Turniej na maksy

Czwartek, 21 listopada 2019

Wyniki z 10 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
128Janusz Krzykowski
Jerzy Plichtowicz
0.5
3.0
MA
WM
MA/8865.6314
234Dominik Głowacki
Kazimierz Głowacki
2.5
2.5
MAMA/8864.9814
346Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
15.0
MPMP/4064.2113
495Zdzisław Pleskot
Aleksander Swatler
11.0
13.0
ZPZP/37863.9113
517Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5862.8312
659Eugeniusz Cieśla
Bogdan Łukasik
1.5
1.5
MPMP/4562.0211
786Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/35961.8911
892Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZPZP/35960.1710
916Jacek Koter
Czesław Czyżkowski
5.0
13.0
MAMA/5859.4010
105Justyna Graniczny
Elżbieta Czerwińska
2.0
2.5
KPKP/35559.229
1178Marek Szczudło
Andrzej Janda
2.5
5.0
PKPK/5158.519
1247Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
18.0
21.0
SLMP/4058.318
1321Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5857.977
1474Zbigniew Ruchlicki
Leszek Rutkowski
3.0
4.0
PDPD/36957.667
157Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12757.506
1654Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/40-0.1957.386
1766Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4557.205
1882Tadeusz Prokopowicz
Wiesław Jarmułowicz
0.0
1.0
ZPZP/35956.505
19101Marek Goraj
Kazimierz Jordan
4.0
4.0
ZPZP/37855.794
2085Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35955.634
2196Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
Bogumiła Kuryj
1.0
1.0
ZPZP/37855.283
2281Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35955.183
2368Ireneusz Turyk
Jerzy Firs
1.5
1.5
PDPD/36954.893
249Krzysztof Hajkowski
Czesław Plachimowicz
9.0
5.0
LBLB/12754.843
258Marian Nieznański
Stanisław Kotas
7.0
5.0
LBLB/12754.753
2643Zbigniew Sagan
Hanna Leskiewicz
9.0
4.0
MPMP/4054.313
2797Hanna Zembrzuska
Eligiusz Śmieja
9.0
1.5
ZPZP/37853.803
286Włodzimierz Płaczkiewicz
Adam Szmidt
0.5
0.0
KP
KP/35553.543
2999Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
4.0
7.0
ZPZP/37853.522
30104Waldemar Pomorski
Jan Kisiel
5.0
1.5
ZPZP/37853.492
3136Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
2.0
MPMP/4053.312
3277Marek Garlewicz
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5153.252
3367Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PDPD/36953.062
3422Waldemar Kostrzewa
Adam Łaszczotko
4.0
4.0
MAMA/5853.002
3564Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MPMP/4552.412
3633Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
1.5
4.0
MAMA/8852.212
374Andrzej Sekuła
Włodzimierz Żurawicz
7.0
3.0
KPKP/35552.122
3823Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
1.0
MAMA/5851.902
3983Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35951.842
4020Bogdan Kakietek
Kazimierz Puczyński
5.0
13.0
MAMA/5851.671
4151Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4051.661
4242Marcin Wilczyński
Tytus Bisping
5.0
7.0
MPMP/4051.481
4335Wit Klapper
Maciej Szczerczak
21.0
4.0
WM
MP
MP/40-0.1751.411
4469Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD/36951.401
4544Waldemar Rybka
Robert Rostek
5.0
4.0
MP
LU
MP/4051.321
4613Marek Marciniak
Czesław Rekret
4.0
4.0
LBLB/12751.161
4762Adam Kutszyński
Marek Michalczyk
1.5
4.0
MP
LU
MP/4550.941
4871Jan Juchniewicz
Lech Szubert
0.0
0.0
PD/36950.821
4960Stanisław Drużkowski
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/4550.781
5031Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8850.66
5198Julian Pisarek
Marek Siech
13.0
5.0
ZPZP/37850.44
5230Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8850.42
5337Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MPMP/4050.08
5449Marek Heichel
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/4049.50
551Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35549.38
5679Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5149.35
5741Jan Truniarz
Jacek Jurczyński
2.0
2.5
MPMP/4048.79
5839Piotr Stefanów
Ewa Kwiecień
2.0
3.0
MPMP/4048.68
5972Grzegorz Kryszeń
Kazimierz Wasilewski
0.5
0.0
PD
 
PD/36948.34
6058Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4548.33
6187Wiktor Szłapacki
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
ZP/35947.82
6240Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
2.0
2.5
MPMP/4047.67
6391Andrzej Kryń
Stanisław Fiedkiewicz
1.0
1.0
ZPZP/35947.59
6453Halina Samborek
Jakub Kłapa
2.5
0.0
MPMP/4047.59
6532Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
WMMA/8846.63
66102Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
4.0
11.0
ZPZP/37845.80
6761Agata Szeligowska
Stanisław Włodek
0.0
1.5
MPMP/4545.74
6852Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4045.70
6910Marek Stolarczyk
Czesław Szymański
2.5
3.0
LBLB/12745.65
7026Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8845.58
7180Henryk Larwa
Józef Turecki
0.0
4.0

PK
PK/5145.40
7290Wiesław Radziwanowski
Jan Czajkowski
0.0
4.0

ZP
ZP/35945.35
7355Marek Orłowicz
Anna Orłowicz
3.0
0.0
MPMP/4044.80
7456Halina Święch
Wojciech Ogonowski
7.0
1.5
MPMP/4044.31
7512Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.5
2.5
LBLB/12744.08
7693Halina Jabłońska-Filas
Andrzej Filas
2.5
3.0
ZPZP/37844.05
77103Edmund Zarzycki
Ryszard Szewczyk
2.5
2.0
ZPZP/37844.03
7884Tadeusz Rodak
Mirosław Giniewicz
1.0
0.0
ZP
ZP/35943.64
7915Włodzimierz Rutkowski
Katarzyna Grabarczyk-Steć
4.0
0.0
MAMA/5843.61
803Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/35543.45
8138Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4043.24
8263Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5
MPMP/4542.71
8348Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MPMP/4042.69
8476Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
3.0
PKPK/5142.66
852Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/35542.29
8611Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.5
LBLB/12742.01
8725Sławomir Grędziński
Jerzy Sadowski
7.0
4.0
WMMA/8842.00
88100Ireneusz Wojtyniak
Ryszard Tosiek
0.0
0.0
ZPZP/37841.67
8950Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/4041.56
9029Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MAMA/8841.13
9127Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8840.77
9257Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4539.89
9394Beata Szczepańska
Andrzej Matysek
1.0
3.0
ZPZP/37838.22
9424Grażyna Śniadewicz
Marek Jefremienko
1.5
1.0
MAMA/5838.06
9570Antoni Błażewicz
Leszek Szewczuk
0.5
0.0
PD
 
PD/36933.83
9618Zbigniew Rzeczycki
Grażyna Rzeczycka
1.5
1.5
MAMA/5831.56
9788Zdzisław Sewruk
Robert Kadłubowski
0.0
0.0
ZP/35925.09

Statystyka ośrodków...