadeusz Prokopowicz
Wiesław Jarmułowicz
0.0
1.0
ZPZP/35951.292
4767Agata Szeligowska
Stanisław Włodek
0.0
1.5
MPMP/4551.282
4885Wiesława Rusek
Marek Rusek
0.5
3.0
PKPK/5151.271
4961Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
7.0
5.0
MPMP/4051.261
5020Czesław Rekret
Marek Marciniak
4.0
4.0
LBLB/12751.251
5114Włodzimierz Płaczkiewicz
Adam Szmidt
0.5
0.0
KP
KP/35550.911
52121Anna Janiszewska
Kazimierz Jordan
2.5
4.0
ZPZP/37850.891
5379Lech Szubert
Jan Juchniewicz
0.0
0.0
PD/36950.881
5483Benon Żukowski
Artur Kozłowski
0.0
0.0
PDPD/36950.861
5536Kazimierz Dobrzyniecki
Jan Jóźwiak
5.0
0.5
MAMA/8850.771
5677Stefan Kopyt
Zbigniew Ruchlicki
4.0
3.0
PDPD/36950.601
57109Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35950.531
5870Stanisław Wrona
Tadeusz Śliwiński
0.0
0.0
MPMP/4550.521
5932Andrzej Góźdź
Ryszard Zimnoch
3.0
0.0
LB
LB/38550.031
6055Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
2.0
2.5
MPMP/4049.95
6148Jerzy Batko
Halina Święch
5.0
7.0
MPMP/4049.88
6249Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/4049.86
6380Dariusz Sterniczuk
Antoni Błażewicz
5.0
0.5
PDPD/36949.83
6453Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4049.76
6586Marek Szczudło
Andrzej Janda
2.5
5.0
PKPK/5149.66
6692Jerzy Cebo
Dariusz Szopieraj
3.0
3.0
WPWP/25249.63
6731Zbigniew Dachowski
Zdzisław Dolata
2.0
3.0
LBLB/38549.46
6830Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
4.0
5.0
LBLB/38549.35
6919Marian Nieznański
Stanisław Kotas
7.0
5.0
LBLB/12749.33
7011Magdalena Kazimierczak
Lech Warwocki
2.5
9.0
KP
LD
KP/35549.32
7181Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD/36949.24
7297Andrzej Czepnik
Stefan Samól
5.0
3.0
WPWP/25249.11
7340Jerzy Pałysa
Witold Moreń
1.5
0.0
MAMA/8849.01
7499Piotr Solecki
Rafał Junik
7.0
7.0
WPWP/25248.79
75116Julian Pisarek
Marek Siech
13.0
5.0
ZPZP/37848.67
7669Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5
MPMP/4548.46
7726Iwona Leszczewska
Tadeusz Lisiecki
1.0
2.5
LBLB/38548.42
78122Anna Kołłątaj
Maryla Nakoneczna
0.0
1.5
NZ
ZP
ZP/37848.10
7963Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/4047.62
8039Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8847.55
813Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/26947.26
8237Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8847.19
8362Robert Rostek
Waldemar Rybka
4.0
5.0
LU
MP
MP/4046.70
846Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DSDS/26946.69
85117Waldemar Pomorski
Jan Kisiel
5.0
1.5
ZPZP/37846.54
8676Ireneusz Turyk
Tomasz Zalewski
1.5
1.0
PDPD/36946.28
874Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DSDS/26945.87
88101Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35945.57
8922Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
3.0
3.0
LBLB/12745.30
90111Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Mysłek
4.0
5.0
ZPZP/37844.92
9152Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MPMP/4044.80
9213Justyna Graniczny
Elżbieta Czerwińska
2.0
2.5
KPKP/35544.43
9356Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
2.0
MPMP/4044.27
94120Halina Jabłońska-Filas
Andrzej Filas
2.5
3.0
ZPZP/37844.25
9554Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/4044.14
9624Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.5
LBLB/12743.91
9725Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12743.85
9866Stanisław Drużkowski
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/4543.72
9991Tadeusz Bryła
Kajetan Granops
1.0
1.0
WPWP/25243.68
10042Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
3.0
WMMA/8842.87
10143Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.5
1.5
MAMA/8842.80
10227Mieczysław Skowroński
Józef Sikora
1.0
5.0
LBLB/38542.72
10388Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5142.58
10417Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/35542.12
10558Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
3.0
MPMP/4042.04
106118Edmund Zarzycki
Ryszard Szewczyk
2.5
2.0
ZPZP/37841.96
10735Stanisław Kondraciuk
Stefan Waga
0.0
4.0

LB
LB/38541.09
108115Bogumiła Kuryj
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
1.0
1.0
ZPZP/37840.78
10990Marek Smuszkiewicz
Robert Zalewski
0.0
0.0
WP
WP/25240.72
11065Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MPMP/4038.73
11178Grzegorz Kryszeń
Leszek Szewczuk
0.5
0.0
PD
 
PD/36938.71
11273Piotr Polek
Bogdan Łukasik
2.0
1.5
MPMP/4538.60
11328Edward Poniewiera
Janusz Starke
3.0
1.0
LBLB/38538.14
114100Stanisław Fiedkiewicz
Andrzej Kryń
1.0
1.0
ZPZP/35936.62
11571Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4536.22
1161Jerzy Gajek
Bogdan Kozajda
0.0
0.0
DSDS/26933.15
117105Robert Kirlejza
Mirosław Giniewicz
0.0
0.0
ZP/35932.92

Statystyka ośrodków...