Turniej na maksy
Wtorek, 15 października 2019
Wyniki z 10 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
15
Roch Rupniewski
Jerzy Misiórski
11.0
9.0
KP
KP/295
66.94
15
2
99
Jakub Kowalczyk
Arkadiusz Ćwirko
5.0
3.0
WM
WM/318
64.34
15
3
14
Robert Kamiński
Zbigniew Ehlert
4.0
5.0
KP
KP/295
63.88
14
4
3
Marek Rużyło
Krzysztof Obłój
5.0
5.0
DS
DS/298
62.23
14
5
92
Krzysztof Góra
Jarosław Sieczkowski
7.0
5.0
SL
SL/105
61.48
13
6
66
Roman Kiełkiewicz
Tadeusz Gawroński
4.0
5.0
MA
MA/65
61.34
13
7
83
Zbigniew Gadek
Michał Bobrykow
2.0
3.0
PD
PD/369
60.82
12
8
44
Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.5
5.0
MA
MA/282
60.65
12
9
112
Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
12.0
WP
WP/292
60.07
11
10
42
Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
1.5
7.0
MA
MA/282
59.39
11
11
45
Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
2.5
2.5
MA
MA/282
58.84
10
12
10
Arkadiusz Poziemski
Janusz Pawlicki
3.0
5.0
DS
DS/298
57.91
10
13
8
Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
5.0
DS
DS/298
57.86
9
14
100
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
1.5
1.5
WM
WM/318
57.79
9
15
65
Leszek Dzieńkowski
Eliza Gardzińska
7.0
2.0
MA
MA/65
57.62
8
16
73
Sławomir Czech
Roman Narewski
4.0
5.0
MP
MP/138
57.60
8
17
64
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
4.0
4.0
MA
MA/65
57.60
7
18
40
Tomasz Zataj
Jacek Jedynak
0.0
2.0
MA
MA/282
57.18
7
19
26
Przemysław Kita
Ewa Kita
2.5
2.5
KP
KP/295
56.80
6
20
19
Andrzej Kita
Aleksandra Romańska
1.5
0.0
KP
KP/295
56.62
6
21
82
Stanisław Pochodowicz
Janusz Karpowicz
5.0
3.0
PD
PD/369
56.09
5
22
72
Wiesław Stój
Jan Grygowicz
4.0
3.0
MP
MP/138
56.05
5
23
93
Aleksander Sejud
Tomasz Kłys
9.0
7.0
SL
SL/105
55.79
4
24
67
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
4.0
7.0
MA
MA/65
55.73
4
25
32
Marek Nicewicz
Henryk Komodziński
1.5
1.0
KP
KP/295
55.69
3
26
80
Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MP
MP/45
55.61
3
27
28
Maciej Zarzyka
Andrzej Łoziński
2.0
2.0
KP
KP/295
55.54
3
28
49
Stanisław Rękas
Marek Jefremienko
1.0
1.0
MA
MA/282
55.53
3
29
59
Jarosław Szczygieł
Leszek Łuniewski
4.0
12.0
MA
MA/65
55.41
3
30
107
Tomasz Stopierzyński
Mirosław Makuch
5.0
3.0
WM
WM/318
55.28
3
31
16
Andrzej Ciechacki
Jacek Kostrzewski
1.5
1.5
KP
KP/295
55.07
3
32
43
Stanisław Stachowicz
Stanisław Petrykowski
1.0
0.5
MA
MA/282
55.03
3
33
78
Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MP
MP/45
54.74
3
34
27
Julian Jurski
Eugeniusz Seichter
11.0
12.0
KP
KP/295
54.52
3
35
94
Adrian Bakalarz
Jerzy Ujma
7.0
12.0
SL
SL/105
54.16
3
36
85
Jan Juchniewicz
Lech Szubert
0.0
0.0
PD/369
54.15
2
37
58
Robert Czernecki
Tadeusz Szczepański
1.5
2.5
LD
MA
MA/65
54.12
2
38
106
Alina Gudecka
Danuta Cieniewska
2.5
1.0
WM
WM/318
54.06
2
39
6
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DS
DS/298
53.96
2
40
105
Wiesław Podlecki
Adolf Bocheński
3.0
13.0
WM
WM/318
53.89
2
41
37
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.5
2.5
MA
MA/282
53.32
2
42
69
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MA
MA/65
52.95
2
43
41
Marek Jaroszkiewicz
Wiesław Olszewski
3.0
2.0
MA
MA/282
52.94
2
44
55
Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
1.5
2.0
MA
MA/282
52.88
2
45
97
Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.5
2.5
SL
SL/105
52.86
2
46
113
Dominik Filipowicz
Czesław Kościelak
21.0
4.0
DS
WP
WP/292
52.78
2
47
114
Andrzej Aleksandrzak
Remigiusz Kaźmierczak
15.0
4.0
WP
DS
WP/292
52.23
2
48
76
Jacek Zając
Józef Nastałek
11.0
4.0
MP
MP/45
52.21
1
49
63
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
4.0
5.0
MA
MA/65
51.89
1
50
75
Ryszard Woliński
Marek Urbański
12.0
15.0
MP
LB
MP/45
51.86
1
51
1
Anna Jankowska
Krzysztof Grela
4.0
4.0
DS
DS/298
51.85
1
52
90
Benon Żukowski
Zbigniew Ruchlicki
0.0
3.0
PD
PD/369
51.83
1
53
47
Joanna Serwatowska
Jerzy Noworol
2.0
1.5
MA
MA/282
51.81
1
54
2
Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DS
DS/298
51.76
1
55
12
Dariusz Artmański
Andrzej Suchodolski
5.0
5.0
DS
DS/298
51.26
1
56
54
Tomasz Gellert
Bronisław Kamiński
2.0
3.0
MA
MA/282
51.23
1
57
89
Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
0.5
1.0
PD
PD/369
51.11
1
58
103
Ryszard Piotrowicz
Jan Warda
1.5
2.0
WM
WM/318
50.52
1
59
5
Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
9.0
DS
DS/298
50.48
60
117
Bogdan Białoszyński
Piotr Kobyłka
5.0
5.0
WP
WP/292
50.38
61
22
Krzysztof Bieniek
Andrzej Płusa
1.5
1.0
KP
KP/295
50.38
62
38
Grażyna Jaskulska
Zbigniew Kozerski
1.5
1.5
MA
MA/282
50.35
63
109
Tomasz Lisica
Jakub Milkamanowicz
7.0
2.5
WM
WM/318
50.33
64
61
Adam Amrozy
Danuta Krupnik
4.0
7.0
MA
MA/65
50.23
65
74
Andrzej Kokoszyński
Jan Gorczyca
0.0
2.5
MP
MP/138
50.11
66
48
Elżbieta Fiejka
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
1.0
1.5
MA
MA/282
49.21
67
34
Adam Kowalczyk
Zygmunt Tolak
0.5
0.0
MA
MA/282
48.95
68
30
Krzysztof Dzierżak
Dariusz Maciejewski
1.5
1.0
KP
KP/295
48.85
69
108
Halina Podlecka
Lucyna Krutelewicz
2.0
4.0
WM
WM/318
48.60
70
46
Franciszek Włodarski
Roman Olesiński
0.0
0.0
MA/282
48.39
71
86
Grzegorz Kryszeń
Kazimierz Wasilewski
0.5
0.0
PD
PD/369
48.38
72
81
Artur Kozłowski
Leszek Szewczuk
0.0
0.0
PD/369
48.30
73
31
Andrzej Arcimowicz
Teresa Arcimowicz
0.0
0.0
KP/295
47.97
74
110
Grażyna Piszczek
Wiesław Piszczek
1.0
0.0
WM
WM/318
47.44
75
21
Krzysztof Chechłowski
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
1.5
0.5
KP
KP/295
47.17
76
95
Bogdan Bialik
Bogdan Jarosz
2.5
0.0
SL
SL/105
46.85
77
36
Jerzy Jodełka
Jerzy Kotowski
5.0
2.0
MA
MA/282
46.69
78
24
Wanda Balawender-Czynsz
Marian Piasecki
2.0
1.5
KP
KP/295
46.54
79
17
Piotr Sikorski
Tomasz Jaworski
1.0
1.5
KP
KP/295
46.30
80
111
Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
4.0
1.5
WP
WP/292
46.28
81
87
Ireneusz Turyk
Bogusław Kozakiewicz
1.5
1.5
PD
PD/369
46.17
82
88
Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD/369
45.79
83
51
Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
1.5
1.5
MA
MA/282
45.75
84
91
Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
1.5
1.5
SL
SL/105
45.73
85
53
Alicja Pers
Mariola Miklaszewska
1.0
1.5
MA
MA/282
45.51
86
115
Henryk Urbański
Lechosław Krawczyk
1.0
3.0
WP
WP/292
45.12
87
39
Zbigniew Gżałczyński
Marek Janota
1.5
2.5
MA
MA/282
44.57
88
56
Janina Orłowska
Andrzej Reda
1.5
1.5
MA
MA/282
44.55
89
29
Mirosław Jackiewicz
Janusz Chojnowski
1.5
1.5
KP
KP/295
44.32
90
11
Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
5.0
DS
KP
DS/298
44.26
91
25
Krzysztof Bonowicz
Ludwik Jurzysta
2.0
0.5
KP
KP/295
44.22
92
104
Leszek Ostrowski
Maciej Zaleski
2.0
0.0
WM
WM/318
44.07
93
13
Michał Krzemiński
Mirosław Skarbek
0.0
3.0
KP
KP/295
44.05
94
50
Janusz Szymański
Jacek Musiał
1.0
3.0
MA
MA/282
43.83
95
98
Kazimierz Donder
Leszek Uryga
0.5
0.0
SL
SL/105
43.75
96
23
Jan Siwczyński
Jerzy Machura
2.0
0.0
KP
KP/295
43.19
97
116
Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DS
WP/292
43.14
98
77
Wacław Owca
Marek Glibowski
2.5
2.5
MP
MP/45
42.89
99
79
Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
2.5
MP
MP/45
42.70
100
35
Jacek Jeleński
Mieczysław Hauswirt
1.5
1.5
MA
MA/282
42.45
101
68
Henryk Robak
Wanda Jeleniewicz
1.5
1.5
MA
MA/65
41.36
102
57
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
2.5
2.5
MA
MA/65
41.31
103
7
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
9.0
DS
DS/298
40.96
104
18
Marek Nazarewicz
Kazimierz Wierzbowski
5.0
0.5
KP
KP/295
40.89
105
52
Ryszard Pietrzak
Marek Farecki
2.0
0.5
MA
MA/282
40.80
106
33
Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.5
0.5
MA
MA/282
40.12
107
96
Magdalena Gorczyca
Jan Malinka
0.0
0.5
SL
SL/105
39.38
108
4
Wojciech Szymborski
Czesław Brzeziński
0.0
0.0
DS/298
38.82
109
84
Zofia Wasilewska
Wojciech Szematowicz
1.0
0.5
PD
PD/369
37.36
110
9
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DS
DS/298
37.17
111
102
Grażyna Blech
Zdzisław Cimaszkiewicz
1.0
4.0
WM
WM/318
37.00
112
62
Wojciech Gardziński
Kazimierz Falkowski
2.0
5.0
MA
MA/65
36.72
113
101
Janina Biała
Jerzy Szczepański
2.0
1.0
WM
WM/318
36.70
114
71
Eugeniusz Liana
Tadeusz Przybycień
1.0
2.5
MP
MP/138
36.25
115
60
Dariusz Kosiorek
Sylwester Sokół
2.0
4.0
LD
MA/65
33.71
116
20
Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/295
31.08
Statystyka ośrodków...