Turniej na maksy

Czwartek, 7 listopada 2019

Wyniki z 15 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1101Hieronim Dzikowski
Bogdan Łukasik
1.5
1.5
MPMP/4567.8219
2143Ireneusz Wojtyniak
Ryszard Tosiek
0.0
0.0
ZPZP/37864.5919
336Andrzej Sekuła
Włodzimierz Żurawicz
7.0
3.0
KPKP/35564.1218
471Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
WMMA/8863.1518
544Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
3.0
2.5
LBLB/7562.9717
612Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/6762.7617
759Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.5
MAMA/5862.1916
8144Ryszard Urbański
Andrzej Filas
5.0
3.0
ZPZP/37861.8016
974Wit Klapper
Tadeusz Rejdych
21.0
7.0
WM
MP
MP/4061.2515
1064Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MAMA/8860.2815
1130Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9460.2114
1258Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/5860.0814
1380Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
18.0
21.0
SLMP/4059.0313
1488Janusz Natorski
Ryszard Cieślik
5.0
3.0
MPMP/4058.3813
15151Edmund Zarzycki
Ryszard Szewczyk
2.5
2.0
ZPZP/378-0.1958.2212
16131Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25257.8812
1753Tomasz Konopka
Andrzej Góźdź
3.0
3.0
LBLB/7557.8611
1867Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
3.0
WMMA/8857.7511
1927Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
4.0
3.0
DSDS/9457.5610
2073Hilary Ślesicki
Kazimierz Głowacki
4.0
2.5
WP
MA
MA/8857.4810
21109Jan Juchniewicz
Lech Szubert
0.0
0.0
PD/36957.399
2249Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
2.0
3.0
LBLB/7556.719
238Ryszard Rączkowski
Józef Grybel
4.0
3.0
DSDS/269-0.6356.718
24139Jerzy Czeszewski
Jan Czajkowski
4.0
4.0
ZPZP/35956.698
2578Ewa Kwiecień
Robert Podsiadły
3.0
5.0
MPMP/4056.677
26132Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35956.287
27153Adam Małdyk
Jan Purczyński
4.0
7.0
ZPZP/37856.276
28103Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4556.136
29116Marek Szczudło
Andrzej Janda
2.5
5.0
PKPK/5155.575
307Andrzej Janiak
Jerzy Gajek
3.0
0.0
DSDS/26955.545
3118Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/6755.374
3277Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MPMP/4055.374
3320Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6755.304
3498Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4555.204
3560Jacek Koter
Czesław Czyżkowski
5.0
13.0
MAMA/5854.914
36113Benon Żukowski
Artur Kozłowski
0.0
0.0
PD
PD/36954.834
3737Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/35554.474
3851Adolf Bogusz
Wiesław Wiśniewski
5.0
5.0
LBLB/7554.404
3915Aleksander Czajka
Marcin Paplaczyk
7.0
2.0
DSDS/6754.234
40106Stanisław Pochodowicz
Mirosław Morchat
5.0
5.0
PDPD/36954.164
41129Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WPWP/25254.083
42138Stanisław Fiedkiewicz
Bogdan Szczepański
1.0
0.0
ZP
ZP/35954.083
431Adam Szewczak
Andrzej Stachowiak
2.0
2.5
DSDS/269-0.6354.063
4452Janusz Starke
Edward Poniewiera
1.0
3.0
LBLB/7553.883
45110Zbigniew Gadek
Dariusz Sterniczuk
2.0
5.0
PDPD/36953.573
4616Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6753.543
47122Przemysław Maliszewski
Jolanta Jacoszek
4.0
3.0
WPWP/25253.533
4841Marian Nieznański
Stanisław Kotas
7.0
5.0
LBLB/12753.383
4917Jerzy Głowiński
Jan Sadowski
0.0
4.0
DSDS/6753.363
5028Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSDS/9453.163
5142Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
5.0
5.0
LBLB/12753.013
522Ryszard Salwa
Grzegorz Czapulak
0.0
5.0
DSDS/26953.002
53119Marek Rusek
Wiesława Rusek
3.0
0.5
PKPK/5152.852
54104Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD/36952.652
5582Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
15.0
MPMP/4052.492
5639Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/12752.492
5721Lech Warężak
Adam Marcinowski
11.0
7.0
DSDS/6752.222
58124Sławomir Czapliński
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25252.172
5956Jerzy Jodełka
Waldemar Kostrzewa
5.0
4.0
MAMA/5852.162
6097Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MPMP/4551.952
616Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/26951.752
62127Jerzy Cebo
Dariusz Szopieraj
3.0
3.0
WPWP/25251.742
6387Marcin Wilczyński
Tytus Bisping
5.0
7.0
MPMP/4051.712
6485Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
3.0
9.0
SLMP/4051.691
6584Stanisław Dynowski
Bolesław Zysek
4.0
2.0
MPMP/4051.591
66114Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
4.0
2.5
PKPK/5151.511
6722Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
LB
DS
DS/6751.301
68112Zbigniew Ruchlicki
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PDPD/36951.021
6933Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/35550.961
70115Józef Turecki
Henryk Larwa
4.0
0.0
PK
PK/5150.791
71120Rafał Junik
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25250.571
7229Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSDS/9450.531
73126Wiesław Hilbrecht
Andrzej Małdziński
5.0
5.0
WPWP/25250.411
7494Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5
MPMP/4550.391
7538Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
3.0
3.0
LBLB/12750.271
7675Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
3.0
MPMP/4050.15
7740Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
4.0
3.0
LBLB/12750.11
784Andrzej Pawłowski
Piotr Birowski
2.0
2.0
DSDS/26949.96
7955Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
2.0
MAMA/5849.90
80146Artur Buciak
Radosław Maćczak
0.0
2.0
ZPZP/37849.70
81141Hanna Zembrzuska
Maciej Zembrzuski
9.0
7.0
ZPZP/37849.63
82117Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
4.0
3.0
PKPK/5149.63
8383Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/4049.60
8462Kazimierz Puczyński
Janusz Pietrzak
13.0
5.0
MAMA/5849.58
8523Andrzej Bakota
Zenon Szanfisz
2.5
2.0
DSDS/9449.57
8626Andrzej Wójtowicz
Mirosław Drabczyński
2.5
2.5
DSDS/9449.49
8747Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LBLB/7549.46
8846Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LBLB/7549.26
8934Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/35549.16
9091Zbigniew Przeginiak
Wacław Gąssowski
5.0
12.0
MPMP/4048.74
91140Andrzej Matysek
Paweł Dickert
3.0
2.5
ZPZP/37848.57
9279Stanisław Urbanowski
Marek Heichel
7.0
4.0
MPMP/4048.38
9376Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4048.20
94137Wiktor Szłapacki
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
ZP/35948.12
95134Tadeusz Prokopowicz
Robert Kirlejza
0.0
0.0
ZP/35947.84
9670Sławomir Grędziński
Jerzy Sadowski
7.0
4.0
WMMA/8847.37
9793Robert Rostek
Waldemar Rybka
4.0
5.0
LU
MP
MP/4047.21
98142Dorota Sosinowicz
Kazimierz Jordan
2.0
4.0
ZPZP/37847.15
9996Stanisław Drużkowski
Konrad Jagielski
0.0
0.5
MP
SL
MP/4547.06
100121Andrzej Malenta
Tomasz Pawłowski
5.0
1.5
WPWP/25247.02
101108Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
0.5
1.0
PDPD/36947.00
1029Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
ZP
DS
DS/6746.81
103125Tomasz Solarski
Radzisław Oczkowicz
3.0
5.0
WPWP/25246.69
10466Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8846.58
10511Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6746.23
10668Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8846.14
10781Adam Serafin
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4046.09
108148Julian Pisarek
Marek Siech
13.0
5.0
ZPZP/37845.84
10935Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5

KP
KP/35545.13
110123Jan Olkowicz
Adam Piszczek
4.0
2.0
WPWP/25245.02
1115Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26944.97
112145Waldemar Pomorski
Jan Kisiel
5.0
1.5
ZPZP/37844.63
113136Andrzej Kryń
Elżbieta Fedorowicz
1.0
0.0
ZPZP/35944.44
11419Marcin Motykiewicz
Dariusz Głowiński
4.0
2.5
DS
ZP
DS/6744.36
11531Justyna Graniczny
Maria Pruchniewska
2.0
1.5
KPKP/35544.16
116111Stefan Kopyt
Ireneusz Turyk
4.0
1.5
PDPD/36943.93
117149Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
4.0
11.0
ZPZP/37843.81
118150Katarzyna Cantwell
Mariusz Soldat
0.0
0.0
ZPZP/37843.68
119152Bogumiła Kuryj
Dariusz Grochowiak
1.0
0.0
ZP
NZ
ZP/37843.68
12095Andrzej Sobula
Adam Kutszyński
2.5
1.5
MPMP/4543.59
121107Antoni Błażewicz
Leszek Szewczuk
0.5
0.0
PD
PD/36943.39
12292Halina Święch
Władysław Kaczor
7.0
4.0
MPMP/4043.08
12310Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6742.94
12469Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8842.77
12561Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5842.57
126133Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35942.55
127147Barbara Smulska
Eugeniusz Graj
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/37842.40
12845Iwona Leszczewska
Tadeusz Lisiecki
1.0
2.5
LBLB/7542.39
12914Marek Rużyło
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/6742.37
130105Grzegorz Kryszeń
Kazimierz Wasilewski
0.5
0.0
PD
PD/36942.07
13132Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35542.01
13299Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.0
0.0
MPMP/4541.69
13365Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8841.49
13425Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSDS/9440.83
13589Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
2.0
MPMP/4040.83
13643Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12740.74
13786Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/4040.68
13848Zdzisław Dolata
Zbigniew Dachowski
3.0
2.0
LBLB/7540.11
139128Waldemar Czajkowski
Kajetan Granops
2.0
1.0
WPWP/25240.00
14054Włodzimierz Rutkowski
Katarzyna Grabarczyk-Steć
4.0
0.0
MAMA/5839.92
141118Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5139.65
14213Jerzy Więcławski
Andrzej Sobina
5.0
3.0
DSDS/6739.21
14390Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.5
MPMP/4038.85
14457Marek Jefremienko
Grażyna Śniadewicz
1.0
1.5
MAMA/5838.69
14524Zdzisław Biernat
Bernard Mikołajczyk
0.0
0.0
DS/9438.64
14672Dariusz Biedrzycki
Dominik Głowacki
7.0
2.5
MAMA/8836.98
147100Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MPMP/4536.16
1483Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DSDS/26933.59
14950Jerzy Musielak
Mieczysław Skowroński
1.0
1.0
LBLB/7532.96

Statystyka ośrodków...