Turniej na maksy

Czwartek, 10 października 2019

Wyniki z 12 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
122Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9463.7317
248Dominik Głowacki
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
MA
WM
MA/8861.9017
3121Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
4.0
11.0
ZPZP/37861.8816
434Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
5.0
5.0
LBLB/12761.6816
5113Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
7.0
4.0
ZPZP/37861.5415
673Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
WM
SL
MP/4061.3214
780Marek Garlewicz
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5161.2614
898Zdzisława Zabłocka
Jacek Śmiatacz
3.0
1.5
DSWP/29261.0113
977Bogusław Wardzała
Zbigniew Przeginiak
7.0
5.0
MPMP/4060.5813
1066Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
5.0
5.0
MPMP/4060.4312
1176Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
3.0
9.0
SLMP/4060.3612
12106Wiesław Adamowicz
Jan Czajkowski
2.5
4.0
ZPZP/35959.4511
13123Zbigniew Nowak
Zdzisław Pleskot
4.0
11.0
ZPZP/37859.2911
1433Krzysztof Gromadziński
Ryszard Boberski
4.0
3.0
LBLB/12759.1410
1593Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
2.0
1.0
WPWP/25259.0310
16101Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
3.0
4.0
DSWP/29258.489
1728Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35558.199
1836Iwona Leszczewska
Tadeusz Lisiecki
1.0
2.5
LBLB/7557.828
1911Wojciech Skonieczny
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/6757.487
2094Mariusz Jacoszek
Paweł Kierszka
2.0
3.0
WPWP/25256.167
2110Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/6756.106
2221Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
4.0
DSDS/9456.016
2329Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/35555.815
241Adam Marcinowski
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/6755.805
2597Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25255.524
2614Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6755.434
2785Marek Rusek
Wiesława Rusek
3.0
0.5
PKPK/5155.424
2858Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4055.364
2940Wiesław Wiśniewski
Adolf Bogusz
5.0
5.0
LBLB/7554.884
3095Przemysław Maliszewski
Jolanta Jacoszek
4.0
3.0
WPWP/25254.663
3125Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/35553.983
326Janusz Drozdowski
Szymon Niewiadomski
12.0
3.0
ZP
DS
DS/6753.523
3341Zbigniew Dachowski
Zdzisław Dolata
2.0
3.0
LBLB/7553.453
3481Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5153.273
35118Jan Purczyński
Zbigniew Sawicki
7.0
11.0
ZPZP/37853.223
3638Arkadiusz Skonieczny
Andrzej Kałużny
3.0
2.0
LBLB/7553.063
37119Maria Domagałło
Mieczysław Manik
1.5
3.0
PM
ZP
ZP/37853.053
38125Edmund Zarzycki
Andrzej Matysek
2.5
3.0
ZPZP/37853.043
39112Beata Szczepańska
Kazimierz Jordan
1.0
4.0
ZPZP/37852.953
4059Robert Podsiadły
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4052.923
4160Józef Barczyk
Zdzisław Gędłek
7.0
5.0
MPMP/4052.592
428Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
5.0
4.0
DSDS/6752.552
4369Marcin Wilczyński
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MPMP/4052.512
4463Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/4052.472
4567Wacław Gąssowski
Magdalena Lankosz
12.0
9.0
MPMP/4052.412
46102Jerzy Ofierski
Włodzimierz Ofierski
3.0
1.5
DS
WP
WP/29252.372
47109Stanisław Fiedkiewicz
Andrzej Kryń
1.0
1.0
ZPZP/35952.362
48107Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35952.302
4937Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LBLB/7552.172
5012Marek Bałdysz
Andrzej Suchodolski
13.0
5.0
DSDS/6751.952
51117Anna Janiszewska
Julian Pisarek
2.5
13.0
ZPZP/37851.812
5217Aleksander Czajka
Marcin Paplaczyk
7.0
2.0
DSDS/6751.481
5374Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
2.0
MPMP/4051.341
54111Wiktor Szłapacki
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
ZP/35951.271
5547Jerzy Pałysa
Witold Moreń
1.5
0.0
MAMA/8850.881
5626Elżbieta Zalewska
Henryk Cybulski
2.5
2.0
KP
LD
KP/35550.851
5799Andrzej Aleksandrzak
Maciej Pilecki
15.0
3.0
WP
DS
WP/29250.811
58103Dariusz Pannek
Grzegorz Więcek
2.5
3.0
DSWP/29250.491
5962Halina Święch
Wojciech Ogonowski
7.0
1.5
MPMP/4050.441
6086Wiesław Hilbrecht
Andrzej Małdziński
5.0
5.0
WPWP/25250.371
61110Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35950.271
6265Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MPMP/4050.261
6346Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.5
1.5
MAMA/8850.16
64124Marian Białecki
Ryszard Urbański
2.0
5.0
ZPZP/37850.03
6589Tomasz Pawłowski
Stefan Samól
1.5
3.0
WPWP/25249.99
6654Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MAMA/8849.86
6791Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/25249.64
6852Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0

MA
MA/8849.61
6971Katarzyna Michałek
Marek Pietrzak
7.0
2.5
MPMP/4048.99
7053Jerzy Cichowski
Hilary Ślesicki
1.5
4.0
MA
WP
MA/8848.82
719Zbigniew Sosna
Krzysztof Obłój
4.0
5.0
DSDS/6748.70
722Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6748.61
7343Ryszard Jakubczak
Stefan Waga
2.5
4.0
LBLB/7548.44
7432Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/12748.37
7515Jerzy Więcławski
Andrzej Sobina
5.0
3.0
DSDS/6748.21
7661Marek Heichel
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/4048.20
7788Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
5.0
5.0
WPWP/25248.05
7851Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA/8848.03
79126Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
1.5
1.5
ZPZP/37847.95
8087Dariusz Szopieraj
Jerzy Cebo
3.0
3.0
WPWP/25247.45
813Jan Sadowski
Jerzy Głowiński
4.0
0.0
DSDS/6747.42
8275Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MPMP/4047.21
8383Zdzisław Żuber
Zygmunt Szczudło
3.0
2.5
PKPK/5147.10
8456Janusz Natorski
Ryszard Cieślik
5.0
3.0
MPMP/4047.09
8513Michał Szymkowiak
Andrzej Telus
4.0
2.5
LBDS/6746.96
865Anna Jankowska
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DSDS/6746.78
8744Jerzy Musielak
Andrzej Drgas
1.0
3.0
LBLB/7546.73
8864Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/4046.61
8950Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
WMMA/8846.03
90115Waldemar Pomorski
Jan Kisiel
5.0
1.5
ZPZP/37846.02
9139Stanisław Miłaszewicz
Jerzy Ryndak
5.0
5.0
LBLB/7545.79
927Zdzisław Malkiewicz
Wojciech Szałapak
4.0
4.0
DSDS/6745.78
9319Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9445.65
944Janusz Kowalski
Leszek Haber
1.5
5.0
DSDS/6745.34
9518Bohdan Mazur
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6745.21
9623Justyna Graniczny
Andrzej Sekuła
2.0
7.0
KPKP/35545.17
97122Bogumiła Kuryj
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
1.0
1.0
ZPZP/37845.08
9849Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
3.0
3.0
WMMA/8844.72
9942Janusz Starke
Edward Poniewiera
1.0
3.0
LBLB/7544.71
10090Elżbieta Szałas
Andrzej Malenta
1.0
5.0
WPWP/25244.69
10157Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4044.67
10227Maria Pruchniewska
Magdalena Kazimierczak
1.5
2.5
KPKP/35544.49
103114Marek Goraj
Jerzy Siwicki
4.0
4.0
ZPZP/37843.54
10468Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4043.13
10545Mieczysław Skowroński
Wojciech Stachowski
1.0
0.5
LBLB/7542.97
10684Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5142.81
10716Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
LB
DS
DS/6742.51
108120Hanna Zembrzuska
Eligiusz Śmieja
9.0
1.5
ZPZP/37842.21
10924Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/35541.52
110100Małgorzata Dorobek
Tomasz Dorobek
0.0
4.0
 
DS
WP/29241.33
11179Ryszard Calik
Stanisław Dynowski
4.0
4.0
MPMP/4041.05
11231Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.5
LBLB/12740.95
11378Jan Schiere
Barbara Schiere
0.0
0.0
MPMP/4040.93
11470Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
3.0
MPMP/4040.82
11582Andrzej Janda
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
PK/5140.13
11630Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12739.85
117116Halina Jabłońska-Filas
Andrzej Filas
2.5
3.0
ZPZP/37839.80
118127Maryla Nakoneczna
Robert Hase
1.5
0.0
ZPZP/37838.60
11972Tytus Bisping
Jan Prajsnar
7.0
3.0
MPMP/4038.29
120104Mirosław Drabczyński
Krystian Kaźmierczak
2.5
0.5
DSWP/29235.51
12120Zdzisław Biernat
Bernard Mikołajczyk
0.0
0.0
DS/9434.61
122108Wiesław Jarmułowicz
Bogdan Lipiński
1.0
1.5
ZPZP/35934.35
12392Waldemar Czajkowski
Marek Smuszkiewicz
2.0
0.0
WPWP/25233.81

Statystyka ośrodków...