Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 14 listopada 2019

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
12Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/7288.2512
241Ryszard Skotarski
Andrzej Hycnar
12.0
13.0
MA
PK
MP/3173.6076.2412
335Anna Smoluchowska
Dariusz Wasilewski
1.5
0.5
MAMA/38475.3311
423Wojciech Bartnik
Zbigniew Kozerski
1.0
1.5
MAMA/38453.8311
578Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.5
2.0
WPWP/24449.6410
626Mariusz Mączewski
Jacek Sowiński
2.0
2.5
MAMA/38448.539
710Jacek Jeleński
Mieczysław Hauswirt
1.5
1.5
MAMA/38448.049
846Tomasz Kłys
Maciej Rodzaj
7.0
9.0
SL
MP
MP/3173.6045.738
930Andrzej Rzepecki
Waldemar Strzemiński
0.5
0.0
MA
 
MA/38440.368
1038Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
13.0
11.0
PKMP/3173.6033.707
1163Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24433.277
1274Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24432.226
1358Marek Sosiński
Krzysztof Buzała
7.0
5.0
WPWP/24430.276
1453Piotr Bielecki
Michał Bąk
5.0
3.0
OPOP/27330.195
1569Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WPWP/24429.755
1661Marcin Woźniak
Jacek Kokociński
9.0
7.0
WPWP/24429.244
1787Marek Górny
Włodzimierz Robak
5.0
3.0
WPWP/24428.663
1873Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.5
12.0
WPWP/24425.153
1951Andrzej Duda
Tomasz Tapper
4.0
2.5
OPOP/27324.193
2042Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
4.0
4.0
MPMP/3173.6023.783
2131Bronisław Kamiński
Tomasz Gellert
3.0
2.0
MAMA/38423.673
2232Zygmunt Tolak
Adam Kowalczyk
0.0
0.5
MAMA/38423.443
2317Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
2.0
4.0
MAMA/38423.082
2424Janusz Szymański
Andrzej Jaklewicz
1.5
0.0
MA
MA/38421.042
2566Andrzej Dachtera
Andrzej Grześko
1.0
1.0
WPWP/24421.012
2628Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
2.5
3.0
MAMA/38419.642
271Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/7219.452
2827Jerzy Jodełka
Andrzej Dachowski
5.0
2.5
MAMA/38416.512
2916Zbigniew Poźniak
Józef Nowik
0.0
1.5
 
MA
MA/38415.062
304Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.5
DSDS/7214.092
3159Barbara Podgórska
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24413.832
3244Ziemowit Sacha
Maciej Prokuszki
1.0
3.0
MPMP/3173.6013.222
3381Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24413.191
3443Jerzy Stępień
Zdzisław Czajkowski
4.0
0.0
MP
MP/3173.6011.621
3565Janusz Kopras
Hanna Kempka
4.0
0.0
WPWP/2449.561
3648Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/3178.441
3734Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
2.0
2.5
MAMA/3847.651
3877Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0
WPWP/2447.651
3954Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
3.0
OPOP/2736.381
405Bronisław Tabisz
Jan Kulczycki
4.0
2.0
DSDS/726.171
4136Jacek Kaminek
Robert Szczęsny
0.0
0.0
MA/3845.341
4285Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2444.741
4320Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
1.5
2.0
MAMA/384-0.381
4452Julian Mroziak
Eryk Hamerski
4.0
3.0
OPOP/273-0.55
4562Zenon Wierzbicki
Paweł Fiebig
5.0
3.0
WPWP/244-0.60
4676Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
4.0
0.0
WP
NZ
WP/244-2.50
4729Jerzy Noworol
Czesław Kornatka
1.5
0.0
MA
MA/384-3.39
4879Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/244-3.81
496Ewa Sokolińska
Joanna Kotwica
1.5
2.0
DSDS/72-3.84
5082Roman Wojciechowski
Alina Wojcieszyńska
1.5
0.0
WP
NZ
WP/244-4.40
5140Sławomir Reising
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/3173.60-5.96
5283Wiesław Rakowski
Maciej Masłowski
1.0
2.5
WPWP/244-6.41
5345Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/3173.60-7.39
5414Feliks Czechowski
Grażyna Ożóg
2.0
1.0
MAMA/384-10.36
5533Tadeusz Serafiński
Włodzimierz Fabjański
0.0
1.0
 
MA
MA/384-10.55
5667Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/244-11.50
5786Witold Szczepaniak
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/244-14.15
5875Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
7.0
7.0
WPWP/244-14.66
5937Marek Surmiak
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/3173.60-16.41
6019Witold Starkiewicz
Jan Wadowski
2.5
2.0
MAMA/384-18.22
6150Zbigniew Świderek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/317-18.90
6225Wiesław Olszewski
Grażyna Jaskulska
2.0
1.5
MAMA/384-19.49
633Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
2.0
DSDS/72-20.34
6484Justyna Łaniewska
Tomasz Powęzka
2.5
2.0
WPWP/244-20.99
6564Nina Halicka
Hanna Derdowska-Zimpel
0.0
1.5
NZ
WP
WP/244-22.32
6655Zdzisław Szyksznian
Tomasz Adamczyk
3.0
0.5
OPOP/273-27.34
6780Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.5
2.0
WPWP/244-27.41
688Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/72-28.12
6939Wacław Sypień
Witold Stachnik
5.0
9.0
MP
MA
MP/3173.60-28.26
7015Eugeniusz Frączak
Wacław Stosio
0.0
0.0
MA/384-29.97
7118Andrzej Kamiński
Grzegorz Kuczewski
0.0
0.0
MA/384-30.30
7256Barbara Larysz
Jan Glenz
3.0
4.0
OPOP/273-32.87
7372Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
2.5
5.0
WPWP/244-33.00
7412Anna Zalewska
Tomasz Zataj
1.5
0.5
MAMA/384-33.13
7560Alina Dobosz-Sztuba
Jan Sztuba
0.0
2.0
WPWP/244-35.77
7668Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/244-37.95
7713Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.0
7.0
MAMA/384-37.98
7821Ilona Worwa-Głuchowska
Marek Janota
1.0
2.5
MAMA/384-45.27
7971Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/244-45.75
8022Krystyna Biernat
Stanisław Jasnowski
0.0
0.0
MA
MA/384-46.71
8170Małgorzata Węglewska
Andrzej Waligórski
2.0
4.0
WPWP/244-46.93
829Krystyna Frąckiewicz
Janina Orłowska
1.5
1.5
MAMA/384-65.20
8311Elżbieta Fiejka
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
1.0
1.5
MAMA/384-70.56
847Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DSDS/72-75.66
8549Katarzyna Wolak
Adam Gdowski
0.0
0.0
MP/317-99.82

Statystyka ośrodków...