Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 31 października 2019

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
141Mariusz Mączewski
Jacek Sowiński
2.0
2.5
MAMA/38475.2512
246Jacek Musiał
Marek Jaroszkiewicz
3.0
3.0
MAMA/38462.8212
376Michał Pabich
Paweł Fiebig
3.0
3.0
WPWP/2442.4058.8211
435Stanisław Rękas
Włodzimierz Fabjański
1.0
1.0
MAMA/38450.1210
516Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/723.6048.7210
667Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2442.4043.739
753Czesław Kornatka
Jerzy Noworol
0.0
1.5
 
MA
MA/38441.609
85Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
11.0
DSDS/6741.578
963Krzysztof Buzała
Marek Sosiński
5.0
7.0
WPWP/24439.257
1048Jacek Jeleński
Bronisław Kamiński
1.5
3.0
MAMA/38437.157
1178John Catlow
Ryszard Nowicki
3.0
5.0
WPWP/2442.4034.266
1249Aleksandra Szemietowa-Kopeć
Elżbieta Fiejka
1.5
1.0
MAMA/38429.676
1347Dariusz Wasilewski
Tomasz Gellert
0.5
2.0
MAMA/38426.465
1437Zdzisław Pietruszewski
Anna Zalewska
1.5
1.5
MAMA/38426.274
158Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6723.934
1615Artur Winkler
Marian Kupnicki
9.0
17.0
DS
KP
DS/723.6023.563
1759Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/3174.8022.703
186Janusz Drozdowski
Marcin Pastudzki
12.0
3.0
ZP
DS
DS/6722.463
1920Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.5
DSDS/723.6021.313
2077Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0
WPWP/2442.4018.373
2171Janusz Kopras
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/2442.4017.182
2232Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
2.5
2.0
MAMA/38417.032
2310Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/6716.482
2479Jerzy Wilczek
Stefan Gronowski
4.0
1.0
WPWP/2442.4015.962
252Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6715.392
2628Zbigniew Gżałczyński
Tadeysz Serafiński
1.5
0.0
MA
 
MA/38413.342
2713Jerzy Głowiński
Dariusz Artmański
0.0
5.0
DSDS/6713.292
2856Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/3174.8013.202
2950Andrzej Reda
Edward Krusiewicz
1.5
7.0
MAMA/3849.882
3061Maciej Rodzaj
Wacław Sypień
9.0
5.0
MPMP/3174.809.511
3162Zbigniew Świderek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/3174.808.091
3245Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
4.0
2.0
MAMA/3846.331
3372Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
4.0
NZ
WP
WP/2442.405.711
3465Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/2442.405.231
353Anna Jankowska
Marcin Motykiewicz
4.0
4.0
DSDS/674.561
361Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/674.081
3769Tomasz Powęzka
Elżbieta Kamińska
2.0
1.5
WPWP/2442.403.371
3822Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/723.601.781
3931Wiesław Olszewski
Grażyna Jaskulska
2.0
1.5
MAMA/3841.461
4057Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
4.0
13.0
MP
PK
MP/3174.801.20
419Krzysztof Lewandowski
Jerzy Gładysz
7.0
12.0
DSDS/67-0.18
424Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
5.0
DSDS/67-2.21
4323Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
7.0
5.0
DSDS/723.60-3.17
4440Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
1.5
2.0
MAMA/384-3.55
4544Roman Rutyna
Janina Orłowska
0.0
1.5
 
MA
MA/384-3.77
4642Janusz Szymański
Andrzej Jaklewicz
1.5
0.0
MA
 
MA/384-3.91
4739Michał Mańkowski
Magdalena Mańkowska
2.5
1.5
MAMA/384-4.05
4817Jan Kulczycki
Piotr Rapacki
2.0
1.5
DSDS/723.60-7.21
4914Andrzej Suchodolski
Krzysztof Obłój
5.0
5.0
DSDS/67-7.24
5026Mieczysław Hauswirt
Jerzy Kotowski
1.5
2.0
MAMA/384-8.17
5127Witold Starkiewicz
Jan Wadowski
2.5
2.0
MAMA/384-8.45
5255Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
2.5
2.5
MPMP/3174.80-8.66
5319Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
1.0
DSDS/723.60-9.21
5418Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/723.60-11.76
5575Maciej Masłowski
Wiesław Rakowski
2.5
1.0
WPWP/244-12.36
5658Marek Surmiak
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/3174.80-12.45
5768Paweł Siwak
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPWP/2442.40-13.99
5866Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/244-17.33
5970Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
1.5
NZ
WP
WP/2442.40-18.66
6038Ryszard Karwat
Aleksander Szczupakowski
2.0
3.0
MAMA/384-18.99
6125Krzysztof Matusiak
Jolanta Matusiak
2.0
2.0
MAMA/384-19.02
6230Feliks Czechowski
Zbigniew Mizikowski
2.0
0.0
MAMA/384-20.67
6352Henryk Osiński
Błażej Zalewski
1.5
2.0
MAMA/384-26.26
6474Alina Dobosz-Sztuba
Małgorzata Węglewska
0.0
2.0
WPWP/2442.40-27.13
6543Elżbieta Kajdy
Katarzyna Ożarowska
0.0
0.0
MA/384-30.55
667Jerzy Więcławski
Andrzej Sobina
5.0
3.0
DSDS/67-31.50
6721Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.60-31.62
6851Zygmunt Tolak
Adam Kowalczyk
0.0
0.5
MAMA/384-33.15
6954Iwona Klorek
Darla Szywalska
1.0
1.0
MAMA/384-35.17
7011Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
4.0
DS
LB
DS/67-36.49
7136Ilona Worwa-Głuchowska
Marek Janota
0.5
2.5
MAMA/384-40.23
7234Andrzej Kamiński
Grzegorz Kuczewski
0.0
0.0
MA/384-41.76
7364Hanna Derdowska-Zimpel
Nina Halicka
1.5
0.0
WP
NZ
WP/2442.40-44.43
7433Janina Kalinowska
Grażyna Ożóg
0.0
1.0
 
MA
MA/384-49.12
7529Teresa Rogoźnicka
Krystyna Biernat
0.5
0.0
MAMA/384-50.56
7612Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/67-64.15
7773Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/244-76.78

Statystyka ośrodków...