Turniej na maksy

Czwartek, 14 listopada 2019

Wyniki z 15 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
145Marian Nieznański
Marek Marciniak
7.0
4.0
LBLB/12766.6520
294Marek Michalczyk
Adam Kutszyński
4.0
1.5
LU
MP
MP/4566.5220
318Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DSDS/6765.1719
450Czesław Plachimowicz
Krzysztof Hajkowski
5.0
9.0
LBLB/12765.0019
561Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
3.0
2.5
LBLB/38564.3618
667Dominik Głowacki
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
MA
WM
MA/8864.0118
755Adolf Bogusz
Wiesław Wiśniewski
5.0
5.0
LBLB/38563.1917
892Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MPMP/4562.6017
9136Marek Siech
Maciej Zembrzuski
5.0
7.0
ZPZP/37861.3616
10105Andrzej Prasalski
Stefan Kopyt
7.0
4.0
PDPD/36961.2116
11160Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MAZP/4160.6015
1278Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/4060.1915
1335Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35559.3814
146Andrzej Stachowiak
Adam Szewczak
2.5
2.0
DSDS/26959.2414
1571Marcin Wilczyński
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MPMP/4059.1813
16127Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35959.0013
17104Mirosław Morchat
Marian Krasowski
5.0
7.0
PDPD/36958.6412
18121Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
5.0
5.0
WPWP/25258.6212
1930Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9458.4811
2025Piotr Kulesza
Mirosław Fechner
7.0
7.0
ZP
DS
DS/6758.4511
21114Henryk Larwa
Józef Turecki
0.0
4.0

PK
PK/5158.3310
2264Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
WMMA/8857.9610
23145Ireneusz Owsianny
Wojciech Morawski
1.0
3.0
ZPZP/4157.739
24122Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25257.319
25148Karol Sawicki
Andrzej Potyński
0.5
18.0
MA
WM
ZP/4157.168
2684Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
15.0
MPMP/4057.008
27100Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4556.987
28153Andrzej Burczyk
Czesław Pertkiewicz
4.0
0.0
PMZP/4156.757
2941Magdalena Kazimierczak
Lech Warwocki
2.5
9.0
KP
LD
KP/35556.466
3056Arkadiusz Skonieczny
Andrzej Kałużny
3.0
2.0
LBLB/38555.986
3175Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MPMP/4055.925
32156Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
4.0
4.0
MAZP/4155.665
33157Jerzy Wilczek
Piotr Wróblewski
4.0
3.0
WP
MA
ZP/4155.634
349Andrzej Janiak
Piotr Birowski
3.0
2.0
DSDS/26955.494
35132Edmund Zarzycki
Ryszard Szewczyk
2.5
2.0
ZPZP/37855.414
3686Barbara Superson
Mariana Hernandez
2.5
2.0
MPMP/4055.134
37142Roman Mączkowski
Włodzimierz Reszelski
4.0
11.0
WP
ZP
ZP/378-0.1955.084
3814Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6755.084
3991Bogdan Łukasik
Piotr Turczynowicz
1.5
2.5
MPMP/4554.774
4042Leon Kubicki
Dariusz Borysow
3.0
5.0
KPKP/35554.284
414Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26953.924
4246Sebastian Rawlik
Stanisław Kotas
4.0
5.0
LBLB/12753.864
43112Marek Garlewicz
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5153.844
44124Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35953.604
45117Sławomir Czapliński
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25253.543
46129Stanisław Fiedkiewicz
Bogdan Szczepański
1.0
0.0
ZP
ZP/35953.463
47141Beata Szczepańska
Kazimierz Jordan
1.0
4.0
ZPZP/37853.343
4868Jerzy Pałysa
Jerzy Plichtowicz
1.5
3.0
MA
WM
MA/8853.223
49168Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
1.5
1.5
WMZP/4153.193
50164Maria Kaczmarek
Danura Szczepanik
0.0
0.0
SLZP/4153.153
5149Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.5
LBLB/12753.093
52158Iwona Wróblewska
Marek Bukowski
2.0
5.0
MA
WP
ZP/4152.713
532Andrzej Zdaniuk
Grzegorz Czapulak
0.0
5.0
DSDS/26952.693
54143Jacek Kowalewski
Krzysztof Ziewacz
3.0
5.0
MA
MP
ZP/4152.673
5523Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/6752.643
5693Jan Jagielski
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4552.473
57106Janusz Karpowicz
Stanisław Pochodowicz
3.0
5.0
PDPD/36952.282
5873Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/4052.122
593Piotr Szmydyński
Andrzej Świrzewski
0.0
0.0
DSDS/269-0.6352.082
6087Tytus Bisping
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MPMP/4051.752
61139Anna Janiszewska
Maryla Nakoneczna
2.5
1.5
ZPZP/37851.742
62134Ryszard Urbański
Marek Goraj
5.0
4.0
ZPZP/37851.562
63118Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/25251.522
6472Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4051.502
6557Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LBLB/38551.442
66123Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35951.242
67150Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZPZP/4151.112
6836Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/35551.082
69151Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
1.5
1.5
SW
WM
ZP/4150.961
708Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/26950.791
7129Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSDS/9450.621
7243Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12750.581
7395Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4550.501
74152Ewa Neuman
Krzysztof Galubiński
6.0
2.5
GER
WP
ZP/4150.151
75162Maria Kowal
Łukasz Lis
1.0
3.0
WPZP/4149.911
7679Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/4049.841
7782Małgorzata Praszałowicz
Marek Heichel
5.0
4.0
MPMP/4049.841
78128Robert Kirlejza
Jan Czajkowski
0.0
4.0

ZP
ZP/35949.821
791Ryszard Rączkowski
Józef Grybel
4.0
3.0
DSDS/26949.801
80166Marcus Radowski
Tadeusz Bartłomiejski
6.0
6.0
GERZP/4149.791
81146Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0
OPZP/4149.77
8226Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/6749.72
8322Lilianna Szatańska
Jan Sadowski
3.0
4.0
DSDS/6749.45
8419Andrzej Sobina
Jerzy Więcławski
3.0
5.0
DSDS/6749.43
8520Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
ZP
DS/6749.28
8613Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/6749.24
8780Halina Święch
Wojciech Ogonowski
7.0
1.5
MPMP/4049.07
88101Antoni Błażewicz
Lech Szubert
0.5
0.0
PD
 
PD/36948.89
89116Tomasz Solarski
Radzisław Oczkowicz
3.0
5.0
WPWP/25248.87
9032Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9448.55
9133Andrzej Bakota
Bartosz Ruciński
2.5
0.5
DSDS/9448.38
165Andrzej Przybylski
Janusz Zajączkowski
2.5
1.0
WP
DS
ZP/4148.38
93159Michał Mańkowski
Magdalena Mańkowska
2.5
1.5
MAZP/4148.21
9466Jerzy Cichowski
Janusz Krzykowski
1.5
0.5
MAMA/8848.10
9539Maria Pruchniewska
Henryk Cybulski
1.5
2.0
KP
LD
KP/35547.91
9615Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
11.0
DSDS/6747.81
97111Marek Szczudło
Andrzej Janda
2.5
5.0
PKPK/5147.80
98126Tadeusz Prokopowicz
Wiesław Jarmułowicz
0.0
1.0

ZP
ZP/35947.76
99155Tomasz Kręglewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
2.0
2.0
MAZP/4147.71
10017Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6747.69
10153Jerzy Musielak
Edward Poniewiera
1.0
3.0
LBLB/38547.62
102102Grzegorz Kryszeń
Kazimierz Wasilewski
0.5
0.0
PD
 
PD/36947.60
10324Marcin Motykiewicz
Wiesław Kubiński
4.0
5.0
DSDS/6747.36
10416Ewa Herda
Edward Witan
0.0
4.0
ds
MA
DS/6747.06
10510Ryszard Salwa
Janusz Mileszko
0.0
0.0
DSDS/26947.00
10689Adam Brodowski
Dominik Rajtar
2.0
2.5
MPMP/400.4246.99
107110Bogdan Rojkowicz
Marek Rusek
5.0
3.0
PKPK/5146.97
108125Wiktor Szłapacki
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
ZP/35946.78
109167Wiesław Podlecki
Halina Podlecka
3.0
2.0
WMZP/4146.78
11088Wojciech Strzemecki
Marek Orłowicz
21.0
3.0
MA
MP
MP/4046.67
11185Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4046.52
11269Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8846.39
11348Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/12746.38
114103Robert Dominkiewicz
Zbigniew Ruchlicki
1.0
3.0
PDPD/36946.12
11581Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MPMP/4046.01
116137Hanna Zembrzuska
Eligiusz Śmieja
9.0
1.5
ZPZP/37845.86
117135Halina Jabłońska-Filas
Andrzej Filas
2.5
3.0
ZPZP/37845.80
11863Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8845.73
119161Andrzej Pertkiewicz
Damian Markowski
5.0
0.5
LUZP/4145.71
12028Andrzej Suchodolski
Jerzy Głowiński
5.0
0.0
DSDS/6745.59
12137Włodzimierz Żurawicz
Andrzej Sekuła
3.0
7.0
KPKP/35545.43
122131Ireneusz Wojtyniak
Ryszard Tosiek
0.0
0.0
ZPZP/37845.34
12340Justyna Graniczny
Paweł Łęcki
2.0
3.0
KPKP/35544.92
124147Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
3.0
3.0
MPZP/4144.90
1255Bogdan Kozajda
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DSDS/26944.89
12683Halina Samborek
Jakub Kłapa
2.5
0.0
MPMP/4044.81
127154Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
2.5
2.5
WMZP/4144.65
12854Tadeusz Wolniczak
Tadeusz Lisiecki
5.0
2.5
LBLB/38544.49
12958Mieczysław Skowroński
Józef Sikora
1.0
5.0
LBLB/38544.36
13076Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
2.0
2.5
MPMP/4044.31
13111Urszula Hinz
Krystyna Kozik
0.0
0.0
DSDS/26944.24
132108Jerzy Firs
Ireneusz Turyk
1.5
1.5
PDPD/36943.98
13331Zdzisław Biernat
Bernard Mikołajczyk
0.0
0.0
DS/9443.97
13421Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6743.95
135115Wiesław Hilbrecht
Andrzej Małdziński
5.0
5.0
WPWP/25243.87
136119Dariusz Szopieraj
Jerzy Cebo
3.0
3.0
WPWP/25243.82
13774Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4043.52
138113Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5143.06
139138Waldemar Pomorski
Jan Kisiel
5.0
1.5
ZPZP/37842.73
140120Tomasz Pawłowski
Andrzej Malenta
1.5
5.0
WPWP/25242.44
1417Jerzy Gajek
Andrzej Kochański
0.0
4.0
DSDS/26941.90
14227Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
LB
DS
DS/6741.84
14351Czesław Rekret
Skarbimir Kozar
4.0
5.0
LBLB/12741.60
144107Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD/36941.23
14538Włodzimierz Płaczkiewicz
Adam Szmidt
0.5
0.0
KP
 
KP/35540.46
146133Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
Dariusz Grochowiak
1.0
0.0
ZP
NZ
ZP/378-0.2140.31
14760Zbigniew Dachowski
Zdzisław Dolata
2.0
3.0
LBLB/38540.28
14898Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4540.25
149144Henryk Duszyński
Piotr Kowalewski
5.0
1.5
WP
PM
ZP/4139.78
150163Ryszard Pietrzak
Elżbieta Brewińska
2.0
1.0
MAZP/4139.58
15177Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4038.80
152149Ewa Białogórska
Zbigniew Niemiec
0.5
0.0
SLZP/4138.55
153130Zdzisław Sewruk
Andrzej Kryń
0.0
1.0

ZP
ZP/35938.30
15444Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
3.0
3.0
LBLB/12738.26
15559Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LBLB/38538.14
15696Tadeusz Śliwiński
Stanisław Wrona
0.0
0.0
MPMP/4536.27
15765Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8834.49
15847Maria Skowron
Hubert Nehring
3.0
2.0
LBLB/12734.45
15997Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4529.57

Statystyka ośrodków...