Turniej na maksy

Czwartek, 24 października 2019

Wyniki z 10 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
138Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
15.0
7.0
MPMP/4068.9013
29Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5866.9513
370Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4565.1812
475Marek Garlewicz
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5160.8812
595Kazimierz Jordan
Lech Klorek
4.0
4.0
ZPZP/37860.0311
696Ireneusz Wojtyniak
Ryszard Tosiek
0.0
0.0
ZPZP/37859.8911
787Ryszard Urbański
Aleksander Swatler
5.0
13.0
ZPZP/37859.5810
85Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.5
2.5
LBLB/12758.8010
917Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
2.0
MAMA/5858.159
1043Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
WM
SL
MP/4057.718
1156Małgorzata Golec
Mirosław Śliz
2.5
2.0
SWMP/4157.098
1297Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
4.0
11.0
ZPZP/37856.437
1321Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
WMMA/8855.947
1454Tadeusz Sobota
Nikander Kuszewski
7.0
11.0
SWMP/4155.936
1547Hubert Urban
Maja Żabierek
7.0
5.0
SWMP/4155.636
1663Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5
MPMP/4555.435
1767Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4555.425
1893Jan Purczyński
Piotr Kiełczewski
7.0
7.0
ZPZP/37855.194
1929Józef Barczyk
Zdzisław Gędłek
7.0
5.0
MPMP/4055.094
2031Janusz Natorski
Tytus Bisping
5.0
7.0
MPMP/4054.943
2182Wiesław Jarmułowicz
Tadeusz Prokopowicz
1.0
0.0
ZP
ZP/35954.883
2226Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8854.643
2381Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35954.433
2427Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/4054.253
2552Kazimierz Namysł
Leszek Matusik
4.0
3.0
KP
MP
MP/4154.053
2649Teresa Piasecka
Lech Piasecki
1.5
0.0
SWMP/4153.903
2740Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.5
MPMP/4053.832
2812Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5853.432
2910Jacek Koter
Czesław Czyżkowski
5.0
13.0
MAMA/5853.272
307Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
5.0
5.0
LBLB/12753.212
3128Marek Jaworski
Adam Harasimowicz
13.0
4.0
MPMP/4053.152
3299Marek Goraj
Paweł Dickert
4.0
2.5
ZPZP/37853.052
3346Halina Samborek
Jakub Kłapa
2.5
0.0
MPMP/4052.902
3455Elżbieta Czwartosz-Marcinkowska
Krystyna Murzyn
0.5
0.0
SW
PM
MP/4152.802
3534Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4052.712
3620Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MAMA/8852.512
3776Marek Rusek
Wiesława Rusek
3.0
0.5
PKPK/5152.402
3851Alina Talaga-Drabik
Wiesław Teresiński
5.0
5.0
ZP
LU
MP/4152.341
3961Jerzy Wilczek
Andrzej Gintrowicz
4.0
1.5
WP
SW
MP/4151.791
4080Andrzej Kryń
Stanisław Fiedkiewicz
1.0
1.0
ZPZP/35951.661
4119Kazimierz Głowacki
Jerzy Cichowski
2.5
1.5
MAMA/8851.481
421Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
4.0
DSDS/9451.471
4353Marek Surmiak
Tadeusz Urbanek
5.0
5.0
MP
PK
MP/4151.381
446Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.5
LBLB/12751.341
4568Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MPMP/4551.171
4694Julian Pisarek
Marek Siech
13.0
5.0
ZPZP/37851.011
4716Jerzy Jodełka
Janusz Pietrzak
5.0
5.0
MAMA/5851.011
4872Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
4.0
2.5
PKPK/5150.731
4944Adam Brodowski
Dominik Rajtar
2.0
2.5
MPMP/4050.68
5086Hanna Zembrzuska
Eligiusz Śmieja
9.0
1.5
ZPZP/37850.62
5122Jerzy Sadowski
Hilary Ślesicki
4.0
4.0
WM
WP
MA/8850.59
5232Piotr Dziedzic
Marcin Wilczyński
1.5
5.0
MPMP/4050.52
5337Roman Urbański
Zbigniew Gruszecki
2.0
4.0
MPMP/4049.94
5477Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35949.90
5565Stanisław Wrona
Adam Kutszyński
0.0
1.5
MPMP/4549.54
5674Andrzej Janda
Marek Szczudło
5.0
2.5
PKPK/5149.51
5798Waldemar Pomorski
Jan Kisiel
5.0
1.5
ZPZP/37849.19
5884Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZPZP/35949.16
5942Jacek Jurczyński
Władysław Kaczor
2.5
4.0
MPMP/4049.12
6069Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4548.92
6150Janina Czaja-Kozioł
Mariusz Jażdżewski
0.0
0.5
OP
PM
MP/4148.80
622Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9448.53
6383Zdzisław Sewruk
Jan Czajkowski
0.0
4.0

ZP
ZP/35947.92
6424Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8847.54
654Krzysztof Gromadziński
Ryszard Boberski
4.0
3.0
LBLB/12747.38
6657Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MAMP/4147.09
6759Colin Haldenby
Maria Haldenby
0.0
0.0
MPMP/4146.86
6818Marek Wrocławski
Zdzisław Strzemiński
3.0
0.5
MAMA/5846.74
6978Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35946.74
7091Halina Jabłońska-Filas
Andrzej Filas
2.5
3.0
ZPZP/37845.77
7179Wiktor Szłapacki
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
ZP/35945.30
7260Anna Bułat
Wioletta Matusik
3.0
2.5
MPMP/4145.22
7392Edmund Zarzycki
Ryszard Szewczyk
2.5
2.0
ZPZP/37845.16
7485Ewa Bargłowska
Adam Małdyk
1.0
4.0
ZPZP/37844.93
7562Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.5
2.0
DSMP/4144.78
7645Wojciech Ogonowski
Halina Święch
1.5
7.0
MPMP/4044.56
7748Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPMP/4144.54
7823Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA/8843.82
7933Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
2.0
2.5
MPMP/4043.54
8025Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0

MA
MA/8843.47
8130Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/4042.64
8214Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
0.0
4.0
MAMA/5842.57
8315Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.5
MAMA/5842.52
8435Marek Orłowicz
Anna Orłowicz
3.0
0.0
MPMP/4042.29
8539Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
3.0
MPMP/4041.63
8636Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4040.96
8788Bogumiła Kuryj
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
1.0
1.0
ZPZP/37840.84
88100Zdzisław Pleskot
Andrzej Matysek
11.0
3.0
ZPZP/37840.83
8941Jan Schiere
Barbara Schiere
0.0
0.0
MPMP/4040.65
903Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12739.27
9166Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4538.92
9258Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
3.0
3.0
MPMP/4137.81
9373Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.5
0.0
PK
PK/5136.49
9489Barbara Smulska
Eugeniusz Graj
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/37836.24
9564Agata Szeligowska
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4535.42
9611Krzysztof Kwiatkowski
Andrzej Kwiatkowski
4.0
0.0
MAMA/5835.35

Statystyka ośrodków...