Turniej na maksy
Środa, 30 października 2019
Wyniki z 4 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
91
Jan Borychowski
Marcin Woźniak
13.0
9.0
WP
WP/244
64.97
18
2
97
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WP
WP/244
62.90
18
3
128
Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.5
2.0
WP
WP/244
62.71
17
4
95
Andrzej Pietrkiewicz
Jacek Kokociński
5.0
7.0
WP
WP/244
61.66
16
5
129
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WP
WP/244
61.33
16
13
124
Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WP
WP/244
59.09
12
16
101
Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WP
WP/244
58.28
10
18
123
Jerzy Nowak
Małgorzata Grzybek
13.0
0.5
WP
WP/244
57.64
9
21
113
Jerzy Wilczek
Paweł Fiebig
4.0
3.0
WP
WP/244
56.32
7
24
109
Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
15.0
3.0
WP
WP/244
55.96
6
28
131
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
11.0
WP
WP/244
55.57
4
31
110
Krzysztof Jordan
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/244
55.19
4
32
93
Zbigniew Przybylczak
Jadwiga Nowak
4.0
11.0
WP
WP/244
55.02
4
35
121
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
5.0
WP
WP/244
54.24
3
39
114
Maciej Mizerka
Jerzy Mścisz
3.0
13.0
WP
WP/244
53.52
3
45
92
Paweł Biś
Jarosław Marczewski
2.0
2.5
WP
WP/244
52.82
2
47
116
Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
1.5
1.5
WP
WP/244
52.42
2
52
105
Piotr Surdyk
Ryszard Nowicki
3.0
5.0
WP
WP/244
51.41
2
55
112
Zofia Szczerkowska
Jarosław Lubczyński
3.0
5.0
WP
WP/244
51.16
1
62
130
Włodzimierz Robak
Marek Górny
3.0
5.0
WP
WP/244
50.25
1
70
98
Katarzyna Żabicka-Bajon
Piotr Słomski
0.0
0.0
WP
WP/244
49.42
72
104
Anna Spyszkiewicz
Grzegorz Jędrzejewski
1.5
4.0
WP
WP/244
49.26
73
103
Włodzimierz Kwiatkowski
Edward Niewierowski
12.0
11.0
WP
WP/244
49.07
76
108
Przemysław Jaworski
Zenon Wierzbicki
2.0
5.0
WP
WP/244
48.69
79
119
Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
1.0
1.5
WP
WP/244
48.02
85
100
Mieczysław Kańdulski
Jarosław Żołyniak
2.5
0.0
LB
WP/244
47.25
86
125
Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.5
3.0
WP
WP/244
47.03
89
90
Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
0.0
0.0
WP
WP/244
46.55
90
115
Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.5
1.0
WP
WP/244
46.34
96
107
Małgorzata Węglewska
Andrzej Gintrowicz
2.0
1.5
WP
SW
WP/244
45.73
97
118
Jan Adamczewski
Marek Janik
11.0
5.0
WP
WP/244
45.50
104
96
Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
4.0
2.5
WP
WP/244
44.47
106
102
Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
2.0
WP
WP/244
43.92
109
117
Magdalena Pawlak
Jakub Nawrocki
1.0
1.5
WP
WP/244
43.21
110
120
Tomasz Piotrowski
Zenon Danielewicz
0.5
1.5
WP
WP/244
43.14
111
122
Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
0.0
2.0
WP
WP/244
42.94
112
111
Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/244
42.90
119
106
Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.5
WP
WP/244
40.21
122
127
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WP
WP/244
39.33
124
99
Roman Wojciechowski
Elżbieta Kamińska
1.5
1.5
WP
WP/244
38.82
125
94
Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.5
3.0
WP
WP/244
37.99
126
89
Małgorzata Zielonacka
Janusz Kopras
2.5
4.0
WP
WP/244
36.51
129
126
Maciej Masłowski
Eugeniusz Dota
2.5
2.5
WP
WP/244
29.83
Statystyka ośrodków...