Turniej na maksy
Wtorek, 12 listopada 2019
Wyniki z 11 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
109
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
4.0
5.0
WP
WP/147
66.87
19
2
19
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
9.0
DS
DS/298
66.82
19
3
11
Jerzy Kurianowicz
Tadeusz Pogwizd
5.0
5.0
DS
DS/136
65.58
18
4
80
Jerzy Kłusek
Jacek Zając
5.0
11.0
MP
MP/45
65.41
18
5
99
Artur Kozłowski
Benon Żukowski
0.0
0.0
PD
PD/369
64.24
17
6
34
Zdzisław Patreuha
Marian Kupnicki
5.0
17.0
DS
KP
DS/72
64.19
17
7
110
Piotr Stefański
Jan Jarmuż
4.0
4.0
KP
WP/147
62.69
16
8
140
Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
2.5
2.5
WM
ZP/41
62.39
16
9
12
Józef Wiese
Zbigniew Buciuto
5.0
3.0
DS
DS/136
62.14
15
10
106
Adrian Bakalarz
Krzysztof Góra
7.0
7.0
SL
SL/105
62.00
15
11
148
Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MA
ZP/41
60.92
14
12
54
Jacek Jeleński
Mieczysław Hauswirt
1.5
1.5
MA
MA/384
60.41
14
13
56
Mariusz Mączewski
Tomasz Przegaliński
2.0
1.5
MA
MA/384
60.07
13
14
21
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DS
DS/298
59.97
13
15
33
Tadeusz Kowalik
Sławomir Zimniak
5.0
7.0
DS
DS/72
59.40
12
16
69
Aleksander Szczupakowski
Ryszard Karwat
3.0
2.0
MA
MA/384
58.88
12
17
50
Krzysztof Dzierżak
Jerzy Misiórski
1.5
9.0
KP
KP/295
57.86
11
18
113
Jerzy Szamałek
Ryszard Szamałek
3.0
4.0
WP
WP/147
57.73
11
19
150
Wiesław Podlecki
Henryk Duszyński
3.0
5.0
WM
WP
ZP/41
57.06
10
20
156
Andrzej Burczyk
Czesław Pertkiewicz
4.0
0.0
PM
ZP/41
56.83
10
21
48
Robert Kamiński
Zbigniew Ehlert
4.0
5.0
KP
KP/295
56.40
9
22
82
Marek Glibowski
Marek Urbański
2.5
15.0
MP
LB
MP/45
56.37
9
23
159
Maria Kowal
Łukasz Lis
1.0
3.0
WP
ZP/41
56.34
8
24
142
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.5
2.5
MA
ZP/41
56.23
8
25
160
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZP
ZP/41
56.21
7
26
68
Anna Smoluchowska
Dariusz Wasilewski
1.5
0.5
MA
MA/384
56.10
7
27
125
Jerzy Roszak
Janusz Kopras
9.0
4.0
WP
WP/254
56.05
7
28
55
Janina Orłowska
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
1.5
1.5
MA
MA/384
56.02
6
29
158
Grzegorz Płuciennnik
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
SL
MP
ZP/41
55.87
6
30
128
Andrzej Waligórski
Piotr Długi
4.0
2.5
WP
WP/254
55.77
5
31
98
Jan Juchniewicz
Lech Szubert
0.0
0.0
PD/369
55.71
5
32
101
Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
1.5
1.5
SL
SL/105
55.65
4
33
121
Hieronim Nowacki
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WP
WP/254
55.60
4
34
144
Andrzej Pertkiewicz
Damian Markowski
5.0
0.5
LU
ZP/41
55.38
4
35
97
Zofia Wasilewska
Wojciech Szematowicz
1.0
0.5
PD
PD/369
55.34
4
36
120
Włodzimierz Kwiatkowski
Barbara Podgórska
12.0
5.0
WP
WP/254
55.34
4
37
96
Tomasz Bliński
Krzysztof Baranowski
7.0
3.0
PD
PD/369
55.22
4
38
138
Karol Sawicki
Andrzej Potyński
0.5
18.0
MA
WM
ZP/41
55.07
4
39
100
Zbigniew Gadek
Dariusz Sterniczuk
2.0
5.0
PD
PD/369
55.04
4
40
2
Eugeniusz Soiński
Marian Chrzanowski
5.0
0.0
DS
DS/136
54.63
4
41
22
Marek Rużyło
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DS
DS/298
54.61
4
42
16
Jerzy Gładysz
Janusz Pawlicki
12.0
5.0
DS
DS/298
54.48
3
43
52
Renata Klonowska
Marta Nowacka
0.0
0.0
KP/295
54.19
3
44
152
Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0
OP
ZP/41
54.09
3
45
45
Jacek Kostrzewski
Andrzej Ciechacki
1.5
1.5
KP
KP/295
54.07
3
46
75
Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
1.5
2.0
MA
MA/384
53.84
3
47
63
Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
2.5
2.0
MA
MA/384
53.46
3
48
60
Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.0
7.0
MA
MA/384
53.39
3
49
102
Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SL
SL/105
53.36
3
50
35
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
53.15
3
51
90
Barbara Mikłaszewicz
Małgorzata Olesiuk
0.0
0.0
PD/369
53.08
3
52
134
Maciej Wiliński
Jolanta Materniak
3.0
2.5
WP
WP/254
52.94
3
53
17
Anna Jankowska
Krzysztof Grela
4.0
5.0
DS
DS/298
52.92
3
54
78
Teresa Zcurecka
Janina Kalinowska
0.0
0.0
MA/384
52.81
2
55
77
Andrzej Seiler
Jacek Sowiński
2.5
2.5
MA
MA/384
52.71
2
56
13
Sylwester Gołdyn
Janusz Czerniawski
2.5
4.0
DS
DS/136
52.18
2
57
93
Stefan Kopyt
Andrzej Prasalski
4.0
7.0
PD
PD/369
52.17
2
58
91
Zbigniew Ruchlicki
Bogusław Kozakiewicz
3.0
2.0
PD
PD/369
51.91
2
59
53
Włodzimierz Fabjański
Wojciech Bartnik
1.0
1.0
MA
MA/384
51.91
2
60
20
Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
9.0
DS
DS/298
51.85
2
61
44
Krzysztof Chechłowski
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
1.5
0.5
KP
KP/295
51.79
2
62
155
Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
4.0
4.0
MA
ZP/41
51.66
2
63
122
Tomasz Kuchta
Janusz Zabacki
1.0
1.5
WP
WP/254
51.64
2
64
15
Janusz Drozdowski
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
ZP
DS
DS/298
51.35
2
65
123
Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
2.0
WP
WP/254
51.21
2
66
136
Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WP
ZP/41
51.15
1
67
9
Stanisław Janiak
Lesław Cegiel
5.0
4.0
DS
DS/136
51.15
1
68
70
Grażyna Ożóg
Jadwiga Nycz
1.0
1.0
MA
MA/384
51.14
1
69
126
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WP
WP/254
51.01
1
70
131
Jędrzej Górski
Zdzisław Wawrzyniak
1.5
4.0
WP
WP/254
50.86
1
71
72
Dariusz Wojna
Waldemar Wieremiejczyk
2.5
2.0
MA
MA/384
50.55
1
72
151
Piotr Wróblewski
Iwona Wróblewska
3.0
2.0
MA
ZP/41
50.54
1
73
39
Joanna Kotwica
Marek Drecki
2.0
7.0
DS
DS/72
50.49
1
74
64
Ilona Worwa-Głuchowska
Marek Janota
1.0
2.5
MA
MA/384
50.42
1
75
81
Adam Kutszyński
Marek Michalczyk
1.5
4.0
MP
LU
MP/45
50.30
1
76
132
Aleksandra Graczyńska
Włodzimierz Jachalski
5.0
3.0
WP
WP/254
50.26
1
77
79
Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MP
MP/45
50.07
1
78
103
Jerzy Ujma
Bogdan Jarosz
12.0
0.0
SL
SL/105
49.80
79
130
Barbara Łukaszewska
Jacek Płoszyński
3.0
2.5
WP
WP/254
49.74
80
24
Adrian Foltyn
Anna Górska
0.0
0.0
DS
DS/298
49.65
81
49
Jan Siwczyński
Ryszard Frontczak
2.0
0.0
KP
KP/295
49.55
82
1
Stefan Małowiecki
Zbigniew Bobak
3.0
3.0
DS
DS/136
49.46
83
133
Maciej Masłowski
Andrzej Plewiński
2.5
1.0
WP
WP/254
49.44
84
43
Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/295
49.36
85
51
Julian Jurski
Krzysztof Bonowicz
11.0
2.0
KP
KP/295
49.22
86
76
Joanna Serwatowska
Jerzy Noworol
2.0
1.5
MA
MA/384
49.21
87
66
Zbigniew Kozerski
Zdzisław Pietruszewski
1.5
1.5
MA
MA/384
48.95
88
3
Dominik Hołyś
Edward Szafraniec
1.5
11.0
DS
DS/136
48.94
89
139
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
1.5
1.5
WM
ZP/41
48.62
90
23
Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
5.0
DS
DS/298
48.52
91
31
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
2.0
DS
DS/72
48.32
92
59
Wiesław Olszewski
Marek Jaroszkiewicz
2.0
3.0
MA
MA/384
47.92
93
154
Marcus Radowski
Tadeusz Bartłomiejski
6.0
6.0
GER
ZP/41
47.86
94
147
Tomasz Kręglewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
2.0
2.0
MA
ZP/41
47.85
95
8
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
2.0
DS
DS/136
47.71
96
112
Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
5.0
5.0
WP
WP/147
47.62
97
62
Stanisław Rękas
Marek Jefremienko
1.0
1.0
MA
MA/384
47.52
98
149
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
3.0
3.0
MP
ZP/41
47.41
99
86
Józef Nastałek
Adam Waśko
4.0
5.0
MP
MP/45
47.37
100
118
Marek Wojciechowski
Roman Kujawski
9.0
12.0
WP
WP/147
46.99
101
38
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
46.96
102
108
Kazimierz Donder
Jerzy Morstyn
0.5
0.0
SL
SL/105
46.89
103
135
Jacek Kowalewski
Andrzej Gintrowicz
3.0
1.5
MA
SW
ZP/41
46.86
104
46
Andrzej Arcimowicz
Teresa Arcimowicz
0.0
0.0
KP/295
46.85
105
124
Tomasz Powęzka
Sławomir Speth
2.0
1.5
WP
WP/254
46.84
106
6
Eugeniusz Hładyszewski
Aleksander Gos
2.0
1.0
DS
DS/136
46.84
107
87
Władysław Abraszek
Leszek Szewczuk
0.0
0.0
PD/369
46.38
108
105
Agnieszka Pietrzyk
Andrzej Pawlak
7.0
17.0
SL
OP
SL/105
46.27
109
95
Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
0.5
1.0
PD
PD/369
45.94
110
127
Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WP
WP/254
45.75
111
26
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/298
45.73
112
116
Franciszek Szkudlarek
Jerzy Pawełczak
2.0
2.0
KP
WP
WP/147
45.25
113
65
Alicja Pers
Mariola Miklaszewska
1.0
1.5
MA
MA/384
45.24
114
10
Ewa Miakisz
Krzysztof Komenda
2.5
5.0
DS
DS/136
45.17
115
73
Bronisław Kamiński
Tomasz Gellert
3.0
2.0
MA
MA/384
45.09
116
83
Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
2.5
MP
MP/45
44.87
117
107
Artur Głowacki
Tadeusz Kois
2.5
2.5
SL
SL/105
44.86
118
145
Jerzy Wilczek
Ewa Neuman
4.0
6.0
WP
GER
ZP/41
44.81
119
88
Jerzy Firs
Ireneusz Turyk
1.5
1.5
PD
PD/369
44.75
120
4
Joanna Neuburger
Edward Neuburger
0.5
0.5
DS
DS/136
44.74
121
137
Andrzej Przybylski
Zbigniew Listewnik
2.5
1.5
WP
WM
ZP/41
44.58
122
29
Marek Bałdysz
Andrzej Bojda
13.0
1.5
DS
DS/298
44.44
123
74
Ewa Wawrowska
Ryszard Hall
1.0
0.0
MA
MA/384
44.21
124
36
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DS
DS/72
43.60
125
32
Dorota Kwintkiewicz
Janusz Kozioł
3.0
2.5
DS
DS/72
43.56
126
28
Andrzej Suchodolski
Jerzy Głowiński
5.0
0.0
DS
DS/298
43.56
127
40
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DS
DS/72
43.45
128
115
Stanisław Kowalczewski
Remigiusz Szymczak
1.0
1.0
WP
WP/147
42.82
129
42
Marian Piasecki
Kazimierz Jankowski
1.5
2.5
KP
KP/295
42.49
130
57
Krystyna Biernat
Stanisław Jasnowski
0.0
0.0
MA
MA/384
42.45
131
37
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
1.0
DS
DS/72
42.44
132
27
Ewa Herda
Edward Witan
0.0
4.0
MA
DS/298
42.38
133
94
Grzegorz Kryszeń
Kazimierz Wasilewski
0.5
0.0
PD
PD/369
41.70
134
67
Janusz Szymański
Tadeusz Serafiński
1.5
0.0
MA
MA/384
41.58
135
104
Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/105
41.17
136
114
Leszek Grzelak
Alojzy Lewandowski
0.0
4.0
WP
WP/147
40.80
137
141
Ryszard Pietrzak
Elżbieta Brewińska
2.0
1.0
MA
ZP/41
40.55
138
18
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DS
DS/298
40.53
139
92
Sławomir Bolesta
Piotr Paśniewski
9.0
0.0
PD
PD/369
40.47
140
129
Stefan Warkowski
Aleksander Buchholz
2.0
2.0
WP
WP/254
40.19
141
61
Andrzej Kamiński
Grzegorz Kuczewski
0.0
0.0
MA/384
40.04
142
143
Ryszard Nowicki
Krzysztof Galubiński
5.0
2.5
WP
ZP/41
40.03
143
5
Ryszard Jucha
Zbigniew Matyjaszczuk
0.5
0.5
DS
DS/136
39.81
144
47
Ludwik Jurzysta
Janusz Chojnowski
0.5
1.5
KP
KP/295
39.33
145
111
Piotr Serkowski
Leszek Nowakowski
1.5
2.0
WP
WP/147
39.23
146
157
Piotr Kowalewski
Janusz Zajączkowski
1.5
1.0
PM
DS
ZP/41
38.55
147
7
Bogdan Sadowski
Stanisław Gołdyn
1.5
2.0
DS
DS/136
38.34
148
89
Antoni Błażewicz
Marian Adamski
0.5
0.0
PD
PD/369
38.06
149
146
Maria Kaczmarek
Danura Szczepanik
0.0
0.0
SL
ZP/41
37.79
150
119
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
1.0
1.0
WP
WP/254
37.38
151
84
Eugeniusz Cieśla
Leszek Margasiński
1.5
1.5
MP
MP/45
35.60
152
153
Ewa Białogórska
Zbigniew Niemiec
0.5
0.0
SL
ZP/41
35.34
153
71
Iwona Klorek
Alina Radlińska
1.0
0.0
MA
MA/384
35.34
Statystyka ośrodków...