Turniej na maksy

Czwartek, 17 października 2019

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
144Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
WM
SL
MP/4062.9913
240Stanisław Urbanowski
Marek Heichel
7.0
4.0
MPMP/4062.8613
33Wojciech Wójciak
Andrzej Sekuła
5.0
7.0
KPKP/35561.6612
413Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12761.5111
578Jerzy Siwicki
Marek Goraj
4.0
4.0
ZPZP/37861.4411
657Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4560.8110
731Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
3.0
5.0
MPMP/4060.2410
829Waldemar Rybka
Robert Rostek
5.0
4.0
MP
LU
MP/4059.489
965Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35958.789
1079Damian Ćwirko
Rafał Przybylski
5.0
2.5
ZPZP/378-0.4258.398
1135Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4058.327
1254Stanisław Wrona
Adam Kutszyński
0.0
1.5
MPMP/4558.087
1366Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/35957.576
1447Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4057.076
1571Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZPZP/35956.975
1620Jerzy Sadowski
Dominik Głowacki
4.0
2.5
WM
MA
MA/8856.964
1781Waldemar Pomorski
Jan Kisiel
5.0
1.5
ZPZP/37856.214
184Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5

KP
KP/35555.813
195Elżbieta Zalewska
Henryk Cybulski
2.5
2.0
KP
LD
KP/35555.763
2016Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8855.513
2115Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8855.473
2269Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZP/35955.403
2377Kazimierz Jordan
Piotr Żmudzki
4.0
2.0
ZPZP/37854.793
248Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.5
2.5
LBLB/12754.543
2534Tadeusz Biernat
Magdalena Lankosz
12.0
9.0
MPMP/4053.652
2632Zbigniew Sagan
Hanna Leskiewicz
9.0
4.0
MPMP/4053.122
2737Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
15.0
7.0
MPMP/4052.592
2858Wiesława Rusek
Marek Rusek
0.5
3.0
PKPK/5152.572
2919Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8852.442
3084Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
4.0
11.0
ZPZP/37852.232
3176Beata Szczepańska
Anna Janiszewska
1.0
2.5
ZPZP/37852.232
3286Jan Purczyński
Piotr Kiełczewski
7.0
7.0
ZPZP/37852.222
3322Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8851.922
3460Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
4.0
3.0
PKPK/5151.822
3514Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8851.811
3645Jacek Herman
Marcin Wilczyński
11.0
5.0
MPMP/4051.301
3759Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.5
0.0
PK
PK/5150.921
3821Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
WMMA/8850.881
3942Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/4050.801
4046Tomasz Stryszawski
Marek Jaworski
9.0
13.0
MPMP/4050.761
4164Jan Czajkowski
Zbigniew Lange
4.0
1.5
ZPZP/35950.701
4227Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/4050.691
4363Zbigniew Niziołek
Zbigniew Kozioł
3.0
5.0
PKPK/5150.581
4475Julian Pisarek
Maciej Zembrzuski
13.0
7.0
ZPZP/37850.33
457Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/35550.31
4653Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4550.25
4752Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4549.92
4883Ewa Hryć
Robert Hase
0.5
0.0
ZPZP/37849.82
4910Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.5
LBLB/12748.99
5087Ireneusz Wojtyniak
Ryszard Tosiek
0.0
0.0
ZPZP/37848.73
5188Edmund Zarzycki
Ryszard Szewczyk
2.5
2.0
ZPZP/37848.48
5280Ryszard Urbański
Andrzej Matysek
5.0
3.0
ZPZP/378-0.4248.47
5333Wacław Gąssowski
Jan Prajsnar
12.0
3.0
MPMP/4048.40
5412Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
5.0
5.0
LBLB/12748.28
5561Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5147.28
5611Marian Nieznański
Stanisław Kotas
7.0
5.0
LBLB/12746.84
5762Marek Szczudło
Andrzej Janda
2.5
5.0
PKPK/5146.82
582Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35546.66
5974Ewa Bargłowska
Adam Małdyk
1.0
4.0
ZPZP/37846.60
6017Hilary Ślesicki
Jerzy Plichtowicz
4.0
3.0
WP
WM
MA/8845.99
6143Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
2.0
MPMP/4045.74
6228Władysław Kaczor
Jacek Jurczyński
4.0
2.5
MPMP/4045.44
6351Eugeniusz Cieśla
Bogdan Łukasik
1.5
1.5
MPMP/4545.40
6430Wojciech Ogonowski
Halina Święch
1.5
7.0
MPMP/4045.29
6550Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.0
0.0
MPMP/4544.96
6682Hanna Zembrzuska
Eligiusz Śmieja
9.0
1.5
ZPZP/37844.95
6738Roman Urbański
Zbigniew Gruszecki
2.0
4.0
MPMP/4044.74
6825Jakub Kłapa
Halina Samborek
0.0
2.5
MPMP/4044.70
6970Zdzisław Sewruk
Tadeusz Prokopowicz
0.0
0.0
ZP/35944.55
7036Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MPMP/4044.47
711Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/35544.12
7239Jan Schiere
Barbara Schiere
0.0
0.0
MPMP/4043.88
7341Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MPMP/4043.46
7489Anna Kołłątaj
Maryla Nakoneczna
0.0
1.5
NZ
ZP
ZP/37842.60
7518Andrzej Wardziński
Paweł Gacek
1.5
1.5
MAMA/8842.28
7673Barbara Smulska
Eugeniusz Graj
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/378-0.4241.99
7748Maksymilian Chodacki
Elżbieta Chodacka
9.0
3.0
SLMP/4041.73
7872Bogumiła Kuryj
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
1.0
1.0
ZPZP/37840.84
7955Aleksandra Wołowiec
Agata Szeligowska
0.0
0.0
MPMP/4540.57
8026Tytus Bisping
Maciej Szczerczak
7.0
4.0
MPMP/4039.98
819Waldemar Prażanowski
Wojciech Felsztyński
0.5
1.5
LBLB/12739.85
8268Andrzej Kryń
Stanisław Fiedkiewicz
1.0
1.0
ZPZP/35939.39
8324Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4038.50
8467Kazimierz Kłys
Robert Kirlejza
1.0
0.0
ZP
ZP/35936.65
856Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/35535.68
8623Kazimierz Głowacki
Radosław Jaszczak
2.5
1.5
MAMA/8826.37

Statystyka ośrodków...